18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Neonazistowska Angora w natarciu

Plecionkarz • 2012-10-26, 04:47
Przeglądałem ostatnio internet i natrafiłem na ciekawe zjawisko. Popularna gazeta Angora zamieściła na swojej okładce niewinny żart będący komentarzem do tego co się aktualnie dzieje i o czym większość ma już wyrobione zdanie. Sprawa szybko zostałaby zapomniana gdyby nie fakt, że zażartowano sobie z żydów. Jak wiadomo żądają od nas 65mld. USD.



- "Otwarta Rzeczpospolita" (stowarzyszenie przeciw antysemityzmowi i ksenofobii) skierowała sprawę do prokuratury.
- Amerykańska Liga Przeciw Zniesławieniu prosi o reakcję Ambasadę RP w Waszyngtonie.
- Jeden z największych izraelskich dzienników "Maariv" publikuje artykuł "Nienawiść Warszawy".
- Eli Barbur, znany dziennikarz pracujący w Izraelu, na swoim blogu napisał o "menelstwie Angory".

Polska gazeta została postawiona na równi z Der Stürmer. Oto kilka zdjęć z tej gazetki:



Warto zauważyć, że nazwanie żyda pazernym jest zbrodnią ale Polaka to już można nazywać nazistą, ksenofobem itd.

Źródła:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,9450808,Liga_Przeciw_Znieslawieniom_o_okladce__Angory____Wskrzesza.html
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/506203,sprawa_okladki_angory_z_karykaturami_zydow_w_prokuraturze.html
http://www.informacjeusa.com/2011/04/19/swiateczne-opamietanie-angory/

ravp

2012-10-26, 05:04
Nierówno pod jarmułkami mają. Chciwe mendy.

lofix1

2012-10-26, 06:21
u mnie w mieście jest wielkie uznanie dla żydów, na jednym z kominów nawet ktoś napisał - "żydzi górą"

JRAUS!

2012-10-26, 07:16
@lofix1 żydzi górą...sie ulatniają

ssijpaukem

2012-10-26, 08:44
w sumie szkoda że taki jeden z wąsikiem nie miał kilka lat dłuższego panowania...

Hezzus

2012-10-26, 08:45
Deportować pejsy do atmosfery!

Martinezd

2012-10-26, 09:58
I wytłumaczcie mi obrońcy Izraela jak do ch*ja mamy lubić żydów? Jakby Polaka pokazali w gazecie w NY, że kradnie to ch*ja by z tego było, a tak?? CO to wgl jest za antysemityzm?? To jest kłamstwo. Co powyższy obrazek z gazety ma wspólnego z tymi poniżej? Nic. Co ma wspólnego z nienawiścią do żydów? Nic. Obnaża tylko to co robią od lat i dalej będą robić.

maniiiek

2012-10-26, 10:23
Antysemityzm jest w Polsce wtedy, gdy zwróci się uwagę grupie Żydów rzucających w przechodniów kamieniami.

Re...........ms

2012-10-26, 10:24
No dalej... pokazujcie ile nie wiecie.
A jak u szwabów pokazali reklamę gdzie Polacy byli przedstawieni jako złodzieje? To co nic się nie działo?

Zastanówcie się zanim coś powiecie bo to najzwyklejsze uprzedzone pie**olenie. Polska też nie raz i nie dwa upominała się o odszkodowania i Polacy też jeżdżą po innych a wy z waszym bogatym zasobem wiedzy nacjonalistycznej oczywiście jesteście ekspertami w tej sprawie tylko szkoda, że tak łatwo was podburzyć i manipulować.

maniiiek

2012-10-26, 10:33
Rems, a wiesz co? Sytuacja, którą opisałem MIAŁA miejsce. Żydzi rzucali w ludzi i okna kamieniami, obok stała policja, która pilnowała Żydów przed bandą "wściekłych antysemitów", a ludzie się bali odezwać. Tylko para emerytów z Włoch zwróciła im uwagę a policja ich odsunęła od świętych krówek. Jak Polak do Niemiec jedzie też ma taką ochronę? Może się zastanów skąd się ta niechęć do Żydów bierze zamiast zwalać wszystko na wydumane stereotypy. Tak, bydło jest i wśród Polaków za granicą, ale tam nikt się z bydłem z Polski nie pie**oli jak my z Żydami.

Dymekx

2012-10-26, 10:37
@Rems powiedz jeszcze jak to Polacy w czasie IIWŚ bestialsko mordowali żydów i żyli w przyjaźni ze szwabami. To Izrael w ciągu 70 lat swojego istnienia spacyfikował 400 palestyńskich wsi (liczba ofiar nie znana). Izrael i żydzi mu podlegli manipulują historią naszego kraju domagając się ogromnych odszkodowań. Jakoś nie słyszałem by Polacy ostatnimi czasy domagali się odszkodowań za 2-krotne zniszczenie Warszawy. Polska nie rości praw o odszkodowania za stracone mienie bo żyjemy w swoim państwie i co Polak stracił przez komuchów odzyskał a żydzi sp***olili i teraz płaczą. Żydzi powiedzieli, że Irak posiada bomby atomowe. A okazało się, że Irak ma tyle bomb atomowych ile żydzi prawdomówności. Antysemici charakteryzują się tym, że nie mają powodów do nienawiści, jak widzisz Polska ma ich całkiem sporo żydku. Polska chroni swojego dobrego imienia a niech żydzi chronią swojego.

BongMan

2012-10-26, 11:20
O k***a, więcej antysemitów niż w ośrodku szkoleniowym SS... A teraz powiedzcie, znacie osobiście chociaż jednego Żyda?

Dymekx napisał/a:

To Izrael w ciągu 70 lat swojego istnienia spacyfikował 400 palestyńskich wsi


Tam jest wylęgarnia terrorystów. Każdy z nich by cię zapie**olił, bo w myśl jego religii jesteś niewierny i nie masz prawa żyć. A ty się nad nimi litujesz...

lasyk

2012-10-26, 11:26
A j***ł ich pies. Czym tu się przejmować? Palić ch*jów jak w 45.

Avitus

2012-10-26, 11:28
Jak kiedyś ktoś ładnie napisał "Proszę państwa do gazu".

yoyoyo

2012-10-26, 11:34
@up

Tadeusz Borowski, ale to akurat tytuł jednego z jego opowiadań o życiu w obozie.