18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Neonazistowski festiwal

Hauer88 • 2014-03-22, 11:17
Tak wyglądał "nazistowski i faszystowski" festiwal który próbowali zablokować lewicowi aktywiści. W rzeczywistości impreza odniosła spory sukces i jest nijako tożsamościową alternatywą dla Woodstoku.





ch...........ox

2014-03-22, 23:22
No i elegancko, sądzę że o wiele mniejsza ilość naćpanych/napie**olonych w trzy dupy uczestników.
Browar za kulturkę, ład i porządek - no i brak ciapatych mord :D To też na duży plus !

wiesiors4

2014-03-22, 23:48
Zarammoth napisał/a:

No tak, na Woodstocku przecież ludzi mordują... Co za głąby. Właśnie na Woodstocku jest pełno rodzin z dziećmi. Ale po co o tym słuchać, jak można dać sobie wkręcić propagandę widząc zdjęcia ludzi w błocie, którzy stanowią jedną tysięczną całości.


To samo można powiedzieć o Marszu Niepodległości. Też jest wiele rodzin z dziećmi, ale po co o tym słuchać, jak można dać sobie wkręcić propagandę widząc zdjęcia ludzi wyrywających drzewo, którzy stanowią jedną tysięczną całości. Zostałeś zabity swoją własną logiką. Tą wypowiedź sobie zapisuję i po 11 listopada wyciągnę, żeby stwierdzić twoją hipokryzję.

poetanapalmu

2014-03-23, 01:25
5:30 Arab z rapgry gra na gitarze? o.0'

Zarammoth

2014-03-23, 12:43
wiesiors4 napisał/a:


To samo można powiedzieć o Marszu Niepodległości. Też jest wiele rodzin z dziećmi, ale po co o tym słuchać, jak można dać sobie wkręcić propagandę widząc zdjęcia ludzi wyrywających drzewo, którzy stanowią jedną tysięczną całości. Zostałeś zabity swoją własną logiką. Tą wypowiedź sobie zapisuję i po 11 listopada wyciągnę, żeby stwierdzić twoją hipokryzję.


Ale twoja hipokryzja wyszła tu i teraz. Nie byłeś na pewno na Woodstocku, a informacje o nim czerpiesz ze stron narodowców i ultra-katolików, bo muszą coś znaleźć, w oczy ich kłuje to, że tam są ludzie różnych narodowości, wiele osób pali zielsko czy że są tam krysznowcy. A o tym całym Orlim Gnieździe się nie wypowiedziałem, bo nie byłem tam, a nie chcę się sugerować propagandówką zarówno zwolenników, jak i przeciwników festiwalu. Zawsze wychodzi, że prawda leży po środku.

Ludność w Kostrzynie też nie ma zastrzeżeń do Woodstocku. Dla miasta i okolic jest to duży zastrzyk gotówki. Zresztą sami też się bawią.
Mnie tylko denerwuje bałagan pozostawiony na końcu, ale to się dzieje po każdej kilkudniowej imprezie masowej. W dodatku ludzie zarabiają sporo kasy na sprzątaniu i sprzedaży pozostałości.

De...........37

2014-03-23, 19:45
Sukces? Alternatywa dla W? TE pare namiotów na krzyż?! Hahahahahaha to jest festiwal?! To jest k***a PIKNIK a nie festiwal.

Przywit

2014-03-24, 11:54
Owsiak ma woodstok, nopowcy mają ten festiwal jedno od drugiego sie niczym nie rozni.