18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NetpedoFlix

zwierzak30 • 2020-11-19, 20:51
Może mi ktoś naświetlić o co tu k***a kaman?
Nie oglądam TV od lat.Wk***ia mnie gówno stamtąd płynące. Ale to już całkowity upadek.Jak mam to odebrać? Jako sztukę? A może Biden ma swój kanał czy jak?




wertuqq

2020-11-19, 22:43
Takie same młode k***y przyczepiają sobie pioruna i podziwiają tę szmatę Lempart.

Rebeliant

2020-11-19, 23:02
Co one takie brzydkie? Nikt k***a do tego nie zwali przecież. Czy to film aby pedofilom obrzydzić małe dziewczynki czy ukierunkować na małych chłopców? WTF? Było to medialne, ale to k***a pierwsze i jedyne sekundy tego filmu jakie zobaczyłem. Ja pie**ole, nie wiedziałem, że tłuszcza się sobie rzuciła do gardeł z powodu takiej k***a ch*jni.

htp

2020-11-19, 23:08
Mnie już nic nie dziwi.


pazuzu

2020-11-19, 23:37
Film obejrzałem, całe halo o seksualizacje dzieci to po prostu chwyt marketingowy (dobrze czy źle grunt że mówią) film mówi o islamskiej rodzinie gdzie matka głównej bohaterki dowiaduje się że jej mąż będzie miał druga żonę i przez to matka jest załamana, dziewczyna widząc na czym polega konserwatyzm próbuje od tego uciec i chce być super cool, co oczywiście jej nie wychodzi bo udawanie dorosłej w wykonaniu jej i jej koleżanek jest żałosne a same nie mają pojęcia o seksie którym niby chcą epatować. Główna kontrowersyjna scena to jak tańczą na jakimś występie i ludzie są zarzenowani oglądając to, główna bohaterka też się orientuję że to głupie. Podsumowując film dobrze pokazuje problemy uchodźców, życia w konserwatywnym islamie i problemy dorastającej dziewczynki. Jak ktoś tam widzi pedofilie to chyba sam powinien udać się do lekarza

wertuqq napisał/a:

Takie same młode k***y przyczepiają sobie pioruna i podziwiają tę szmatę Lempart.



Te "k***y" debilu walczą m.in o Twoje prawa w Polsce żeby twoja córka, żona, siostra nie musiała rodzic potworka który umrze zaraz po porodzie albo żeby nie musiała rodzic dziecka z gwałtu. Jak kiedy wyjmiesz łeb z dupy Kaczyńskiego to zobaczysz że walczą o wolność bo nie chcą dyktatury w kraju ale Tobie pewnie było dobrze za komuny i tęsknisz za takimi czasami, więc ch*j ci w dupie czerwony komuchu

cz...........ek

2020-11-19, 23:46
pazuzu napisał/a:

Te "k***y" debilu walczą m.in o Twoje prawa w Polsce żeby twoja córka, żona, siostra nie musiała rodzic potworka który umrze zaraz po porodzie albo żeby nie musiała rodzic dziecka z gwałtu. Jak kiedy wyjmiesz łeb z dupy Kaczyńskiego to zobaczysz że walczą o wolność bo nie chcą dyktatury w kraju ale Tobie pewnie było dobrze za komuny i tęsknisz za takimi czasami, więc ch*j ci w dupie czerwony komuchu


Daj spokój, jego to nie dotyczy bo tylko r*cha kolegów z ONR

Dot

2020-11-19, 23:49
covidowe homofisy klikaja w internet, film ze stycznia odkrywa w listopadzie po 5 dramach na jego temat i pyta co to jest, teraz jp2 na czasie a nie gwiazdeczki

Takafura

2020-11-20, 00:59
Po roku zrezygnowałem z netflixa - zamęczyli mnie homo propagandą. A znając nowe wytyczne dla oskarowych filmów z czasem bałem się odpalać najnowsze filmy...

tatko

2020-11-20, 01:43
Film już dawno na kanale historycznym... Eh, się facet obudził...A

Vesimten

2020-11-20, 03:08
Jak mam być szczery to chyba banda pedofili i ludzi, których swedzi jak to oglądają ma jakiś problem. Ja tutaj nie widzę, żadnego erotyzmu (zaraz ktoś napisze, ze jestem popie**olony, ale, tak taniec wykonywany przez dojrzale kobiety z cycem i zaokrąglona pupcia może być erotyczny). Taki taniec co najwyżej może być niesmaczny badz żenujący no i raczej taki efekt ma wywoływać. Ahh to lapanie ludzi na marketing i lewacko prawackie wojny. Niech sie lepiej katozjeby, zajmą realnym problemem pedofilii w kościele <3 no chyba, ze im sie podobały te zabawy z dzieciństwa.

St...........on

2020-11-20, 04:28
Takafura napisał/a:

Po roku zrezygnowałem z netflixa - zamęczyli mnie homo propagandą. A znając nowe wytyczne dla oskarowych filmów z czasem bałem się odpalać najnowsze filmy...



Za to dokumentalne mają jedne z najlepszych, zwłaszcza przyrodnicze.

michalk0072

2020-11-20, 05:01
Pralpunkt napisał/a:

h*ja się znacie powyżej to jest audycja dla biskupów, proboszczu i całego kleru.




Męty społeczne, które wymieniłeś preferują chłopców.

To nagranie powyżej jest tylko symbolem moralnego upadku społeczeństwa w ogóle.

Kurde26

2020-11-20, 06:36
Masakra. Tu kompiel oczu może nie wystarczyć.