18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

NIE Kocham Cię Polsko

burzyk1992 • 2014-08-26, 14:09
~Z internetu - 07.04 (07:52)
Za co NIE kocham cię, Polsko !!! Za mamę w Anglii, tatę w Irlandii Za bezrobocie, bezdomnych krocie, Za wygłodzone emerytury, Za renty kiepskie, w ulicach dziury, Za to, że chorym umierać każesz W długich kolejkach i bez lekarzy, Za drogie leki bez refundacji, Multum szpitali do likwidacji, Za niepotrzebne nam IPN-y, Za senatorów, w sutannach hieny, Za to, że uczniom zamykasz szkoły, I za rządzące nami matoły, Za katechezy w lekcyjnych salach I za msze święte na szkolnych galach, Za puste brzuszki i smutne buzie, Za brak perspektyw i za "przedmurze" Za zrujnowany przemysł, fabryki, Umowy - śmieci, w biurach klęczniki... Nikniesz, marniejesz, stajesz się Wolska, Za to nie mogę kochać cię, Polsko !!!

Kardio_Error

2014-08-26, 14:17
mogło być gorzej, mogłeś urodzić się niemcem...

nowynick

2014-08-26, 14:18
dawać jego IP, zgłosimy na policję za obrazę prezydenta RP ("za rządzące nami matoły") :D

makronom

2014-08-26, 14:28
Płytkie, to jak winienie chorej matki, za to, że jest zaniedbana...

Casperiously

2014-08-26, 14:41
@Kardio_Error
I żyć w stabilnie ekonomicznym kraju z prawidłowo działającą pomocą medyczną, pracą dla ludzi którzy nie mają rodziców na najwyższych stołkach, cenami wprost proporcjonalnymi do zarobków, drogami które doprowadzą Cię bezpiecznie z punktu A do B. W kraju, gdzie nie musisz zapie**alać 50 lat na własne 40m^2. W kraju, który prowadzony jest przez odpowiednie gęby i są one poważnie traktowane w polityce światowej.

Ale co ja tam wiem :roll:

Prof._Kot_Budd

2014-08-26, 14:58
Wszystkiemu winne są religia w szkołach i ipn - jawohl.
Takie smętne i przesiąknięte lewacką myślą pieprzenie nie jest winne niczemu ...

zerwikaptur

2014-08-26, 15:10
Casperiously

w uk na mieszkanie też zapie**alac musi człowiek około 30n lat średnia cena nowego mieszkania to 140tyś funtow a zarobki średnio 1700 czynsz za wynajęte mieszkanie w londynie czy innym dużym miescie sam sobie wygoogluj z mojej strony moge powiedzieć że tu gdzie mieszkam to jest koszt 550 funia plus opłaty za media i na dodatek 115 funia cuncil tax wiec wychodzi jakieś 765 funtów na miesiąc oczywiście odpowiednio drożej jesli dochodzi ci winda w bloku i garaz wtedy council tax potrafi być 145 funtów .
Natomiast rata do banku jeśli zaciągniesz kredyt na średniej wielkości mieszkanie (140tyś) to 370 funtów ,wiec pie**olenie że w polsce na mieszkanie trzeba zapieprzać niż gdzie indziej w europie to niedorzeczność .

GhostRider32

2014-08-26, 15:31
k***a, kocham czytać te lamenty idiotów, co w życiu poradzić sobie nie mogą :D

Casperiously

2014-08-26, 15:44
zerwikaptur, Kolego, sam mieszkam w UK i nie musisz mi tego tłumaczyć. Zresztą, mój post dotyczył Niemiec, bo ktoś tam wyżej o tym wspomniał.

765f na miesiąc? A kto wynajmuje sam jedno mieszkanie? Na pewno mieszkasz z kimś i wychodzi Ci to zdecydowanie taniej po podzieleniu opłat. I ile Ci zostaje po tygodniówce? Na pewno więcej na tyle dużo, że nie musisz się martwić co włożysz do ryja po opłaceniu mieszkania. Nie ciągnijmy już tego dalej, nie ma sensu. ;f

Pozdrawiam

bz...........ue

2014-08-26, 17:49
Zawsze możesz wrócić do siebie, do Izraela.

Magsurf

2014-08-26, 18:26
Zamiast "Polsko" powinno być "Tusku".

zeusik6

2014-08-26, 20:52
Użalanie się - jakie to dzisiaj modne!

Casperiously - nie pie**ol mi, że do końca życia będziesz żył na stancji z kumplami i dzielił z nimi łoże. Chyba, że ... if you know what I mean..


Thetus

2014-08-26, 22:23
I ty za to wszystko winisz Polskę?
Siebie wiń buraku i swoją rodzinę, która zamiast coś próbować zmienić, posp***alała za granicę.
Ja swój kraj kocham i się tego nie wstydzę, pracuję uczciwie i jakoś daję radę.
Wypie**alać z tym płaczliwym bełkotem.

Ps. Nie ma piwa i ch*j.

kenzol

2014-08-26, 22:24
Za te wszystkie rzeczy można i trzeba nie kochać polityków, którzy do tego doprowadzili. Ale nie Polskę...

Hivus09

2014-08-26, 22:26
Ból dupy narodowców, "patriotów" i innych raków z ultra-prawej strony czas zacząć...