18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Neonazistowski festiwal

Hauer88 • 2014-03-22, 11:17
Tak wyglądał "nazistowski i faszystowski" festiwal który próbowali zablokować lewicowi aktywiści. W rzeczywistości impreza odniosła spory sukces i jest nijako tożsamościową alternatywą dla Woodstoku.





remi1982

2014-03-22, 11:28
Zajebisty festiwal, świetni ludzie, dobra muzyka. I w przeciwieństwie do woodstoku, nie bałbym się tam jechać z rodziną.

Jager89

2014-03-22, 11:43
w lipcu biorę swoją dziewczynę i jadę na to :) Zajebista inicjatywa!

wiesiors4

2014-03-22, 12:10
Lewaczki-prostaczki niech się lepiej swoim brudstokiem zajmą ;)

sarqah

2014-03-22, 12:18
No nie wiem, 0:38 lewy dolny róg, gościu wbija pod scenę i jaki gest wykonuje? Wcale nie salut rzymski.

Po chwili zastanowienia, stwierdzam, że idiotów nigdzie nie brakuje. Jak się ma trochę oleju w głowie, to można jechać na obie imprezy (tę i woodstock) i dobrze się bawić nie przeszkadzając innym.

Hauer88

2014-03-22, 12:30
sarqah napisał/a:

No nie wiem, 0:38 lewy dolny róg, gościu wbija pod scenę i jaki gest wykonuje? Wcale nie salut rzymski.




Piękne pozdrowienie narodowe. Rzecz jasna jest to dowodem na nazistowskie poglądy tego osobnika - bo tylko wyznawcy hitlera tak się pozdrawiali.

Na marginesie nadmienię że gest jest wykonany podczas tego utworu


Ezoteryk

2014-03-22, 12:53
sarqah, Jak dajesz tacie buziaka to uważasz że to gejowskie ?

remi1982

2014-03-22, 12:55
sarqah napisał/a:

No nie wiem, 0:38 lewy dolny róg, gościu wbija pod scenę i jaki gest wykonuje? Wcale nie salut rzymski.

Po chwili zastanowienia, stwierdzam, że idiotów nigdzie nie brakuje. Jak się ma trochę oleju w głowie, to można jechać na obie imprezy (tę i woodstock) i dobrze się bawić nie przeszkadzając innym.



Aż tak Cię boli ręka uniesiona ku górze, symbolizująca pozdrowienie ? Z całego materiału o festiwalu tylko to dostrzegłeś orle spostrzegawczości ? To może zakazać powinno się również podawania ręki w charakterze przywitania, bo w końcu podcieramy dupę rękami którymi się witamy, i jest to niehigieniczne.

Websterthe1

2014-03-22, 14:45
Tutaj nie ma dumy narodowej tylko kompleksy i frustracja z tekstów tych piosenek się wylewa.

MarcowyGłód

2014-03-22, 14:54
Sami sobie komplikujecie życie, naprawdę. Jacyś dobrzy ludzie wpadli na to, by trochę jeszcze podratować co nieco naszą Polską dumę, przy okazji miło spędzić czas chociaż te 3 dni po całym roku ciężkiej nauki/pracy. Oderwać się od niewoli i poczuć wolność, przyjemność, poznać podobnych do siebie ludzi, z dala od pedałów (przynajmniej w większości). Choć z pozoru podobne, to nie ma co porównywać do woodstock'u. Po obejrzeniu tegoż filmu poczułem fajny nastrój, który mnie nakręcił do tego by tam pojechać. A w komentarzach jak zwykle buraki i cebule. Weźcie się...

Szlachcic_Cygański

2014-03-22, 15:00
No, sieg heil obowiązkowo musiało być. Ci ludzie to więksi idioci niż tamci z łudstoku. Ciekawi mnie, jakby zareagowali, gdyby zjawiłby się tam całkowicie przypadkowo murzyn...

kawałchuja88

2014-03-22, 15:06
Festiwal musi być zajebisty na pewno w tym roku pojadę aczkolwiek hip hop za ch*ja nie pasuje do muzyki narodowej.Rapsy to zawsze byli białe murzyny i to się nie zmieni.
Mam nadzieje, że pojawią się jakieś nowe zespoły NS bo coś na Polskiej scenie RAC nurt NS zanika a NS zawsze robili najlepszą agresywną muzykę, NR rock and roll nie miał już takiego buta i teksty bez agresji.
Na 1410% się tam pojawię i będę sobie jak za dawnych młodych lat wesoło pogował i saluty rzymskie machał jak poj***ny :D

SKINHEADS WHITE POWER!