18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie jesteś bogiem parodia

rockface123 • 2012-10-01, 21:28


mam nadzieje że nikt tego nie wstawił bo ten film powinien być wstawiony tylko przez moją osobę przecież prawdziwy fan tego syfu ze mnie jest :)

UWAGA!!!

parodia z gta sa+ivona... ale można oglądać

Złowroga Pralka !

2012-10-02, 10:06
.:. napisał/a:

Uprzedzam pytanie: dlaczego w sucharkach?

Wsio co z ivonką ląduje tu.





8-)

dback

2012-10-02, 10:18
Piękny trolling zakochanych sezonowo w jakimś tam psycholu :piwko:

PoLi1990

2012-10-02, 10:23
co ja patrze :shock:

clemenza

2012-10-02, 10:30
fajne :)
odpowiedź na ludzi którzy po filmie stali się fanami.

Liluh

2012-10-02, 10:36
żenua

swoją drogą to ciekawe jak dzisiejsze dzieciaki stroszą piórka na amerykańską dzieciarnie. Widzicie analogię w tym końcowym tekściku? Aż się prosi żeby był po angielsku. Typowa anglo-saska narracja dzieciaków ze zrytą reklamami bańką. O ile w USA taką pogardę dla ludzkiego życia dyskontuje się kiczowatym przegięciem w drugą stronę (vide Hollywood) - patetycznymi filmami, łzawymi romansidłami itd., o tyle w Polsce już tego odporu zbydlęceniu nie ma. Wiadomo, kino jest słabiutkie, tv podobnie. Co więc otrzymujemy ze zdebilałego gimbusa który nie otrzymuje swojej porcji Królewny Śnieżki i 7 krasnoludków, potrzebnej mu do łzawego przypomnienia o posiadaniu w tym zrytym ciele, duszy i sumienia? Zwyrola i debila. Pokój Wam.

gbn71

2012-10-02, 10:39
Nie wiem dlaczego się burzycie, mi się filmik podobał, pokazuje pewne spojrzenie na tą sprawę i tyle.
A gloryfikowanie kolesia który strzelił samobója to jest dopiero głupota, chłopak był taki świetny że aż się zabił. Świetny wzór dla innych, proponuję fanom iść w jego ślady, tylko kamerki włączcie przed skokiem :)
Teraz to napinaczom już dupy popękają.

Fedek

2012-10-02, 10:51
kocham to :D jednostki słabe same sie eliminuja ze społeczeństwa :) to fakt :D

megaromek

2012-10-02, 11:00
już tylko ch*j jest ch*jowszy od tego filmiku...

przemo111

2012-10-02, 11:03
błagam Cie, popełnij samobójstwo tak bedzie lepiej dla wszystkich :dead:
rockface123 napisał/a:



mam nadzieje że nikt tego nie wstawił bo ten film powinien być wstawiony tylko przez moją osobę przecież prawdziwy fan tego syfu ze mnie jest :)

UWAGA!!!

parodia z gta sa+ivona... ale można oglądać



popełnij samobójstwo, tak bedzie lepiej dla wszystkich ! :dead:

sukubek

2012-10-02, 11:35
rockface123 :plzdie:
Żałosność na poziomie 8 latka.
Przez takich idiotów jak ty tracę wiarę w inteligencje społeczeństwa , Magik ma syna nie wiele dziś młodszego od ciebie.
Przez takich cwe*i jak ty korzystanie z internetu musi być wyjątkowo ch*jowe bo gdzie nie wejdzie widzi to samo :kupa: wrzucane przez takich debili jak ty :homer:

wyanek

2012-10-02, 11:49
Jestem raczej biernym 'przeglądaczem' tego jakże zacnego serwisu ,ale do ch*ja walca musiałem się tutaj wypowiedzieć bo gęstość mułu ,która została pobrana z dna ludzkiej moralności w tym ... 'czyms" jest po prostu nie do przyjęcia. I w sumie srogo by mnie to jeb*ło ,ale to jest na "głównej"... Autorowi gratuluje kreatywności i życzę ,żeby ci kot lub jakiekolwiek inne zwierze wyskoczyło z 9go piętra. Najlepiej matka. pozdro.

Suka_Blyat

2012-10-02, 11:54
A mnie sie podoba i ch*j wam w cyce!

Biker1987

2012-10-02, 12:48
a wiec pokazales nam jaki to POpie**olONY jestes,masz jeszcze cos ciekawego do pokazania?czy to szczyt mozliwosci?