18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

NIE Kocham Cię Polsko

burzyk1992 • 2014-08-26, 14:09
~Z internetu - 07.04 (07:52)
Za co NIE kocham cię, Polsko !!! Za mamę w Anglii, tatę w Irlandii Za bezrobocie, bezdomnych krocie, Za wygłodzone emerytury, Za renty kiepskie, w ulicach dziury, Za to, że chorym umierać każesz W długich kolejkach i bez lekarzy, Za drogie leki bez refundacji, Multum szpitali do likwidacji, Za niepotrzebne nam IPN-y, Za senatorów, w sutannach hieny, Za to, że uczniom zamykasz szkoły, I za rządzące nami matoły, Za katechezy w lekcyjnych salach I za msze święte na szkolnych galach, Za puste brzuszki i smutne buzie, Za brak perspektyw i za "przedmurze" Za zrujnowany przemysł, fabryki, Umowy - śmieci, w biurach klęczniki... Nikniesz, marniejesz, stajesz się Wolska, Za to nie mogę kochać cię, Polsko !!!

Kardio_Error

2014-08-26, 23:56
up, tutaj chodzi bardziej o cwaniactwo, połowa jeździ na saksy i miesięcznie przywożą po 5-8k zł a że nie są nigdzie zatrudnieni i nie wykazują przychodów więc z socjalu dostają mieszkanie plus jakieś tam drobne na życie(dopłaty na dzieci, rachunki itd) i te pieniądze dostają za free.. i mogą sobie pić i palić i wyglądać jak patologia ale żyje się im dobrze(według ich mniemania).. znam wiele osób które w ten sposób obchodzą system i nie narzekają(chyba że z mopsu urzędnicy przychodzą wtedy trzeba ponarzekać)
jeśli chodzi o Polskę, tutaj też można ułożyć sobie życie i całkiem dobrze zarabiać ale oceniając inne kraje ue(żyłem w kilku) za granicą żyje się jeszcze łatwiej niż w Polsce a przecież każdy stara się ułatwić sobie życie

GhostRider32

2014-08-27, 00:10
@Zieniu7
Ojciec jest emerytowanym mundurowym, teraz od już chyba 6 lat prowadzimy firmę, która powstała dzięki wsparciu UE (usługi detektywistyczne). Nigdy nic nie narzekałem, nie narzekał ojciec, wszystko, co mamy zawdzięczamy ciężkiej pracy (czasem po 30h i śmiać mi się chce, że ludzie płaczą, że robią 12h, spróbuj ktoś 24h w pracy pobyć) i jak nie wychodziło, to nigdy nie zwalaliśmy to na ZUS, państwo, Tuska, czy inne pie**olone bzdety. Jak człowiek nie potrafi znaleźć pracy, która zapewni mu byt, to znaczy, że jest nieudacznikiem. I później taki nieudacznik płacze, że "Przez Tuska nie ma co do garnka włożyć". pie**olenie, jak nie masz czego do garnka włożyć, to tylko i wyłącznie Twoja wina.
Owszem, nie podoba mi się wiele rzeczy w Naszym Państwie, wiele bym zmienił, ale to nie jest żadna wymówka, że się komuś coś nie udaje.
Ja osobiście jestem po historii z pedagogiką (tak, jestem nauczycielem z wykształcenia i tak planowałem żyć), a osiągnąłem w życiu więcej, niż niejeden po politechnice. Ba, mój brat jest po politologii, a dziś możecie oglądać reklamy w TV, których jest pomysłodawcą.
Wszystko, co mam zawdzięczam ciężkiej pracy i wysiłkowi włożonemu w biznes.
Więc ch*j Ci w oko za nazwanie mnie złodziejem.

Kardio_Error

2014-08-27, 00:16
Rutkowski? to ty?
jak na absolwenta pedagogiki łatwo przychodzi tobie ocenianie innych ludzi, pozdrów ojca ex ubeka

kalium

2014-08-27, 00:27
Taaa, a jak k***a przyjdzie do wizyty u dentysty to szybko szukają RyanAir do Polski. Bo leczenie kanałowe za 2000 Euro już ich przerasta. Byłem, widziałem i nikt mi nie wmówi, że się mylę. Łatwiej? Np. to wynajmuj tylko pod siebie domek albo apartament. Nie siedź w stadzie kombinując pół tygodnia, gdzie jest promocja na ziemniaki. Żeby zaj***ć pół kuchni wyprzedażowym gównem na cały tydzień. A z oszczędności kupić obitego B5, co już na szrot miał iść. Ale babci, mamie czy bratu zaj***ć słit focię na tle tego szrota jako symbol sukcesu i powodzenia. Gdzie połowa to z wyrokami w Polsce a portfel to najlepiej sobie przywiązać do ku*asa przed snem. Bo nawet jak jest pusty to podpie**olą i cyganom za 2 piwa sprzedadzą. Przez ponad pół roku widziałem tylko jednego gościa, co faktycznie wziął tam chałupę na kredyt. On już tam zostanie z córkami. A cała reszta to szmaciarze bez żadnego honoru, napie**olić się, mieć co zeżreć i do przodu.

GhostRider32

2014-08-27, 00:28
Kardio_Error napisał/a:

Rutkowski? to ty?
jak na absolwenta pedagogiki łatwo przychodzi tobie ocenianie innych ludzi, pozdrów ojca ex ubeka


:brawo2: obrażanie rodziców jest takie dojrzałe. Może zarzuć jeszcze tekstem "Twoja stara to..."?
Tato rozpoczął pracę w policji w 91 roku, nigdy nie miał nic wspólnego z UB, ani żadnymi innymi służbami PRL.

zenekpogromca

2014-08-27, 00:41
zerwikaptur napisał/a:

Casperiously

w uk na mieszkanie też zapie**alac musi człowiek około 30n lat średnia cena nowego mieszkania to 140tyś funtow a zarobki średnio 1700 czynsz za wynajęte mieszkanie w londynie czy innym dużym miescie sam sobie wygoogluj z mojej strony moge powiedzieć że tu gdzie mieszkam to jest koszt 550 funia plus opłaty za media i na dodatek 115 funia cuncil tax wiec wychodzi jakieś 765 funtów na miesiąc oczywiście odpowiednio drożej jesli dochodzi ci winda w bloku i garaz wtedy council tax potrafi być 145 funtów .
Natomiast rata do banku jeśli zaciągniesz kredyt na średniej wielkości mieszkanie (140tyś) to 370 funtów ,wiec pie**olenie że w polsce na mieszkanie trzeba zapieprzać niż gdzie indziej w europie to niedorzeczność .



za 140tyś funtów w Polsce kupujesz dom z basenem. A mieszkania jak to w stolicy nawet w Warszawie drogie.. więc nie pie**ol.

kalium

2014-08-27, 00:42
Ale to niczego nie zmienia. Raz że tego typu praca nigdy nie będzie szanowana w tym kraju. Dwa, sam żeś napisał zaginając czasoprzestrzeń, że robisz po 30 godzin. Ja rozumiem, że chciałeś to podzielić na dwóch ale ci nie wyszło. No i nie myl pracy z siedzeniem przed kompem albo śledzeniem kogoś. Bo mogę ci zagwarantować, że jak raz wyjmiesz silnik z jakiegoś auta albo skosisz hektar ugoru to już nigdy nie powiesz, że ty się napracowałeś śledząc jakieś kurewki czy mężów chodzących na bok. Przy okazji wpie**alając hamburgery czy tam hot-dogi, popijając kawką w plastykowym kubeczku. Tylko lać czasem nie ma gdzie, tu akurat masz rację. Co dopiero, jak się nagle zechce klocka postawić.

Casperiously

2014-08-27, 00:54
Wyluzujcie, to tylko narodowość. Nie wiedziałem, że rozpętam taką turbo burzę. :roll:

cober

2014-08-27, 01:24
Nie czepiaj się Polski, czepiaj się tych co zagłosowali na PO. Im podziękuj za rozwalenie kraju w 7 lat. To PO odpowiada za 7 lat złodziejstw, morderstw, bandytyzmu i zdrady.

Spikeel

2014-08-27, 02:25
Każdy napie**ala na to, że to wina polityków okej trochę prawdy w tym jest, a teraz odpowiedzcie sobie na pytanie, Ile wydaliście pieniędzy (daliście zarobić) Polakowi (usługi, towar itp), a ile dorobiliście zachodni kapitał robiąc zakupy w markecie, który Polski nie jest. Prowadzony przez moich rodziców biznes właśnie upadł, bo miejscowi woleli lecieć do zachodniego sklepu który ma znaną nazwę i nawet przepłacając za to samo cieszyli się, że dostali torebeczkę z nazwą tejże firmy i mogli paradować po galerii handlowej chwaląc się gdzie to oni zakupów nie robili i że ich stać. Ojciec zawsze mi powtarzał, żeby pomagać i wspierać polski handel i zawsze jak czegoś potrzebowałem czy to buty, ubrania jakiś sprzęt komputerowy to zawsze robiliśmy zakupy właśnie w sklepie u Polaka który później przychodził do nas i również dał zarobić. Więc zaczynając o poziomie życia w Polsce przykro stwierdzić, że jest tragedia, a będzie gorzej.

Fender141

2014-08-27, 02:31
Polska to tak samo jak inne kraje ziemia i ludzie żyjący na tej ziemi. Ja mimo wszystko kocham tę ziemię i tych ludzi. Nie kocham wszystkiego co rozkrada i wyprzedaje tę ziemię i nienawidzę każdego kto próbuje tych ludzi skłócić. Twórczość ch*jowa, bo nie idziesz w dobrą stronę :)

adex69

2014-08-27, 09:57
k***a, ale pie**olenie. To przyjedź weź sznur i powywieszaj urzędasów, rząd i całe ich rodziny. Innego wyjścia nie ma. A to pie**olenie o przemyśle zostaw związkom zawodowym, nie dość że oni wk***iają to jeszcze sadol...

mare30ks

2014-08-27, 10:13
zerwikaptur napisał/a:

Casperiously

w uk na mieszkanie też zapie**alac musi człowiek około 30n lat średnia cena nowego mieszkania to 140tyś funtow a zarobki średnio 1700 czynsz za wynajęte mieszkanie w londynie czy innym dużym miescie sam sobie wygoogluj z mojej strony moge powiedzieć że tu gdzie mieszkam to jest koszt 550 funia plus opłaty za media i na dodatek 115 funia cuncil tax wiec wychodzi jakieś 765 funtów na miesiąc oczywiście odpowiednio drożej jesli dochodzi ci winda w bloku i garaz wtedy council tax potrafi być 145 funtów .
Natomiast rata do banku jeśli zaciągniesz kredyt na średniej wielkości mieszkanie (140tyś) to 370 funtów ,wiec pie**olenie że w polsce na mieszkanie trzeba zapieprzać niż gdzie indziej w europie to niedorzeczność .



chcialbym moc wynajac normalne mieszkanie (nie jakies wspoldzielony pokoj) za 600-800 zl, porozgladaj sie za mieszkaniami, w wiekszych miastach jedna osoba zapie**ala na czynsz i oplaty druga zarcie i cos odklada...

sn...........r9

2014-08-27, 10:56
Jakiś zasrany lewak-palikociarz to pisał, rzecz jasna. Co ma IPN i Kościół do tego? SLD rządziło tym bantustanem przez 10 lat. Trochę wcześniej rządziło nim przez 50, tylko inaczej się nazywało. W obydwu wypadkach kradło ile wlezie i rzucało obywatelom kłody pod nogi przy każdej okazji. AWS, PiS i PO jeśli byli lepsi to niewiele.

A co do przemysłu, wiecie jak się naprawia przemysł?
Mamy w (powiedzmy) Polsce kopalnię wungla ,,Silesia". Jakiś czas temu kompletna ruina, niebotyczne długi i żadnych nadziei, żeby zarobić tam choć złotówkę. Przyszedł krwiożerczy kapitalista z Czech i patrzcie państwo, nie obniżył pensji nawet o złotówkę, ani nie zwolnił nikogo bez powodu. Zwalniał każdego, kto przyszedł do pracy narąbany, związkowych bonzów zagnał do roboty, wprowadził pracę na zmiany 24h na dobę i dokonał jeszcze paru innych zamachów na przenajświętsze górnicze przywileje. Teraz to najbardziej dochodowa kopalnia w kraju.
Żadna banda która rządziła w tym kraju od 1945 roku oczywiście by tego nie zrobiła na masową skalę, bo każda spółka skarbu państwa dostarcza ciepłych stołków dla krewnych i znajomych.
Lepiej niech reszta hołoty dopłaca do nierentownych spółek z podatków.


"Drogie leki bez refundacji?" Problemem nie są drogie leki, tylko to, że ludzi nie stać na drogie leki, bo ponad 50% zarobków oddają państwu. Tak, czy inaczej trzeba będzie za nie zapłacić, bo pieniądze w budżecie nie biorą się z kosmosu.
W wypadku refundacji trzeba zapłacić za nie więcej, bo banda urzędasów nie będzie przecież ,,zarządzać" za darmo.

A tak zwane "umowy śmieciowe" to dla wielu ludzi ostatnia, cokolwiek marna, szansa, by nie dać się obedrzeć do gołej dupy, choć zdaje się Ryży już powziął kroki, by im nawet to odebrać.



Reasumując, obecna sytuacja tego kraju jest bezpośrednim rezultatem 70 lat rządów takich, czy innych czerwonych (z krótką przerwą na początku lat 90, za czasów obowiązywania np ustawy Wilczka).
I głupi jest ten, kto sądzi, że cokolwiek zmieni na lepsze kolejna socjalistyczna banda i to taka, co ma w swoich szeregach głównie tresowane pawiany z cyrku, które nie potrafią nic, oprócz błaznowania.
Mówię tu głównie o palikociarni, ale np Solidarna Polska równie dobrze pasuje do tego opisu.

Samudaripen

2014-08-27, 12:16
Casperiously napisał/a:

@Kardio_Error
I żyć w stabilnie ekonomicznym kraju z prawidłowo działającą pomocą medyczną, pracą dla ludzi którzy nie mają rodziców na najwyższych stołkach, cenami wprost proporcjonalnymi do zarobków, drogami które doprowadzą Cię bezpiecznie z punktu A do B. W kraju, gdzie nie musisz zapie**alać 50 lat na własne 40m^2. W kraju, który prowadzony jest przez odpowiednie gęby i są one poważnie traktowane w polityce światowej.

Ale co ja tam wiem :roll:


Się nie napada na kraje- się nie na
Się nie morduje bezbronnych ludzi- się nie ma
Się nie kradnie cudzych majątków- się nie ma
Się nie kradnie cudzych patentów- się nie ma
Się nie zmusza ludzi do niewolniczej pracy- się nie ma
Się nie kradnie złota, dzieł sztuki- się nie ma
Się nie jest sk***ysynem- się nie ma

Coś za coś