18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NIE Kocham Cię Polsko

burzyk1992 • 2014-08-26, 14:09
~Z internetu - 07.04 (07:52)
Za co NIE kocham cię, Polsko !!! Za mamę w Anglii, tatę w Irlandii Za bezrobocie, bezdomnych krocie, Za wygłodzone emerytury, Za renty kiepskie, w ulicach dziury, Za to, że chorym umierać każesz W długich kolejkach i bez lekarzy, Za drogie leki bez refundacji, Multum szpitali do likwidacji, Za niepotrzebne nam IPN-y, Za senatorów, w sutannach hieny, Za to, że uczniom zamykasz szkoły, I za rządzące nami matoły, Za katechezy w lekcyjnych salach I za msze święte na szkolnych galach, Za puste brzuszki i smutne buzie, Za brak perspektyw i za "przedmurze" Za zrujnowany przemysł, fabryki, Umowy - śmieci, w biurach klęczniki... Nikniesz, marniejesz, stajesz się Wolska, Za to nie mogę kochać cię, Polsko !!!

Timitum

2014-08-26, 22:40
@up ból dupy takich co biadolą na wszystko i wszystkich chcących zmiany już widzę jest

Syn_Milionera

2014-08-26, 22:42
Gościu 22 lata i już wypaczony negatywny obraz świata. Nie wróże ci świetlanej przyszłości.

lynxen

2014-08-26, 22:59
Wierzę w jednego Donka, Tuska wszechmogącego. Stworzyciela fotoradarów, dachów na stadionach i najtańszych autostrad, a także wszystkich dotacji z Unii - widzialnych i niewidzialnych.

I w jednego ministra finansów, kreatywnego księgowego, który podatkiem Belki z Balcerowicza jest zrodzony przed wszystkimi długami. Dług z długu, podsłuch z podsłuchu, wiek emerytalny w wieku do trumny. Fakty prawdziwe z TVN-u prawdziwego. Przez Lisa stworzone, po dziś dzień mówione. Współistotne Urbanowi.

A przez premiera wszystko się stało. On to dla nas judzi i dla polskiego zmartwienia zstąpił z komina. I za sprawą inwestora katarskiego, gazociągu północnego i portu za płytkiego przyjął miliardy z Unii i stał się premierem.

Przytulał Putina również za nas nad wszystkimi zwłokami. Został przez niego poklepany, a przez Angelę pochwalony i namaszczony. I ponownie wybrany dnia wyborczego, jak "oznajmiał" OBOP.

I wstąpił do Rządu. Siedzi po prawicy Bronka. I powtórnie przyjdzie w ”bulu” na następną kadencję, a kurstwu(e) jego nie będzie końca.

Wierzę w Donka Sondażowego, ojca Bąka i donosiciela, pogromcę Kiboli, który z Nocnej Zmiany pochodzi. Który wspólnie z Rostowskim odbiera pieniądze na emerytury. Który mówi w TVN-ie przez rozgrzaną tuleję i Durczoków: „państwo zdało egzamin”.

Wierzę w jedną, wielką, powszechną i niezatapialną Platformę Obywatelską. Wierzę w ministrę i marszałkinię, która na metr przekopała ziemię, a korupcji na Dolnym Śląsku nie będzie końca. Wierzę w umyty wrak pod brezentem i trotyl który już tam był przed wszystkimi wiekami.

Wyznaję drogą benzynę, brak emerytury, podwyżki podatków, by żyło się lepiej wszystkim. I oczekuję wytrysków intelektu Grodzkiej, mowy miłości Niesiołowskiego i Palikota. I obniżonego wieku szkolnego, związku partnerskiego i życia wiecznego w lepszej Unii.

321konio

2014-08-26, 23:00
ahhh większość "patriotów" (tych którzy to są strasznie obrażeni na ludzi, którzy wyjechali za pracą, lub coś złego powiedzą na życie tutaj) to młodziki na utrzymaniu rodziców..
Przyjdzie samemu zarabiać i szukać szczęścia to zobaczymy czy tak patriotycznie będzie..

kalium

2014-08-26, 23:06
Drogi autorze, widać wyraźnie że wiele ciebie ominęło.



Dodatkowo masz tu:




I morda uśmiechnięta, możesz mi wierzyć, że gorszych miejsc na świecie jest wiele. Zdecydowanie gorszych ale już masz chociażby motywację, żeby sprawdzić, czy to co mówię jest prawdą. Na marginesie Ciechowski nie żyje od dawna.

61...........SZ

2014-08-26, 23:16
A ja jestem dumny z tego, że jestem Polakiem. I pomimo trudności dnia codziennego nie będę pluł na flagę za którą walczyli moi dziadkowie. Oni dali rade przeżyć Hitlera, Stalina ja dam rade przeżyć Tuska i innych którzy przyjdą po nim. Jednego tylko brakuje mi w niektórych rodakach- ducha walki, bo pies zawsze będzie skomlał, że ma pusta miskę a wilk sam zapoluje.

pi...........ta

2014-08-26, 23:24
Tyle mam w tym temacie do powiedzenia.


Kardio_Error

2014-08-26, 23:29
Casperiously napisał/a:

@Kardio_Error
I żyć w stabilnie ekonomicznym kraju z prawidłowo działającą pomocą medyczną, pracą dla ludzi którzy nie mają rodziców na najwyższych stołkach, cenami wprost proporcjonalnymi do zarobków, drogami które doprowadzą Cię bezpiecznie z punktu A do B. W kraju, gdzie nie musisz zapie**alać 50 lat na własne 40m^2. W kraju, który prowadzony jest przez odpowiednie gęby i są one poważnie traktowane w polityce światowej.

Ale co ja tam wiem :roll:


:-D
judaszu za funty, mówiąc o Niemcach nie miałem na myśli pieniędzy ale ch*j tam, szafa gra

plugnplay

2014-08-26, 23:30
Niemiec nie kupuje mieszkania bo mu się nie opłaca. Ma godną emeryturę i nie siedzi w jednym miejscu tylko jak mu się znudzi to pakuje się w swojego campera i wyprowadza do ładniejszej okolicy. Tak to wygląda. W Polsce bierzesz kredyt na mieszkanie i siedzisz w nim 30lat i spłacasz.

kalium

2014-08-26, 23:35
Jak k***a możesz wykorzystywać Rotę jednocześnie w awatarze mając typowego psychola i mordercę dzieci? I ch*j mnie obchodzi, czy to była lewica, wasze "ciapaki" czy jakie jeszcze tam gówniane argumenty wydumasz. Takim bucom powinien być odbierany dowód osobisty, wyrwany język żeby już nie mogli kalać naszej, pięknej polszczyzny. I zesłanie w p*zdu na Sybir, ale to tam gdzie żadne pociągi nie dochodzą. I żebyś tam zdechł bo inaczej to znowu coś rozpie**olisz będąc w grupie, oczywiście na marszu niepodległości. Bo tylko wtedy się możesz poczuć ważny, jak masz grupkę kolesi za plecami.

cyslaw

2014-08-26, 23:35
Ten kto te wypociny poczynił musi być naprawdę dobry w łóżku, bo pie**olić to on potrafi.

W ogóle ostatnio modne jest użalanie się jak to tu jest źle, chociaż w sumie nie wiem czemu. Akurat mieszkam w takim miejscu, gdzie łączą się 2 osiedla. Jedno osiedle to 3 bloki po 40 mieszkań, dość nowe. Budowane przez dewelopera i kupowane normalnie przez ludzi na własność. Obok jest reszta bloków, trochę więcej ich jest, ogólnie sporo biedniejsze, ale chodzi głównie o jeden. A mianowicie blok, w którym mieszkania są przyznawane "biednym" ludziom i nie ma w nim czynszów. W zamyśle spoko, kogoś nie stać to ma dopłaty od miasta (znaczy mi się żadne dopłaty nie podobają, czemu ktoś ma mieć nagrodę za to, że sobie gorzej w życiu radzi, no ale trudno) i ma jakieś tam mieszkanie.

Ale kim są ci biedni ludzie? To jest taka patologia, że masakra, piją, kradną, nie pracują, itd.

I teraz przechodząc do meritum. Chodziłem z paroma z nich do podstawówki, potem nasze drogi się rozeszły i nie specjalnie zależało mi na kontaktach. Jakiś czas temu większość z nich przestałem po prostu widywać. Z ciekawości poprzypominałem sobie parę nazwisk i obczaiłem na fb. Miejsce zamieszkania: Londyn, Bedford, Amsterdam, Edynburg i inne takie.

Z mojego osiedla za ten czas parę rodzin się wyprowadziło, parę wprowadziło. Ale w zasadzie nie znam nikogo, kto by wyjechał na stałe za granicę lub nawet na parę lat. Niektórzy wyjeżdżali na rok - dwa dorobić sobie. W mojej rodzinie też nikogo takiego nie ma. Nikt mi nie powie, że tu się nie da żyć, jak również nikt mi nie wmówi, że miliony młodych i ambitnych Polaków wyjeżdżają bo tu nie ma dla nich miejsca. Owszem, w tym kraju nie da się wyżyć z 3 dzieci na socjalu, ale dla przeciętnego ogarniętego człowieka to nie jest wielki problem.

Riva

2014-08-26, 23:45
61TOMASZ napisał/a:

A ja jestem dumny z tego, że jestem Polakiem. I pomimo trudności dnia codziennego nie będę pluł na flagę za którą walczyli moi dziadkowie. Oni dali rade przeżyć Hitlera, Stalina ja dam rade przeżyć Tuska i innych którzy przyjdą po nim. Jednego tylko brakuje mi w niektórych rodakach- ducha walki, bo pies zawsze będzie skomlał, że ma pusta miskę a wilk sam zapoluje.



Super komentarz

uh4

2014-08-26, 23:48
rightmove . co . uk / overseas-property-for-sale / Berlin . html ?sortType = 1&currencyCode=GBP&index=130
Przykładowa oferta mieszkań w Berlinie.

A teraz pomślcie, że dla nich Euro to dla nas jak złotówka.

tutaj dla porównania:
forbes . pl / zarobki-w-europie-polska-srednia-placa-w-tyle,artykuly,160354,1,1 . html

Linki musicie połączyc bo nie mam 20 postów i nie mogę ich wklejać.
i teraz sobie wyobraźcie ile byście czasu spłacali kredyt na mieszkanie?

Ceny jedzenia w Niemczech w marketach są porówynywalne z cenami w Polsce.

Nikczemny_Płód

2014-08-26, 23:55
cyslaw napisał/a:

Ten kto te wypociny poczynił musi być naprawdę dobry w łóżku, bo pie**olić to on potrafi.

W ogóle ostatnio modne jest użalanie się jak to tu jest źle, chociaż w sumie nie wiem czemu. Akurat mieszkam w takim miejscu, gdzie łączą się 2 osiedla. Jedno osiedle to 3 bloki po 40 mieszkań, dość nowe. Budowane przez dewelopera i kupowane normalnie przez ludzi na własność. Obok jest reszta bloków, trochę więcej ich jest, ogólnie sporo biedniejsze, ale chodzi głównie o jeden. A mianowicie blok, w którym mieszkania są przyznawane "biednym" ludziom i nie ma w nim czynszów. W zamyśle spoko, kogoś nie stać to ma dopłaty od miasta (znaczy mi się żadne dopłaty nie podobają, czemu ktoś ma mieć nagrodę za to, że sobie gorzej w życiu radzi, no ale trudno) i ma jakieś tam mieszkanie.

Ale kim są ci biedni ludzie? To jest taka patologia, że masakra, piją, kradną, nie pracują, itd.

I teraz przechodząc do meritum. Chodziłem z paroma z nich do podstawówki, potem nasze drogi się rozeszły i nie specjalnie zależało mi na kontaktach. Jakiś czas temu większość z nich przestałem po prostu widywać. Z ciekawości poprzypominałem sobie parę nazwisk i obczaiłem na fb. Miejsce zamieszkania: Londyn, Bedford, Amsterdam, Edynburg i inne takie.

Z mojego osiedla za ten czas parę rodzin się wyprowadziło, parę wprowadziło. Ale w zasadzie nie znam nikogo, kto by wyjechał na stałe za granicę lub nawet na parę lat. Niektórzy wyjeżdżali na rok - dwa dorobić sobie. W mojej rodzinie też nikogo takiego nie ma. Nikt mi nie powie, że tu się nie da żyć, jak również nikt mi nie wmówi, że miliony młodych i ambitnych Polaków wyjeżdżają bo tu nie ma dla nich miejsca. Owszem, w tym kraju nie da się wyżyć z 3 dzieci na socjalu, ale dla przeciętnego ogarniętego człowieka to nie jest wielki problem.



Oj pie**olisz pan i to ostro.


Skończyłem bardzo trudny kierunek, z ogromnym popytem tu jak i za granicą. Za granicą zarobki sa w euro z 3 zerami na koncu i pierwszą cyfrą rózna od 1 - i to standardowo.

Do cip zyciowych nie naleze, wrecz przeciwnie.

I co? I praca w zawodzie nie pozwoliłaby mi na utrzymanie samego siebie, a co dopiero kogoś. W pracy mam szefa polaka (nic gorszego urwa byc nie moze, no ukrainiec) który udaje, że mi płaci (bo jestem mlody to mozna mi placic jak murzynowi).

Wygląda to ta, ze po 3 miesiącach mojej solidnej pracy szef dalej udaje, że płaci - ja zacząłem udawać, że pracuje i robie sobie fuszki.

23 letnią osobe tego uczy państwo, od samego początku.

Od państwa nigdy nic nie wziąłem, nawet do lekarza 1 kontaktu chodze prywatnie, ALE k***A MI TYLKO TO PAŃSTWO ZABIERA.

Datki, daniny, podatki, sratki - rzygać się chce.

Nie mamy prawnikow, lekarzy, prawa. Nie mamy politykow, nie mamy społeczeństwa, polak polakowi wilkiem. Co tu kochac po za rodzinnym miejscem?

Zieniu7

2014-08-26, 23:56
GhostRider32 napisał/a:

k***a, kocham czytać te lamenty idiotów, co w życiu poradzić sobie nie mogą :D



A Ty co zlodziej czy tata burmistrzem jest?