18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NetpedoFlix

zwierzak30 • 2020-11-19, 20:51
Może mi ktoś naświetlić o co tu k***a kaman?
Nie oglądam TV od lat.Wk***ia mnie gówno stamtąd płynące. Ale to już całkowity upadek.Jak mam to odebrać? Jako sztukę? A może Biden ma swój kanał czy jak?




qwerq221

2020-11-20, 19:32
dlatego uwazam ze za lewackie poglady nalezy sie kara smierci

ellsworth

2020-11-20, 19:53
Vesimten napisał/a:

Jak mam być szczery to chyba banda pedofili i ludzi, których swedzi jak to oglądają ma jakiś problem. Ja tutaj nie widzę, żadnego erotyzmu (zaraz ktoś napisze, ze jestem popie**olony, ale, tak taniec wykonywany przez dojrzale kobiety z cycem i zaokrąglona pupcia może być erotyczny). Taki taniec co najwyżej może być niesmaczny badz żenujący no i raczej taki efekt ma wywoływać. Ahh to lapanie ludzi na marketing i lewacko prawackie wojny. Niech sie lepiej katozjeby, zajmą realnym problemem pedofilii w kościele <3 no chyba, ze im sie podobały te zabawy z dzieciństwa.



Serio? Nic erotycznego nie widzisz w r*chach kopulacyjnych? Jeszcze może nie zdajesz sobie sprawy z tego co robią lewymi rękami w 0:41

Takafura

2020-11-21, 00:30
czarnybombelek napisał/a:

Przeraziło cię, że ci dyga na widok innego chłopa ? A tak serio to Netflix jest po prostu ch*jowy, ja wole placic za HBO


Obejrzyj sobie murzyńskie zaloty starych lesbijek w serialu "Orange Is the New Black" i dowc*pkuj.
Jako hetero mam lekki PTSD.

ellsworth napisał/a:

Serio? Nic erotycznego nie widzisz w r*chach kopulacyjnych? Jeszcze może nie zdajesz sobie sprawy z tego co robią lewymi rękami w 0:41


Wiesz, może on jeszcze nie wie o co chodzi z tą kopulacją ;)

Novik

2020-11-21, 07:03
Ciekawe kto przesłuchiwał dziewczynki na kastingu .....

Exclip

2020-11-21, 10:07
Upadek ciwilizacji. Brawo zachod, a teraz nas proboja pouczac

M00nSpeLL

2020-11-21, 14:24
Noside napisał/a:

My mówimy o faktach, nie o tym co gadają na konferencjach prasowych.



jakich faktach? jakieś konkrety poza urojeniami?

picolo

2020-11-21, 18:41
Ale o co ten lament? Jeśli żadna z nich nie zamierza zostać zakonnicą to po co czekać, brać i nak***iać ile wlezie. Taka ich rola.

Monsoon

2020-11-21, 22:51
Żeby zobaczyć o co tyle szumu, postanowiłam obejrzeć film. Niektórym też radzę, bo ten film to dramat poruszający kilka ważnych tematów.

Noside

2020-11-22, 21:45
Monsoon napisał/a:

Żeby zobaczyć o co tyle szumu, postanowiłam obejrzeć film. Niektórym też radzę, bo ten film to dramat poruszający kilka ważnych tematów.



Głównie temat tego jak zacofane (słownik nowomowy wydanie dziesiąte, patrz: konserwatywne) społeczeństwo nie jest gotowe na radosne aprobowanie pedofilii.

niemalpa

2020-11-24, 06:25
Chyba nie widziałeś jak dzieci małe tańczą podczas zabawy ha xd