18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Neonazistowska Angora w natarciu

Plecionkarz • 2012-10-26, 04:47
Przeglądałem ostatnio internet i natrafiłem na ciekawe zjawisko. Popularna gazeta Angora zamieściła na swojej okładce niewinny żart będący komentarzem do tego co się aktualnie dzieje i o czym większość ma już wyrobione zdanie. Sprawa szybko zostałaby zapomniana gdyby nie fakt, że zażartowano sobie z żydów. Jak wiadomo żądają od nas 65mld. USD.



- "Otwarta Rzeczpospolita" (stowarzyszenie przeciw antysemityzmowi i ksenofobii) skierowała sprawę do prokuratury.
- Amerykańska Liga Przeciw Zniesławieniu prosi o reakcję Ambasadę RP w Waszyngtonie.
- Jeden z największych izraelskich dzienników "Maariv" publikuje artykuł "Nienawiść Warszawy".
- Eli Barbur, znany dziennikarz pracujący w Izraelu, na swoim blogu napisał o "menelstwie Angory".

Polska gazeta została postawiona na równi z Der Stürmer. Oto kilka zdjęć z tej gazetki:



Warto zauważyć, że nazwanie żyda pazernym jest zbrodnią ale Polaka to już można nazywać nazistą, ksenofobem itd.

Źródła:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,9450808,Liga_Przeciw_Znieslawieniom_o_okladce__Angory____Wskrzesza.html
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/506203,sprawa_okladki_angory_z_karykaturami_zydow_w_prokuraturze.html
http://www.informacjeusa.com/2011/04/19/swiateczne-opamietanie-angory/

kociewiak

2012-10-26, 18:15
BongMan jestem antysemita i jestem z tego k***a dumny. Wyjechales z palestynczykami, k***a to normalne ze bronia swojej ziemi i wysadzają w powietrze te psy, wielu z Nas by broniło kraju w taki czy inny sposób. Ale wracając na nasze podwórko jestem za tym żeby wszystkich żydkow wywalic z naszego kraju na zbity pysk niech gdzie indziej kradną

doubletech

2012-10-26, 19:22
to, że ktoś zna żydów, którzy tych pretensji nie mają, nie oznacza to, że żydzi, którzy te pretensje mają, są spoko. Są to dwa niezwiązane ze sobą przypadki. Tak więc o ile przeszkadzają mi żydzi, którzy chcą ode mnie 65 mld złotych, to nie mam nic do żydów, którzy tego nie chca. są to dwie nie związane ze sobą grupy, więc nie rozumiem, czemu Bongman bronisz jednej grupy ludzi, broniąc ich opisami innych ludzi.

Antybozia666

2012-10-26, 19:39
Chyba ich stężenie w atmosferze spadło poniżej poziomu dopuszczalnego ....

pawel-jwe

2012-10-26, 20:49
lofix1 napisał/a:

u mnie w mieście jest wielkie uznanie dla żydów, na jednym z kominów nawet ktoś napisał - "żydzi górą"


Chyba wiem gdzie mieszkasz :D

Plecionkarz

2012-10-26, 21:27
Żydówka sama namalowała swastyki na drzwiach swojego pokoju.:

Cytat:

Podsycane przez media i pielęgnowne przez środowiska żydowskie „zagrożenie antysemityzmem” okazuje się być skuteczne nie tylko w tworzeniu nieustannej atmosfery napięcia, niepokoju i zagrożenia, ale i w inspirowaniu do kreowania „antysemickich aktów”, które mają pociągać za sobą żal i współczucie „prześladowanych”. Zaświadczyła o tym niedawno studentka uniwersytetu George Washington, której tak bardzo brakowało współczucia i kolejnej fali potępienia „antysemityzmu”, że... sama wymalowała sobie swastyki na drzwiach.

Sarah Marshak, studentka pierwszego roku zgłosiła 23 października br. incydent pojawienia się na drzwiach jej akademickiego pokoju swastyki. W ciągu czterech następnych dni, na jej drzwiach pojawiły się co najmniej dwie następne swastyki. W kilka dni później Erica Tanne, inna żydówka z akademika, zauważyła swastykę na swoich drzwiach, a 28 października swastyka pojawiła się na drzwiach studentki Marshak po raz czwarty i dzień później - po raz piąty. Razem, w ciągu ośmiu dni pojawiło się siedem swastyk: pięć na drzwiach Marshak, jedna na drzwiach Tanne i jedna na ogrodzeniu uniwerstyteckiego szpitala.
Gdy 1 listopada pojawiła się kolejna swastyka na drzwiach Sary Marshak, władze uczelni zwróciły się do FBI o zbadania sprawy. FBI, badając taśmy z nagraniami pochodzącymi z kamer systemu zabezpieczającego budynki, ustaliły, że swastyki malowała... Sarah Marshak.

Marshak przyznała się do namalowania swastyk, jednak stwierdziła, że jest autorką tylko trzech takich malunków. W jej obronie stanęli od razu funkcjonariusze żydowskich organizacji działających na uczelni. Robert Fishman, dyrektor organizacji Hillel stwierdził, że „Był to na pewno akt rozpaczy z jej strony. Nie mogę sobie wyobrazić jak ktokolwiek mógłby coś takiego uczynić. Współczuję jej, równocześnie jednak jestem niezadowolony z tego, iż była zmuszona do powzięcia decyzji o dokonaniu tego”.

Incydenty tego typu nie są aż tak wielką rzadkością i raz po raz słychać o pojawianiu się „antysemickich” malunków czy napisów, by potem okazało się, że malowane były ręką samego „poszkodowanego”.

Środowiska żydowskie pielęgnują stałe występowanie „aktów antysemityzmu”, gdyż - jak stwierdzają to najwybitniejsi badacze etniczności żydowskiej, w tym prof. Kevin MacDonald z California State University - antysemityzm, zarówno realny jak i urojony, jest jednym z nielicznych elementów cementujących diasporę. Jest potrzebny jak tlen do zwykłej egzystencji tych środowisk.


Sawitar

2012-10-26, 22:36
BongMan napisał/a:

O k***a, więcej antysemitów niż w ośrodku szkoleniowym SS... A teraz powiedzcie, znacie osobiście chociaż jednego Żyda?


Tam jest wylęgarnia terrorystów. Każdy z nich by cię zapie**olił, bo w myśl jego religii jesteś niewierny i nie masz prawa żyć. A ty się nad nimi litujesz...


Jeśli tak uogólniasz obraz Palestyńczyków, to poczytaj sobie święte księgi żydowskie. Zobaczysz CZYM ty dla nich jesteś.

Stworzył ich (nie-Żydów) w kształcie ludzi na cześć Izraela, nie są bowiem stworzeni w innym celu, jak dla służenia im (Żydom) dniem i nocą; i nie można im dać kiedykolwiek odpoczynku, ni dniem ni nocą. Nie przystoi bowiem izraelicie, aby mu służyły zwierzęta we własnej postaci, lecz zwierzęta w postaci ludzkiej.
Talmud - 4. księga Midrasz Talpot

Goje, jako niewolnicy, bydlęta służące synom Izraela, należą do Żyda życiem swoim i majątkiem
Baba Kamma 113b

Niedowiarków Izraela, tych … co odpadli do kultu kumów … trzeba zabijać, kto ma władzę zabić ich, niech zabija jawnie, mieczem, jeśli nie, to niechaj sięga do podstępów, aż zginą.
Choszen Hamiszpat, paragraf 425 art. 5

Ibaka

2012-10-27, 00:48
Co niby tutaj jest antysemickiego ?

Nieco dystansu do samego siebie by się przydało niektórym, np. wszystkim Żydom.

maniiiek

2012-10-27, 14:07
Ibaka, śmiesz twierdzić, że Żydzi nie mają dystansu do siebie?! Zasrany antysemita! :-P

lexus933

2012-10-28, 10:18
Czytam sobie tak te wasze antysemickie komentarze, i smiać mi sie chce że sami dajecie sobe wcisnąć kit którzy żydzi sobie dokładnie rozplanowali, niech ktoś ze znajomością języka niemieckiego poczyta sobie o gazecie do której żekomo porównali angorę.
Jest tam artykukł o zebraniu w pewnej willi nad pewnym jeziorem gdzie żydzi przed wojną ustalili ile żydów ma zginąć.
Sama angora jest żydowską gazetą, dajecie sie robić w ch*ja a żydzi sie ciesza ze ich plan działa.Artykuł angory jest po prostu prowokacją bo ostatnio zrobiło się cicho na temat żydów, więdz w porozumieniu między sobą trzeba sprawę znowu nagłośnić.
Ludzie otwórzcie oczy!