18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie porzucaj przyjaciela !

Godomogo • 2013-08-10, 22:08
Witam , napotkałem w necie filmik , nie powiem mało sadystyczny , ale porusza uczucia .

Tak wiem krew, cierpienie itp Hard <3 . Ale od czasu do czasu trzeba sie odchamić sadole .




Co jak co ale psy lubie , sam mam (Owczarka Niem. ) I sku**iela który katuje takie zwierze z chęcie bym zaje** i wrzucił na harda.

Sfash

2013-08-11, 15:26
Co jak co, ale widać profesjonalne podejście do łapania tych psów... Zamiast wystawić michę z żarciem, albo zwabić jakimś innym smakołykiem to gonią je samochodami, biegają z jakimś parkanem, drą japy... ręce opadają.

fine666

2013-08-11, 15:27
Cytat:

No co ty myślałem ze kwejk .. Wrzuciłem to bo jako ponad 2 letniego użytkownika sadola mało co juz mnie rusza , ale jezeli chodzi o psy to to jest moj slaby punkt . A po za tym jezeli ogladam cos to tez nalezy cos wrzucic dla innych . Najlepiej hejtować tak jak Ty . Wrzuć cos w koncu a nie dupc.



Rozpie**alacie mnie ludzie, jakie wy macie dobre serduszka jak widząc pieska rozczulacie się. Naprawdę dobrymi jesteście ludźmi... :homer:

Mój słaby punkt to Leniwce, nawet są na wyginięciu...też mam je k***a wrzucać na sadistica?

ppx

2013-08-11, 15:40
Jak ktos chce to pelne odcinki sa na youtubie na koncie eldad75.

DuckDodgers

2013-08-11, 15:41
oJOjoj :* :* :* aLE ŚłiTaśne piESSSecZki <3 <3 TESzSz loFFciam sFiErz0ntkA CMOK CMOK :****

A nie przepraszam, pomyliłem portale.

szefwszystkichszefow

2013-08-11, 15:42
apropos filmu od Earl Greya
jakim trzeba byc zwyrolem, zeby zywego psa orkorowac? ja wiem, ze oni te psy jedza, ale nawet k***a w obsranej albanii najpierw sie zabija zwierzeta, a potem je.

amaru2137

2013-08-11, 15:45
k***a! No trzymajcie mnie, bo wyjdę z siebie i stanę obok. Na co dzień jak wiadomo miliony ludzi ginie z głodu, na wojnach, czy chociażby zaj***nych przez przypadkowego pojeba na ulicy. A ci się tutaj rozpłakują nad psami, pokażcie coś o przemocy w rodzinie, o głodzie, wojnach, totalitarnych państwach gdzie ludzi jak zwierzęta traktują. A tutaj k***a psiaka uratuj! No lecę jak w to miejsce można kilka głodnych osób nakarmić, chociażby nawet tym psem. Więc ch*j w dupę za przeproszeniem tej całej nagonce na ratowanie śierściuchów, a plus dla problemów naprawdę ważnych.

jarzembina

2013-08-11, 15:49
k***a, jakbym chciał oglądać pieski, kotki i inne słodkie ch*je-muje, to wszedłbym na dowolną stronę poza tą. I wk***ia mnie, że codziennie trafia tu jakiś filmik "w ramach odchamienia sadoli" i "bo sadole też mają serce i uczucia" - i co k***a z tego, na tą stronę wchodzi się z innych przyczyn. Jakbym się chciał odchamiać, to wszedłbym na jakąkolwiek inną stronę, a od sadistica oczekuję krwi, śmierci, pourywanych kończyn, wypadków z rosji i pojazdu po ciapatych, a nie j***nych piesków, kotków i wzruszających filmików.

damianek222

2013-08-11, 16:07
Dobra nie spinajcie tak, bo nikt nie karze wam tego oglądać chyba... A wyżalić to możecie się księdzu przy najbliższej spowiedzi.

majkel_admwz

2013-08-11, 16:08
ludzi mi nie szkoda, ale jak widzę, żę coś się dzieje zwierzętom to serce mi się kraja, jest to chyba ostatnia rzecz która mnie jeszcze rusza...


@Trzyzet sp***alaj!
@ Schabik święta prawda niestety

wojtek95do

2013-08-11, 16:10
Powinna powstac akcja społeczna "Sk***iele na Harda". Np. przejeżdżamy jakiegoś sk***iela walcem, robimy fotkę i wrzucamy na Harda. Co wy na to?

imbryg

2013-08-11, 16:14
wciąż mówie "to są j***ne smierdzące zwierzęta!" rozumiem k***a, trzeba je szanować, nie męczyć, ale to są wciąż j***ne zwierzęta! jesteś j***nym hipokrytą... chcesz zakatować człowieka, bo zakatował psa... no k***a mać.

Roozek

2013-08-11, 16:18
Załóżcie własne kółko o biednych pieskach i kociakach tam możecie sobie robić tego typu zj***ne posty. sp***alać z litością.

dumad

2013-08-11, 16:36
wolałbym żeby te pieski biegały na wolności niż oglądały świat zza krat
tyle

Nizzur

2013-08-11, 16:36
Jak się nie podoba to wypie**alać na harda.

Arana

2013-08-11, 16:44
Trzyzet napisał/a:

To jest sadistic nie kwejk, sp***alaj! :idzwch*j:

29go miałem urodziny, więc marzę o zasłużonym prezencie od moderacji :amused:



ale jak wrzucają film o znęcaniu się nad bachorami to sadistic pasuje? wtedy to od razu, bronienie bachorów, pisanie jacy to wyrodni rodzice... A może Twój komentarz to taka poza, żeby dostać więcej piw? :homer: