18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie jesteś bogiem parodia

rockface123 • 2012-10-01, 21:28


mam nadzieje że nikt tego nie wstawił bo ten film powinien być wstawiony tylko przez moją osobę przecież prawdziwy fan tego syfu ze mnie jest :)

UWAGA!!!

parodia z gta sa+ivona... ale można oglądać

jasjest

2012-10-01, 21:30
zjeby z was w ch*j

jolmen13

2012-10-01, 21:38
ja nie wierzę, że obejrzałem to gówno do końca...

CarolOtyła

2012-10-01, 22:03
nie wierzę, że zajrzełem w ten temat

maderfakermen

2012-10-01, 22:06
nie obejrzałem do końca hehe lool

extraordinary

2012-10-01, 22:11
@rockface123

o twojej śmierci będą pamiętać tylko w dniu pogrzebu :)

Ciesin

2012-10-01, 22:21
Z początku miałem nikłą nadzieję, że to TESTO... a później... szkoda gadać.

rockface123

2012-10-01, 22:25
extraordinary napisał/a:

@rockface123

o twojej śmierci będą pamiętać tylko w dniu pogrzebu :)



no, nie pisałbym tak na twoim miejscu skoro mnie nie znasz nigdy by nikt o mnie nie zapomniał :lodowka:

o nim wszyscy pamiętają bo to modne a film ch*jowy taki wcale nie jest ale to kwestia gustu ;]

Echis

2012-10-01, 22:35
Tey, widzę rockface123, że w twoim gimnazjum dalej moda panuje na Ivone i Gta SA. I widzę też, że masz swoje zdanie i jesteś bardzo alternatywną osobą, co starasz się udowodnić z resztą. Za moich czasów w gimnazjum jeszcze modne było, zakładanie bloga. Może byś spróbował ? Przynajmniej nie truł byś ludziom dupy, swoimi ''alternatywnymi'' poglądami. Kto wie, może za parę lat zdobyłbyś jakichś fanów i razem obmyślalibyście jak zniszczyć świat.

bo...........ę

2012-10-01, 22:54
Ciesin napisał/a:

Z początku miałem nikłą nadzieję, że to TESTO... a później... szkoda gadać.



Po programie z nim w TV jakoś go nie widać, a szkoda :D

Roszp

2012-10-01, 23:26
Ździebka żałosne. Minus piwo z mojej strony

jojoaction

2012-10-02, 00:53
ja rozumiem śmiać sie z czego i kogoś ale k***a to nawet śmieszne nie jest

rockface123

2012-10-02, 08:57
Echis napisał/a:

Tey, widzę rockface123, że w twoim gimnazjum dalej moda panuje na Ivone i Gta SA. I widzę też, że masz swoje zdanie i jesteś bardzo alternatywną osobą, co starasz się udowodnić z resztą. Za moich czasów w gimnazjum jeszcze modne było, zakładanie bloga. Może byś spróbował ? Przynajmniej nie truł byś ludziom dupy, swoimi ''alternatywnymi'' poglądami. Kto wie, może za parę lat zdobyłbyś jakichś fanów i razem obmyślalibyście jak zniszczyć świat.



to nie jest zły pomysł :evil: dziś sadistic jutro partia polityczna pojutrze cały świat :hitler: lubie kontrowersyjne filmy dlatego to wstawiłem a że ivona i gta sa jest popularna wśród gimbazy to już nie moja wina i nie wiem czy zauważyłeś ale nie chodzę do gimbazy gdybym chciał dopisałbym 96 do nicku ale napisałem swój wiek dowodów nie będę dawał aha jeszcze jedno... nazywanie kogoś gimbusem na tej stronie będzie zaniedługo karane warnem więc ogarnij się bo to już jest nudne jestem mądrzejszy zapewne więc kończę dyskusję na tym poście mam lepsze zajęcia od kłócenia się z innymi gdy zakładałem konto lubiałem kogoś wk***iać i się z nim kłócić lecz mi się to znudziło.