18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Netflix robi sieczkę z mózgu małym dzieciom

Ha...........dy • 2023-06-20, 21:11
Jeśli posiadacie potomstwo, to je chrońcie przed marksizmem kulturowym i programowaniem społecznym oraz lewacką indoktrynacją. Za onkologa nie zwracam...


PabloSkills

2023-06-20, 22:33
Ja jebie... To się nie dzieje naprawdę.

UMB

2023-06-20, 22:38
Słucham, paczę i nie wierzę.

Insaner

2023-06-20, 22:40
DeepHell napisał/a:

Ja pie**ole, LGBT osiągnęło swój cel w praniu mózgów dzieciom. Nic to nie zmieni w ich heteroseksualnej naturze wywołującej obrzydzenie LGBT, ale bajki zeszły na dno i teraz ich tematyka będzie koncentrować się na seksie zamiast innych rzeczach.



LGBT to biznes, a nie żadne kwestie seksualności czy światopoglądu. Z tych kilku liter całe rzesze cynicznych ludzi potrafią wyciągać ogromne pieniądze żerując na naiwnym społeczeństwie i wyobcowaniu części ludzi. Większość aktywistów, polityków cały czas próbuje pompować ten temat bo jest lotny, bo dobrze dzieli społeczeństwo. Ma być jakaś fikcyjna wojna pomiędzy dwoma grupami, ma być próba obrony jednej z nich, mają być ustawy które pod przykrywką ochrony pozwalają na cenzurę w sieci czy inwigilację (mowa nienawiści itd.) Ma być zbieranie pieniędzy na pokrzywdzoną grupę, mają być "miejsca przyjazne lgbt" (bo te zostaną potem uznane jako te dobre, a innym przypnie się łatkę homofobicznych i je się po prostu zniszczy). Obstawiam, że pewnie spora część nawet najbardziej lewicowych polityków prywatnie jest rasistowska, homofobiczna itd. itp., ale przed kamerami objawia się jako obrońcy uciśnionych.

Serio przestańcie wierzyć w te wszystkie bzdury. Wiara/LGBT/aborcja/migracja - zawsze pojawiają się dwie strony i próbują tępe masy przeciągać na swoją stronę mimo iż żaden z tych tematów nie ma absolutnie znaczenia dla naszego życia.

Brzęczyszczykiewicz

2023-06-20, 22:41
Byłem w długi weekend we Wiedniu, na urzędach zamiast Austriackiej flagi tęczowa, bo jakiś tydzień pride czy coś, ale... Przez cztery dni widzieliśmy dosłownie trzy osoby mogące swoim wyglądem sugerować jakieś związki z ruchem lpgt. Sądzę, że to ch*jostwo narzucają nam z góry tak jak ostatnio straszną zarazę.

Love_is_Love

2023-06-20, 22:41
Za wcześnie i zbyt nachalnie z takimi rzeczami Netflix pogrywa. Ludzie w PL jeszcze gejów i lesbijek nie przełknęli, a to jest podstawa cywilizowanego świata ;-)

Po tym jak Netflix pokazał czarną Kleopatrę nic mnie już nie zaskakuje.

Pavixon

2023-06-20, 22:45
tak, bo najlepiej dać chłopcom karabiny, a dziewczynkom lalki w wózkach...

Golon

2023-06-20, 22:51
Wreszcie coś obrzydliwego na sadolu.

Brzęczyszczykiewicz

2023-06-20, 22:54
Pavixon napisał/a:

tak, bo najlepiej dać chłopcom karabiny, a dziewczynkom lalki w wózkach...



Zawsze będą jacyś chłopcy z karabinami, a inni chłopcy wychowani przez takie programy będą dla tych z karabinami łatwym łupem, takie coś nie ma szansy na powodzenie na dłuższą metę.

Marcmich

2023-06-20, 23:11
Wiecie co, to gówno minie niebawem....

kieleckiscyzoryk

2023-06-20, 23:12
DeepHell napisał/a:

Ja pie**ole, LGBT osiągnęło swój cel w praniu mózgów dzieciom. Nic to nie zmieni w ich heteroseksualnej naturze wywołującej obrzydzenie LGBT, ale bajki zeszły na dno i teraz ich tematyka będzie koncentrować się na seksie zamiast innych rzeczach.



idź się popłacz jeszcze

mi...........pl

2023-06-20, 23:13
W życiu takie coś nie będzie przywódca.

boguslaw1234

2023-06-20, 23:32
Obejrzałem kilka seriali na netflixie - nie powiem seriale zajebiste.
Ale w każdym z nich był motyw pedalski albo lesbijski... Taki wciśnięty na siłę nic nie zmieniający w fabule, ale dla zasady lewackiej lpg - musiał być.

okotdi

2023-06-20, 23:36
0rion napisał/a:

myslicie ze one wogole cos z tego k***a rozumieja?



Dzieci nie maja tego zrozumiec.
Chodzi o to aby im to "wdrukowac" w glowe.
Zeby, od malego byly przekonane, ze to, co widza w tv jest normalne i, ze tak wlasnie wyglada doroslosc.
Jak juz beda starsze, wystarczy im powiedziec, zeby mowily co czuja/mysla, a one wtedy wlasnie siegna do wspomnien i stwierdza, ze sa helikopterem bojowym i juz mozna nimi sterowac zdalnie, przez "ż"tv.

Zobaczcie jak wygladaja reklamy kredytow.
Nikt tam nie traci mieszkan albo chociaz samochodow.
Tam kredyt to radosc i wolnosc.
I jak ktos byl od malego nauczony, ze slodycze reklamowane daja radosc to czemu, po wielu latach robienia papki z mozgu, z kredytem ma byc inaczej?

Do tego dochodzi poziom nauczania i pare innych czynnikow i mamy cale spoleczenstwo zdalnie sterowane.

Ehhh... jak to dobrze ze ja juz na polmetku jestem i jak to wszystko jebnie to bede wystarczajaco stary i zabezpieczony finansowo, zeby miec to w dupie.

Nie wystarczy miec fantazji, trzeba jeszcze miec pieniadze

:-D

Machol

2023-06-20, 23:47
Przypomina mi się The Truman Show i wpie**alanie reklamy płatków w dyskusję przez jego podstawioną żonę, bo tak chciał sponsor. Ile to lat temu było i jakie wciąż aktualne.

pazuzu

2023-06-20, 23:55
Oj tam oj tam każdy film czy bajka religijna jest indoktrynacją i wxiskaniem kitu że buk istnieje. Więc skoro kościół może to i lewica może swoje głupoty propagować