18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NetpedoFlix

zwierzak30 • 2020-11-19, 20:51
Może mi ktoś naświetlić o co tu k***a kaman?
Nie oglądam TV od lat.Wk***ia mnie gówno stamtąd płynące. Ale to już całkowity upadek.Jak mam to odebrać? Jako sztukę? A może Biden ma swój kanał czy jak?




Tetrix

2020-11-19, 20:55
Normalnie mi szczęka opadła ale tak naprawdę...

Cz...........as

2020-11-19, 21:04
" Film opowiada historię 11-letniej Amy, która dołącza do szkolnego zespołu tanecznego Cuties. Fabuła skupia się na odkrywaniu przez dziewczynkę jej kobiecości, co wzbudza gniew jej matki, która wyznaje konserwatywne wartości. Film otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię na tegorocznym Festiwalu Filmowym Sundance.

Po zapowiedzi filmu w sieci pojawiły się oskarżenia o seksualizację dzieci. 11-letnie aktorki mają w filmie tańczyć tzw. twerk, czyli taniec o zabarwieniu erotycznym. Również sam plakat promujący film spotkał się z oburzeniem internautów. Widać na nim dziewczynki w wyzywających pozach.

Po fali krytyki Netflix przeprosił za użycie takiej formy promocji filmu. Plakat promujący film został zmieniony. Szefowie amerykańskiej firmy nie zdecydowali się jednak na wycofanie emisji. Film ma ukazać się na platformie 9 września. "


Lewizna commando

zwierzak30

2020-11-19, 21:11
AyCaramba napisał/a:

" Film opowiada historię 11-letniej Amy, która dołącza do szkolnego zespołu tanecznego Cuties. Fabuła skupia się na odkrywaniu przez dziewczynkę jej kobiecości, co wzbudza gniew jej matki, która wyznaje konserwatywne wartości. Film otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię na tegorocznym Festiwalu Filmowym Sundance.
Po zapowiedzi filmu w sieci pojawiły się oskarżenia o seksualizację dzieci. 11-letnie aktorki mają w filmie tańczyć tzw. twerk, czyli taniec o zabarwieniu erotycznym. Również sam plakat promujący film spotkał się z oburzeniem internautów. Widać na nim dziewczynki w wyzywających pozach.
Po fali krytyki Netflix przeprosił za użycie takiej formy promocji filmu. Plakat promujący film został zmieniony. Szefowie amerykańskiej firmy nie zdecydowali się jednak na wycofanie emisji. Film ma ukazać się na platformie 9 września. "
Lewizna commando



Nie zrozumiałeś mnie. Ja chciałbym poznać Wasze opinie i zdanie na ten temat.

Pralpunkt

2020-11-19, 21:16
h*ja się znacie powyżej to jest audycja dla biskupów, proboszczu i całego kleru.

willoo

2020-11-19, 21:19
w sumie bym r*chał... ale tak za 5 , 6 lat

Oponka

2020-11-19, 21:24
Pralpunkt napisał/a:

h*ja się znacie powyżej to jest audycja dla biskupów, proboszczu i całego kleru.



nope. to są dziwczynki. kler woli wyciskać krem z eklerek

zwierzak30

2020-11-19, 21:26
@~phrontch

Dariusz Filipek.ten od drugiego linku,to raczej od netpedofliksa kasę za ten artykułek dostał.

cuurniprime

2020-11-19, 21:39
Pobrany, zapisany, czekam na kuriera z 15 litrami nawilżacza i biorę się za oglądanie. :wali: :spermshot: :jumpingtits:

Noside

2020-11-19, 21:49
Głupi, czy troluje? Lewactwo się poczuło, to odpie**ala. Pomyśleli, że jak wymyślone płcie i pedalstwo przeszły to można teraz iść krok dalej i wtłaczać pedofilię (jednocześnie tępiąc konkurencję w kościołach).
Powinni was administratorzy j***ć za te pedofilskie treści. Zaczynam się zastanawiać, czy im się to podoba.

kr...........81

2020-11-19, 22:02
Nadział bym na ku*asa ta w okularach bez względu na konsekwencje pedofilię i inne katolickie pie**olenie wsiokow z pl

zwierzak30

2020-11-19, 22:17
krisman1981 napisał/a:

Nadział bym na ku*asa ta w okularach bez względu na konsekwencje pedofilię i inne katolickie pie**olenie wsiokow z pl






A ty k***a to kto? Ksiądz z demencją?
Widzę brak spójności w twoich komentarzach.debilu.
Nie ma to jak samozaoranie.
:samoboj:
Odjeb jedną osobowość a będzie lżej dla wszystkich homosapiens.
ps;
Polecam poczytać komentarze tego idioty,a wnioski same się nasuną.