18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Netflix robi sieczkę z mózgu małym dzieciom

Ha...........dy • 2023-06-20, 21:11
Jeśli posiadacie potomstwo, to je chrońcie przed marksizmem kulturowym i programowaniem społecznym oraz lewacką indoktrynacją. Za onkologa nie zwracam...


DeLux

2023-06-21, 06:54
0rion napisał/a:

trzeba byc jakims polmozgiem zeby nie widziec tego jakie to jest pok***ione, tymbardziej puszczanie tego dzieciom. tak czy siak, myslicie ze one wogole cos z tego k***a rozumieja?



Nie rozumieją i to jest problem.

CrookerS

2023-06-21, 08:33
0rion napisał/a:

trzeba byc jakims polmozgiem zeby nie widziec tego jakie to jest pok***ione, tymbardziej puszczanie tego dzieciom. tak czy siak, myslicie ze one wogole cos z tego k***a rozumieja?



Uwiez kolego ze dzieciaki poprzez takie pie**olenie od malego beda rozumiec ze to nornalne, skoro zewszad beda im pie**olic o binarach.

Szkielko szybciej nauczy niz szkola...

Dawid0101

2023-06-21, 08:45
Stymulacja mózgu podczas oglądania bajek czy innych glupot w tv przez dzieci jest podobna po tym jak zachowuje się mozg po zarzyciu amfetaminy... u dorosłych jest podobnie

Nabs

2023-06-21, 09:17
netflix już od jakiegoś czasu praktycznie do każdej swojej produkcji wrzuca jakiś wątek homo lub innego, nawet w sytuacjach gdzie kompletnie nie ma to najmniejszego sensu, jak chociażby w bajkach. ludzie niestabilni psychicznie, tworzą treści i swoje zboczenia i pok***ienie narzucają innym. ale sami jesteśmy sobie winni, bo gdyby tak zagłosować portfelem jak to miało miejsce w przypadku bud light , to szybko korpo p*zdy by zmieniły obozy.

jak chcecie się tego kurestwa pozbyć, to nie ma potrzeby nic mówić/pisać i się narażać na zjebów, wystarczy nie kupić rzeczy/usługi od firmy która promuje to ścierwo. spadnie im sprzedaż to przestaną ścierwo promować.

killua

2023-06-21, 09:22
Insaner napisał/a:

LGBT to biznes, a nie żadne kwestie seksualności czy światopoglądu. Z tych kilku liter całe rzesze cynicznych ludzi potrafią wyciągać ogromne pieniądze żerując na naiwnym społeczeństwie i wyobcowaniu części ludzi. Większość aktywistów, polityków cały czas próbuje pompować ten temat bo jest lotny, bo dobrze dzieli społeczeństwo. Ma być jakaś fikcyjna wojna pomiędzy dwoma grupami, ma być próba obrony jednej z nich, mają być ustawy które pod przykrywką ochrony pozwalają na cenzurę w sieci czy inwigilację (mowa nienawiści itd.) Ma być zbieranie pieniędzy na pokrzywdzoną grupę, mają być "miejsca przyjazne lgbt" (bo te zostaną potem uznane jako te dobre, a innym przypnie się łatkę homofobicznych i je się po prostu zniszczy). Obstawiam, że pewnie spora część nawet najbardziej lewicowych polityków prywatnie jest rasistowska, homofobiczna itd. itp., ale przed kamerami objawia się jako obrońcy uciśnionych.
Serio przestańcie wierzyć w te wszystkie bzdury. Wiara/LGBT/aborcja/migracja - zawsze pojawiają się dwie strony i próbują tępe masy przeciągać na swoją stronę mimo iż żaden z tych tematów nie ma absolutnie znaczenia dla naszego życia.



:) taa wiara nie ma wpływu na nasze zycie :D chyba ci sie w glowie poj..balo.

LBZ napisał/a:

k***a najgorsze jest to, że cała masa ludzi ogląda tego zj***nego netflixa. Przykładają rękę do niszczenia norm moralnych i k***a praw natury. No ja pie**ole.



bo oprócz podobnego temu gównu jest tam masa fajnych seriali. choć przyznam że kleopatra prawie mnie przekonała by zrezygnować. ale potem trafiłem na fajne "czyste" koreańskie seriale Mr Sunshine i Pod parasolem królowej takie zupełnie dla odmiany od standardowo ogladanych skandynawskich kryminałów i politycznych :) polecam, zero propagandy, fajna fabuła całkiem spoko.

corpo_kills_me

2023-06-21, 09:24
Pavixon napisał/a:

tak, bo najlepiej dać chłopcom karabiny, a dziewczynkom lalki w wózkach...



Chłopcy bawiący się lalkami to rzeczywiście na plus dla przyszłości społeczeństwa :homer:

SlimShady

2023-06-21, 09:36
Syn_Milionera napisał/a:

Na szczęście to gówno ma na Filmwebie ocenę 3.3/10.



i tak wyżej jak filmy Vegi

slavcis

2023-06-21, 09:49
Anders by się przydał


S.Cat

2023-06-21, 09:52
A potem Fred zesrał się na klatę tej drugiej krowy i wszyscy byli szczęśliwi, bo to normalne stawiać komuś kloca na klacie.Potem przeszli do publicznego fistingu, bo każdy ma swoje preferencje i mają do tego prawo.Netflix do spalenia od dawna.Nie kupuje nic od nich ani nie oglądam ich marnych seriali/filmów.

Siriuz

2023-06-21, 10:26
maniu1962 napisał/a:

U mnie stara z obrzydzeniem patrzy na takie akcje. To się jej pytam po jakiego hugona im co miesiąc kasę dajesz. "Bo mają kilka fajnych seriali" i tak to się kręci prawda, sadolki z abonamentami?



Dlatego edukować w stosowaniu torrentów i dlaczego nie można dokarmiać pasożytów.

lacrimal

2023-06-21, 10:52
jprd, musiałem to zobaczyć, mam NF za darmo w pakiecie, i już parę takich gniotów trafiłem
Brakuje jeszcze filmu o wojnie w Ukrainie z czarnymi pedałami.

russian-roulette

2023-06-21, 11:39
0rion napisał/a:

trzeba byc jakims polmozgiem zeby nie widziec tego jakie to jest pok***ione, tymbardziej puszczanie tego dzieciom. tak czy siak, myslicie ze one wogole cos z tego k***a rozumieja?



"wogole" to powinieneś czasem do słownika zajrzeć

dgfdfg

2023-06-21, 13:03
A mógł powiedzieć po prostu że jest pedałem to skomplikował sprawę całą ... jest niebinarny, wielowertykalny, jutro będzie krzesłem albo oponą samochodową

Silverface

2023-06-21, 14:50
Tych co to wymyślili i zmontowali do gazu, krowy do ubojni na żarcie dla kotów.

Qfelek

2023-06-21, 15:12