18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Neonazistowska Angora w natarciu

Plecionkarz • 2012-10-26, 04:47
Przeglądałem ostatnio internet i natrafiłem na ciekawe zjawisko. Popularna gazeta Angora zamieściła na swojej okładce niewinny żart będący komentarzem do tego co się aktualnie dzieje i o czym większość ma już wyrobione zdanie. Sprawa szybko zostałaby zapomniana gdyby nie fakt, że zażartowano sobie z żydów. Jak wiadomo żądają od nas 65mld. USD.



- "Otwarta Rzeczpospolita" (stowarzyszenie przeciw antysemityzmowi i ksenofobii) skierowała sprawę do prokuratury.
- Amerykańska Liga Przeciw Zniesławieniu prosi o reakcję Ambasadę RP w Waszyngtonie.
- Jeden z największych izraelskich dzienników "Maariv" publikuje artykuł "Nienawiść Warszawy".
- Eli Barbur, znany dziennikarz pracujący w Izraelu, na swoim blogu napisał o "menelstwie Angory".

Polska gazeta została postawiona na równi z Der Stürmer. Oto kilka zdjęć z tej gazetki:



Warto zauważyć, że nazwanie żyda pazernym jest zbrodnią ale Polaka to już można nazywać nazistą, ksenofobem itd.

Źródła:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,9450808,Liga_Przeciw_Znieslawieniom_o_okladce__Angory____Wskrzesza.html
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/506203,sprawa_okladki_angory_z_karykaturami_zydow_w_prokuraturze.html
http://www.informacjeusa.com/2011/04/19/swiateczne-opamietanie-angory/

Rauser

2012-10-26, 12:04
BongMan napisał/a:

Nie muszę znać, żeby wiedzieć, że są wśród nich terroryści. Niejednokrotnie przyznawali się do zamachów, czyż nie?



A antysemici nie muszą znać żydów by wiedzieć, że są wśród nich chciwe hieny. Niejednokrotnie to udowadniali czyż nie ?

maniiiek

2012-10-26, 12:05
BongMan napisał/a:

Nie muszę znać, żeby wiedzieć, że są wśród nich terroryści. Niejednokrotnie przyznawali się do zamachów, czyż nie?


W Polsce też byli terroryści. My ich nazywaliśmy POWSTAŃCAMI. Zabrano im połowę kraju i utworzono przyczółek dla Żydów. Dziwi Cię ich postawa? I od kiedy to można mordować niewinnych ludzi bo jakiś promil to "terroryści"? Jesteś żałosny gnojku...

BongMan

2012-10-26, 12:08
maniiiek napisał/a:

W Polsce też byli terroryści. My ich nazywaliśmy POWSTAŃCAMI.


Haha ulubiony pseudo-argument takich ćwoków jak ty. Nasi powstańcy zabijali ludność cywilną? Robili zamachy terrorystyczne? ch*jowe porównanie. Jeśli naprawdę nie widzisz różnicy między polskim powstańcem, który honorowo walczył z okupantem, a ciapatym fanatykiem, który zabija kogo popadnie, głównie niewinnych ludzi, to raczej ty jesteś tym żałosnym gnojkiem.

JRAUS!

2012-10-26, 12:16
@bongman imbecylu j***ny! czytaj dokladnie to co napisalem i mnie k***o wiecej nie obrazaj! akutrat wiem o zydkach sporo i pilnuje tego zeby j***nce mi z butami do domu nie wchodzili!!! bo taka jest natura tego tego ''narodu''. widze, ze ty za to scierwojadzie bronisz zydkow jak rodziny...wiec wypie**alaj j***ny smieciu!!!!

maniiiek

2012-10-26, 12:19
BongMan napisał/a:

Haha ulubiony pseudo-argument takich ćwoków


Ćwokiem to ty sobie ojca nazywać możesz aż Ci zęby wybije. Świń razem nie pasaliśmy.
BongMan napisał/a:

Nasi powstańcy zabijali ludność cywilną?


Tak. Zabijali. Wiele oddziałów siało strach po okolicznych wioskach w czasie wojny. Może warto się zacząć historii uczyć a nie tylko durne dowc**y na sadolu pisać?
BongMan napisał/a:

Robili zamachy terrorystyczne?


Oczywiście. Tylko, że technologia i dostęp do materiałów wybuchowych za rozbiorów były znacznie bardziej prymitywne. Ale robili.
Cytat:

a ciapatym fanatykiem, który zabija kogo popadnie, głównie niewinnych ludzi, to raczej ty jesteś tym żałosnym gnojkiem.


Więc te tysiące zamordowanych palestyńskich dzieci to grupa morderczych fanatyków? :roll: Jeśli wg Ciebie nie wolno osądzać Żydów po małej grupie a jednocześnie każdy mieszkaniec Palestyny = terrorysta to
BongMan napisał/a:

ty jesteś tym żałosnym gnojkiem.


JRAUS!

2012-10-26, 12:28
@scierwojad bongman...przez pomylke ci piwko dalem....napij sie zydzie!

KTU

2012-10-26, 12:33
BongMan, tylko że głównie chodzi o żydów w znaczeniu globalnym, o to co robią żydowskie elity, jak poniżają Polskę, jak wpieprzają się do rządu pod zmienionymi nazwiskami i zubożają społeczeństwo, chodzi o kampanie tzw. antysemityzmu która po prostu robi z żydów jakieś święte krowy czyt. powiedz coś na żyda jesteś rasista, nazista itd. powiedz coś na "katola" to jesteś oświecony i nowoczesny. Nie obchodzi mnie to że zwykły szary Lejba czy inny Aron może się okazać spoko gościem.

BÃ...........³g

2012-10-26, 12:35
Brüste napisał/a:

Nie muszę znać, żeby wiedzieć, że są wśród nich terroryści. Niejednokrotnie przyznawali się do zamachów, czyż nie?



Bongman, terroryzm to pojęcie wyprodukowane przez amerykanów, niech obce państwa wycofają swoje wojska z ich terenów, a jakiekolwiek zamachy się skończą - trust me.
.

"Terroryzm" to jedyna możliwa strategia jaką mogą stosować, co innego im pozostaję?
Cały konflikt na dalekim wschodzie nie jest prostą kwestią, ale hej - czy nie naruszamy ich prawa do suwerenności/wolności?

Póki co z okupowania ich kraju, nie wynikło nic dobrego, no może poza ropą dla USA, jeśli zaś chcesz dywagować nad poprawnością okupowania Arabów, proponowałbym zacząć od zachodniej Europy.

ravp

2012-10-26, 12:40


Już? Koniec kłótni? :(

Dodam od siebie, że Żydzi mnie wk***iają, bo przez nich, moja rodzina nie może wykupić mieszkania, bo nagle znalazł się właściciel kamienicy. ch*j jeden.

Tymecki

2012-10-26, 12:51
Tym więcej wiesz o żydach tym bardziej ich nienawidzisz . . .

kucma19

2012-10-26, 13:01
Mili panstwo. Okres grzewczy czas zacząć

je...........Ä™

2012-10-26, 14:06
"zima" idzie czas zacząć grzać piece.

Ronoaro

2012-10-26, 14:21


Prawda jest taka, że jeśli żydowska rodzina ma dokumenty potwierdzające własność kamienicy/sklepu/czy czego tam jeszcze to nie ma problemu by odzyskała swój majątek. Takie jest prawo i tego się nie przeskoczy.

Problem jest tego typu, że te żydwoskie mendy chcą majątku żydowskiego bez podpierania się aktami własności/testamentami/jakimikolwiek dokumentami, argumentując swoja rację, że to żydowkie mienie. W myśl prawa Żydzi byli obywatelami Polski i ich mienie należy do państwa polskiego, jeśli nie pozostawili testamentu, a samo spadkobranie proste nie jest możliwe z powodu braku krewnych/potomków. Gminy żydowkie wychodzą z całkowicie zj***ną wykładnią prawa spadkowego, że państwo Polskie powinno domniemywać, że Żydzi chcieli swój majątek przekazać gminą żydowskim w USA (co jest tak poj***ne jak konstutucja PRLu).

To są Żydzi i ich nie obowiązuje prawo międzynarodowe oraz ustawy. Wszelkie konwencje, pakty i traktaty mogą podeptać argumentując tym, że boją się drugiego Holocaustu. A JEŚLI SIĘ Z NIMI NIE ZGADZASZ TO JESTEŚ pie**olONYM ANTYSEMITĄ.

makabrax

2012-10-26, 14:30
no k***a sorry, ale byłem świadkiem sytuacji gdzie odmówiono żydowi urlopu wypoczynkowego (nie na jakieś tam ich święta) ponieważ w firmie gdzie pracował był natłok pracy, i co? poszedł do jakiejś poj***nej organizacji się poskrażyć że firma jest antysemicka i go prześladują... no k***a paranoja... ty nie dostaniesz urlopu w czasie którym chcesz to jest ok, ale nie... oni nie, bo k***a holokaust p*zdokaust... wk***ia mnie to wszystko jak to im wszystko wolno, każdy się ich boi, boi się zwrócić uwagę...
powiesz do Polaka "ty ciulu" to jest ok, powiesz do żyda "ty ciulu" to zaraz będziesz na okładkach gazet jako największy antysemita...