18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Neonazistowski festiwal

Hauer88 • 2014-03-22, 11:17
Tak wyglądał "nazistowski i faszystowski" festiwal który próbowali zablokować lewicowi aktywiści. W rzeczywistości impreza odniosła spory sukces i jest nijako tożsamościową alternatywą dla Woodstoku.





opec

2014-03-22, 15:08
O k***a, ale jaja xD
Najlepiej wezcie urzadzcie sobie ten festiwal w miejscu woodstocku i pobawcie sie razem prawaki i gejaki xD

Jakim cofnietym trzeba byc, zeby miec ponad 20 lat i tkwic szczelnie w jakiejkolwiek subkulturze xD to na kilometr zajezdza gimbazjum i poszukiwaniem wzajemnej akceptacji.

Tam calujace sie pedaly, a tu "hej hitler".. a nie, przepraszam- "niewinne pozdrowienie". Zabijcie sie wszyscy- serio.

kawałchuja88

2014-03-22, 15:08
Szlachcic_Cygański napisał/a:

No, sieg heil obowiązkowo musiało być. Ci ludzie to więksi idioci niż tamci z łudstoku. Ciekawi mnie, jakby zareagowali, gdyby zjawiłby się tam całkowicie przypadkowo murzyn...



Wpie**olili by mu, pobili na głowie parę butelek i poszli by dalej tańcować.
Co za durne pytanie. :-/

Szlachcic_Cygański

2014-03-22, 15:09
remi1982 napisał/a:



Aż tak Cię boli ręka uniesiona ku górze, symbolizująca pozdrowienie ? Z całego materiału o festiwalu tylko to dostrzegłeś orle spostrzegawczości ? To może zakazać powinno się również podawania ręki w charakterze przywitania, bo w końcu podcieramy dupę rękami którymi się witamy, i jest to niehigieniczne.



Kmiotku, dlaczego osoba montująca ten materiał akurat ten moment umieściła? Wyjdź na ulice w koszulce ze swastyką. Pewnie wszyscy uznaliby Cię za hindusa... Kretyni.

Paniczyk

2014-03-22, 15:10
A Wy co się tak dopie**alacie jedni Orlego Gniazda, a drudzy Woodstocku? Pewnie 80% z Was nigdy nie była ani na jednym, ani na drugim festiwalu ale powielać opinie wyssane z telewizyjki to potraficie :)

[Edit]Bom pointy zapomniał...
Niech każdy robi co chce.

dth

2014-03-22, 15:16
@Szlachcic_Cygański
byłeś tam? To nie pie**ol.

Szlachcic_Cygański

2014-03-22, 15:21
k***a, i jeszcze ta flaga Węgier. :) Oni w ogóle są tego świadomi, że węgierscy nacjonaliści bratają się z Turkami? :D Sama historia Węgrów ma więcej wspólnego z tureckimi plemionami... No ale ultranacjonalizm jest usprawiedliwiany ze wszystkich swoich czynów nieodłączną głupotą...

81/44

kawałchuja88

2014-03-22, 15:22
opec napisał/a:

O k***a, ale jaja xD
Najlepiej wezcie urzadzcie sobie ten festiwal w miejscu woodstocku i pobawcie sie razem prawaki i gejaki xD

Jakim cofnietym trzeba byc, zeby miec ponad 20 lat i tkwic szczelnie w jakiejkolwiek subkulturze xD to na kilometr zajezdza gimbazjum i poszukiwaniem wzajemnej akceptacji.

Tam calujace sie pedaly, a tu "hej hitler".. a nie, przepraszam- "niewinne pozdrowienie". Zabijcie sie wszyscy- serio.



Już nie filozofuj głupcze bo lewactwem zapie**ala na kilometr.
To że ty nigdy nie miałeś żadnych kolegów to nie wpie**alaj się w czyjeś młodzieńcze zajawki.Niektórzy za młodu byli dresami, hipisami a niektórzy skinami.Za młodzieńczych lat każdy chciał do jakiejś subkultury przynależeć bo było fajnie, ktoś nie lubił punków to trzymał ze skinami aby się z punkami napie**alać i na odwrót.Wątpię by ktoś na stare lata twardo tkwił w jakiejś subkulturze, ale przekonania zostają bądź nie.W każdym bądź razie takie imprezy mogą przywołać młodzieńcze wspomnienia :D

opec

2014-03-22, 15:37
@kawalch*ja88

Pierwszym zdaniem potwierdziles wszystko co powiedzialem xD wasze umysly na serio nie sa w stanie ogarnac ze istnieje ktos jeszcze procz lewakow i prawakow. "Nie jest z nami, bluzga nas- to na pewno lewak!!11"

kawałchuja88

2014-03-22, 15:46
opec napisał/a:

@kawalch*ja88

Pierwszym zdaniem potwierdziles wszystko co powiedzialem xD wasze umysly na serio nie sa w stanie ogarnac ze istnieje ktos jeszcze procz lewakow i prawakow. "Nie jest z nami, bluzga nas- to na pewno lewak!!11"



A ty potwierdziłeś mnie w przekonaniu, że jesteś zj***ny może nie lewy ani prawy, ale zj***ny :-P
Nie oceniłem cię z góry, że jesteś lewakiem tylko twój komentarz, który rzeczywiście był lewacki nie zaprzeczysz.
Twój umysł jest bardzo ograniczony.
Woodstock zły, Orle Gniazdo złe a imprez w remizie też nie lubisz? :D

halobiba

2014-03-22, 15:59
no to widzimy się tam w tym roku chłopaki :)

yava1111

2014-03-22, 16:53
up@ uważaj bo narodowi socjaliści powydłubują sobie oczy przez ciebie.

Da...........id

2014-03-22, 17:55
Świetna sprawa! Niech mój synek tylko ciut podrośnie, daję słowo, że będę tam jeździł z rodzinką!
Jak widzę na innych imprezach tego typu, zwierzęta taplające się we własnych odchodach albo naćpanych dresów w golfach to rzygać mi się chce.
Można normalnie się bawić? Można!

Kondra

2014-03-22, 18:43
I znów najwięcej do powiedzenia o Woodstocku mają ci, którzy nigdy na nim nie byli. A co do festiwalu z filmiku - zajebisty!

Zarammoth

2014-03-22, 19:14
No tak, na Woodstocku przecież ludzi mordują... Co za głąby. Właśnie na Woodstocku jest pełno rodzin z dziećmi. Ale po co o tym słuchać, jak można dać sobie wkręcić propagandę widząc zdjęcia ludzi w błocie, którzy stanowią jedną tysięczną całości.

vassili

2014-03-22, 20:22
Super festiwal. Jakoś nikt z miejscowych się nie skarżył na "agresywnych nazistów". Wiele ludzi przekonało się o medialnej propagandzie.