18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie jesteś bogiem parodia

rockface123 • 2012-10-01, 21:28


mam nadzieje że nikt tego nie wstawił bo ten film powinien być wstawiony tylko przez moją osobę przecież prawdziwy fan tego syfu ze mnie jest :)

UWAGA!!!

parodia z gta sa+ivona... ale można oglądać

mr_9mm

2012-10-02, 12:54
Co jak co, ale fajne tagi dałeś.

Czajol3

2012-10-02, 13:20
Nareszcie coś pozytywnego w tym temacie

an...........bs

2012-10-02, 13:24
ej zna ktoś ten kawałek co leci na końcu ?

Crashinto

2012-10-02, 13:44
rockface123 napisał/a:



to nie jest zły pomysł :evil: dziś sadistic jutro partia polityczna pojutrze cały świat :hitler: lubie kontrowersyjne filmy dlatego to wstawiłem a że ivona i gta sa jest popularna wśród gimbazy to już nie moja wina i nie wiem czy zauważyłeś ale nie chodzę do gimbazy gdybym chciał dopisałbym 96 do nicku ale napisałem swój wiek dowodów nie będę dawał aha jeszcze jedno... nazywanie kogoś gimbusem na tej stronie będzie zaniedługo karane warnem więc ogarnij się bo to już jest nudne jestem mądrzejszy zapewne więc kończę dyskusję na tym poście mam lepsze zajęcia od kłócenia się z innymi gdy zakładałem konto lubiałem kogoś wk***iać i się z nim kłócić lecz mi się to znudziło.



Też lubię kontrowersyjne filmy, ale tak bym raczej nie nazywał tego pierda z procesorka i sepleniącego mózgu.
Mam nadzieje że zanim będą warny za określenie kogoś gimbusem, to powstanie kara cielesna za takie przedwczesne wytryski.

Ge...........iL

2012-10-02, 13:51
eeeh w sumie filmik wart tematu...i to gówno i to gówno:D

ps. abstrah*jąc od filmiku bawi mnie tylko daremność tego społeczeństwa..robić i stawiać jako wzór do naśladowania gościa, który...się zabił....czyli co ?? podświadoma sugestia jak mam "żyć" czyli nie żyć?? bo nie rozumiem?? walkę o lepszy byt to prowadzi obecnie 70% ludzi w naszym kraju i jakoś filmów się o tych ludziach nie kręci....a stanowią 1000x lepszy przykład determinacji, upartości w dążeniu do celu i poświęcenia dla bliskich niż ten cały "medżyszyn". A jeśli by się dorobił na rymowankach to byłby kolejny peja, który później też reprezentowałby biedę.....jednego darmozjada mniej (pozdro dla hejterów).

Aeze

2012-10-02, 14:19
antbs napisał/a:

ej zna ktoś ten kawałek co leci na końcu ?



To magik.

przemo93c

2012-10-02, 16:44
No ale teraz widzicie naprawdę że wojsko prowadzi selekcje... Cioty odpadają pierwsze, zostają faceci. Niestety teraz nie ma obowiązkowej służby wojskowej no i widać co się dzieje...

Sa...........is

2012-10-02, 17:12
"Magik ma syna nie wiele dziś młodszego od ciebie. " I to znaczy ze nie wolno sie smiac z latajacego magika? ; (

samozlo171

2012-10-02, 17:21
Widzę że poziom informatyki w gimnazjum rośnie... My w 2003 uczyliśmy się obsługi "Żółwia" i podstaw htmla, a wy obraz, dźwięk, nieomal montaż... Ładnie, ładnie.

!Timon

2012-10-02, 17:30
Widać, że większość 'młodego' społeczeństwa to debile.
Nie potrafią zrozumieć, że grupa gości postanowiła zarobić na pamięci o zmarłym który generalnie w tym procederze nie brał udziału.
Ewentualne hejty powinny iść na producentów, scenarzystów, a nie faceta który stworzył kawał dobrej muzyki i nie żyje od wielu lat.

Nie dziwię się, że jakiś kołek nie zdaje matury z polaka [tak, podszedłeś do niej, nie zdałeś = jesteś kołkiem] bo interpretowanie tekstu to już wyższa szkoła jazdy skoro nawet otaczającej rzeczywistości nie są w stanie zinterpretować.
Dopie**alanie się do faceta za to, że ktoś chce wykorzystać jego wizerunek po jego śmierci... nosz k***a...

chujciwcycki

2012-10-02, 19:07
Japie**ole powinieneś dostać bana za wrzucenie takiego gównianego gówna.
Debillo

zaspany

2012-10-02, 21:30
jestes debilem, uswiadom to sobie