18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nie będziesz matce konkurencji robić

Flodzia • 2023-08-30, 09:17


USA Ojciec dowiedział się, że jego córka została przyłapana na ssaniu ku*asa w szkolnej toalecie.

0dbytBiskupa

2023-08-30, 13:53
I taki patotatuś myśli, że coś zmieni? Utraci tylko cały szacunek córki, ale jeszcze tego nie rozumie. Ona mu tego nie zapomni, pod koniec życia będzie gnił w samotności z pretensjami do świata, że dzieci go olały i szklanki wody nie ma kto podać.

Niech tatusiowie i mamuśki przyjmą do wiadomości, że ich słodkie dzieciaczki dorastają i mają potrzeby seksualne. I ch*j rodzicom do tego, jak je zaspokajają.

brio2011

2023-08-30, 13:57
Bicie młodych zwierząt tu widzę

0dbytBiskupa

2023-08-30, 13:58
Mar1an napisał/a:

Ogólnie cały temat używania przemocy do wychowywania jest ciekawy. Ja tam nie raz dostałem i jakiegoś urazu do rodziców nie mam, bo myślę, że zareagowałbym w ich przypadku tak samo na pewne odzywki, których użyłem (a może teraz tak mówię, bo utarły mi się schematy postępowania?). No i trzeba też rozdzielić napie**alanie czym i gdzie popadnie od przysłowiowego klapsa przez spodnie, którego bardziej słychać niż czuć ból - no, ale niektórzy takie coś też uznają za przemoc. Moim zdaniem są jednostki, do których nie przemówi żadna dłuuuga rozmowa pouczająca czy szlaban na ich ulubione zajęcie (wychodzenie z domu czy komputer/konsola) i zostaje tylko strzał w miękką część, co by delikwenta nie uszkodzić, a pokazać mu że nie może sobie pozwolić na wszystko. A jak wy myślicie? Lekki klaps to już przemoc i pokazanie słabości rodzica i nieradzenie sobie z wychowaniem?


Pięciolatkowi możesz dać klapsa, to faktycznie działa. Ale piętnastolatkowi to już idiotyzm i dowód na to, że jesteś gównianym rodzicem. Nie dość, że ci tego nie zapomni, to jeszcze może oddać.

Budrys2000

2023-08-30, 14:06
Sadistic - codzienna dawka czarnego wpie**olu

;-)

Frank Drebin

2023-08-30, 14:18
Czarny tak się wk***il ze wrócił
Do domu.

mazga50

2023-08-30, 15:13
Wyganianie k***y z małpy...

Stachtypowacebula

2023-08-30, 15:28
Dostała wypie**ol. Teraz napewno nie będzie obciągać... hahaha

cedrikk

2023-08-30, 15:52
Cudak napisał/a:

Tak na dobrą sprawę to co zmieni ten wpie**ol? Jak będzie chciała zrobić komuś laskę, to zrobi to tak czy siak. Efektu wychowawczego zero, a zamiast spuścić wpie**ol jej koledze, to odreagowuje złość na córce. Przegryw.




No napewno bezstresowe wychowanie tu pomoże.. gość uznał że pasek/kabel od prodiża będzie skuteczniejszy.

seeed71

2023-08-30, 15:56
Kiedyś był filmik , tylko że z kablem zamiast pasa

CahirAepMawr

2023-08-30, 16:42
Cudak napisał/a:

Tak na dobrą sprawę to co zmieni ten wpie**ol? Jak będzie chciała zrobić komuś laskę, to zrobi to tak czy siak. Efektu wychowawczego zero, a zamiast spuścić wpie**ol jej koledze, to odreagowuje złość na córce. Przegryw.



No tak bo jak widzisz, że kogoś się napada to napie**alasz ofiarę, a nie prowodyra xD Gdyby nie chciała ciągnąć ch*ja to by nie skończyła w tym kiblu i to jej się należy wpie**ol za bycie k***ą, a nie gościowi, który korzystał z okazji.

SzataNbardzoZłY

2023-08-30, 16:46
To nic nie zmieni
Szansa że wpie**ol coś da jest jak 1:1000
Zwykle po nocnym płaczu jest chęć pokazania czyli jeszcze gorzej
Słabo jak dziecko musi sięgnąć dna

Antebot

2023-08-30, 16:50
VeIture napisał/a:

Jeśli rodzice są ch*jowi i nie wychowują dziecka jak nalezy od małego to w pewnym wieku tylko pasem w dupsko czegoś może nauczyć bo na słowa jest za późno.
Nastolatka/nastolatki która całe życie była "bezstresowo" wychowywana i nigdy nie usłyszała słowa "nie" albo "nie wolno" już słowami się nie da nauczyć kiedy zaczyna odpie**alać. To są grube lata ch*jowego rodzicielstwa.
Dam ci przykład ze swojego dzieciństwa.
Jestem rocznik 86 czyli pierwszy rocznik "nowego" systemu z gimnazjum (wcześniej było 8 klas, tak jak teraz od paru lat znów). Trafiłem z 6 klasy podstawówki z kolegami do gimnazjum gdzie był tam koleś który kiblował 3 razy. Czyli był 3 lata starszy. W ch*j przepaść fizyczna między nastolatkami w tym wieku.
Typ z patologicznej rodziny, znęcał się nad całą szkołą bo wszyscy byli wtedy 1gim (czyli jakby 7 klasa) a sk***iel powinien w liceum już być.
Szkoła nic nie mogła zrobić, nauczyciele nic nie mogli zrobić, dzieci były za słabe.
Słowa nic nie dawały. Tak było cały pierwszy rok gimnazjum. W drugim roku sytuacja się jeszcze pogorszyła bo typowi odj***ło jeszcze mocniej i zaczął z kosą po szkole latać i dzieci okradać.
Mój ojciec się wk***ił jak się dowiedział skąd mam ja i koledzy siniaki i czemu pieniędzy nie mamy. Pojechał pod szkołę, zawinął typa do bagażnika przy wszystkich centralnie na widoku i tyle widzieliśmy to jako świadkowie.
Następnego dnia ten koleś z opuchniętym ryjem podszedł do każdego dziecka w szkole i przeprosił obiecując, że nigdy więcej tego nie zrobi.
Sytuacja nigdy więcej się nie powtórzyła a koleś był miły do każdego do końca szkoły. Nawet k***a oceny mu się poprawiły na tyle, że nie był zagrożony.
CUD! CHWALMY PANA!
Słowa nic nie dały ale wpie**ol, wywiezienie do lasu oraz kopanie własnego grobu kiedy dostało się ostatniego papierosa bardzo skutecznie odmieniły jego zachowanie i zresocjalizowany był lepiej w kilka godzin niż po 2 latach w poprawczaku byłby.




Twój stary to niezly gangus i patol... chyba zabrakło mu lania dupska w procesie wychowawczym


:mrgreen:

psotna_cipka

2023-08-30, 17:05
Słyszałam, że ten Janek został później znanym skrzypkiem. Miał ksywę Janko Muzykant czy jakoś tak. Aaa i jego ulubioną piosenką była "Ostatnia niedziela" Mieczysława Fogga.

VeIture napisał/a:

Jeśli rodzice są ch*jowi i nie wychowują dziecka jak nalezy od małego to w pewnym wieku tylko pasem w dupsko czegoś może nauczyć bo na słowa jest za późno.
Nastolatka/nastolatki która całe życie była "bezstresowo" wychowywana i nigdy nie usłyszała słowa "nie" albo "nie wolno" już słowami się nie da nauczyć kiedy zaczyna odpie**alać. To są grube lata ch*jowego rodzicielstwa.
Dam ci przykład ze swojego dzieciństwa.
Jestem rocznik 86 czyli pierwszy rocznik "nowego" systemu z gimnazjum (wcześniej było 8 klas, tak jak teraz od paru lat znów). Trafiłem z 6 klasy podstawówki z kolegami do gimnazjum gdzie był tam koleś który kiblował 3 razy. Czyli był 3 lata starszy. W ch*j przepaść fizyczna między nastolatkami w tym wieku.
Typ z patologicznej rodziny, znęcał się nad całą szkołą bo wszyscy byli wtedy 1gim (czyli jakby 7 klasa) a sk***iel powinien w liceum już być.
Szkoła nic nie mogła zrobić, nauczyciele nic nie mogli zrobić, dzieci były za słabe.
Słowa nic nie dawały. Tak było cały pierwszy rok gimnazjum. W drugim roku sytuacja się jeszcze pogorszyła bo typowi odj***ło jeszcze mocniej i zaczął z kosą po szkole latać i dzieci okradać.
Mój ojciec się wk***ił jak się dowiedział skąd mam ja i koledzy siniaki i czemu pieniędzy nie mamy. Pojechał pod szkołę, zawinął typa do bagażnika przy wszystkich centralnie na widoku i tyle widzieliśmy to jako świadkowie.
Następnego dnia ten koleś z opuchniętym ryjem podszedł do każdego dziecka w szkole i przeprosił obiecując, że nigdy więcej tego nie zrobi.
Sytuacja nigdy więcej się nie powtórzyła a koleś był miły do każdego do końca szkoły. Nawet k***a oceny mu się poprawiły na tyle, że nie był zagrożony.
CUD! CHWALMY PANA!
Słowa nic nie dały ale wpie**ol, wywiezienie do lasu oraz kopanie własnego grobu kiedy dostało się ostatniego papierosa bardzo skutecznie odmieniły jego zachowanie i zresocjalizowany był lepiej w kilka godzin niż po 2 latach w poprawczaku byłby.


Love_is_Love

2023-08-30, 18:15
~VeIture napisał/a:

Nikt nie wymyślił. Jak chcesz poszukać to typek się nazywał Janek i chodził ze mną do Gimnazjum nr 95 im. I.J. Paderewskiego do jednej klasy ze mną.



Nie no stary, jestem poj***ny ale nie tak żeby kogoś weryfikować czy stalkować. Po prostu mówię jak to na pierwszy rzut wygląda, bo pamiętam tamte czasy i tego typu przechwałki. Scenariusz z bagażnikiem, dołem i (okazjonalnie) papierosem był częstym motywem tych historii.

Mogło oczywiście być dokładnie tak jak mówisz, ale to by sugerowało że Twój Tata był pie**olnięty ;)

Cipczan

2023-08-30, 18:24
Cudak napisał/a:

Tak na dobrą sprawę to co zmieni ten wpie**ol? Jak będzie chciała zrobić komuś laskę, to zrobi to tak czy siak. Efektu wychowawczego zero, a zamiast spuścić wpie**ol jej koledze, to odreagowuje złość na córce. Przegryw.



A ręce od napie**alania sąsiadów cię nie bolą?