18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Netflix robi sieczkę z mózgu małym dzieciom

Ha...........dy • 2023-06-20, 21:11
Jeśli posiadacie potomstwo, to je chrońcie przed marksizmem kulturowym i programowaniem społecznym oraz lewacką indoktrynacją. Za onkologa nie zwracam...


czorny711

2023-06-21, 16:01
pazuzu napisał/a:

Oj tam oj tam każdy film czy bajka religijna jest indoktrynacją i wxiskaniem kitu że buk istnieje. Więc skoro kościół może to i lewica może swoje głupoty propagować



Nie, nie może

hitman1995

2023-06-21, 16:21
pie**ole ja dzieciom będę tylko Smerfy puszczać tam promowali tylko komunizm

Antypolak666

2023-06-21, 18:09
Wiadomo że cebulowe katonazistowskie bajki najlepsze.

O pedofilach w sutannach i knurach z bebechami w swoich gównowozach.

ruddie

2023-06-21, 19:16
Jak trzeba być poj***nym, żeby takie coś tworzyć. Wahadło kiedyś pójdzie w druga stronę i będą te lewackie szmaty zrzucać z dachów, obcinać głowy i żywcem zakopywać. I jakoś nie będzie mi ich żal.

Antypolak666 napisał/a:

Wiadomo że cebulowe katonazistowskie bajki najlepsze.
O pedofilach w sutannach i knurach z bebechami w swoich gównowozach.



Czyli jesteś przykładem typowego lewackiego idioty, dzięki za info.

link911

2023-06-22, 01:33
Nie wiem co jest gorsze, edukacja szkolna, religia czy to gówno. Rezygnuje z netflixa, ch*j im w dupę.

SKUMOLEON

2023-06-22, 11:28
trzeba być niedorozwiniętym żeby to wrzucać tutaj. To sadistic do ch*ja...

Wiewór

2023-06-22, 21:38
Dlatego jako świadomy rodzic wiem co oglada moje dziecko i takie gowno jest eliminowane

maniu1962

2023-06-23, 07:51
link911 napisał/a:

Nie wiem co jest gorsze, edukacja szkolna, religia czy to gówno. Rezygnuje z netflixa, ch*j im w dupę.



Jesteś tak samo zj***ny jak oni skoro porównujesz ten szlam do szkoły czy religii.

modzelix

2023-07-04, 10:48
0rion napisał/a:

trzeba byc jakims polmozgiem zeby nie widziec tego jakie to jest pok***ione, tymbardziej puszczanie tego dzieciom. tak czy siak, myslicie ze one wogole cos z tego k***a rozumieja?



podświadomość działa, także coś z tego na pewno wyłapią i będzie im się to wydawało normalne. Posłuchaj Sobie jak Morgan Pierce gada z pojebem który niebinarny i jest w związku z dwoma podobnymi do siebie osobnikami, a do tego wychowują dziecko które mając 4 lata jest już niebinarne i oni twierdzą że dziecko samo tak zadecydowało. Poj***ne jest to że ludzie próbują to normalizować.