18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naziskin Vs. Skinhead

sumkoski • 2009-12-30, 16:41




"Żaden prawdziwy skinhead nie jest rasistą. Bez jamajskiej kultury ruch skinhead by nie istniał. To ich kultura razem z kulturą brytyjskiej klasy robotniczej ukształtowała ruch skinhead w to czym on się stał", powiedział Roddy Moreno, wokalista kultowego zespołu The Opressed oraz inicjatorem ruchu pod nazwą S.H.A.R.P.(Skinheads Against Racial Prejudice - Skinheadzi Przeciwko Uprzedzeniom Rasowym).

nbk

2009-12-30, 16:51
ludzie nie mogą ogarnąć tego, że nazi skinhead to tylko poj***ny stereotyp. nie wydaje mi się, żeby pierwsi skinheadzi- jamajscy robotnicy mieli poglądy nazistowskie, rasistowskie lub inne równie popie**olone. ;)

Matuus

2009-12-30, 16:53
Mhm, są jeszcze SHARP'i w Polsce, nawet nie mało, faktycznie - wyglądają jak skini, tylko nie napie**alają kogo popadnie i słuchają troszkę innej muzyki - Oi i Ska ;)

Tak czy siak, popie**oleńcy, tak samo jak Ci, którzy zniszczyli w ostatnich latach żydowskie zabytki w moim mieście.

Keyos77

2009-12-30, 17:06
no mnie to rozbraja jak można popierać ideologie która wyniszczyła nasz kraj i o mało nie doprowadziła do unicestwienia jego obywateli, naprawde trzeba mieć IQ na poziomie ogórków w piwnicy

ko...........67

2009-12-30, 17:06
Freaqs napisał/a:

którzy zniszczyli w ostatnich latach żydowskie zabytki w moim mieście.



Arbeit macht frei ?

nbk

2009-12-30, 17:07
sharp'i to są skini. naziole w glanach z łysymi łbami to z reguły dresy, które chcą się bić w imię wyższych ideologii. te pajace to zwykli boneheadzi.

grigori

2009-12-30, 17:11
stereoptypy jakie byly, takie zostana. trudno bedzie przekonac ciemna mase ze nazisci i skinheadzi to jednak kompletnie co innego.


w ogole to fajna grafika, tylko jedno ale... FOSTERS??? bez jaj

Borek91

2009-12-30, 17:14
grigori w Australii tez sa skinheadzi :) A ja sie ciesze, ze nie jestem sam w uswiadamianiu ludziom, ze skinhead to nie naziol :)

grigori

2009-12-30, 17:16
ps. rozjebuje mnie jeszcze jak lyse gowna, dra sie "Oi Oi", jak okladaja sie z punkami.... chyba za bardzo nie wiedza o co kaman z tym "Oi"

@Borek91, nie chodzi mi o to ze w australii nie ma skinheadow, tylko o to, ze fosters to gowniane "piwo"

Issander

2009-12-30, 17:27
a Was jeszcze rzeczywistość nie uświadomiła, że w takim kraju jak Polska wszystkim subkulturom chodzi o jedno: mieć kolegów do picia i inną subkulturę, której przedstawicielom można naj***ć, a 95% członków to pozerzy? :)

.:...........:.

2009-12-30, 17:33
Issander napisał/a:

a Was jeszcze rzeczywistość nie uświadomiła, że w takim kraju jak Polska wszystkim subkulturom chodzi o jedno: mieć kolegów do picia i inną subkulturę, której przedstawicielom można naj***ć, a 95% członków to pozerzy?


Nareszcie jakaś sensowna wypowiedź.

pozeracz_kotow

2009-12-30, 17:36
Cytat:

a Was jeszcze rzeczywistość nie uświadomiła, że w takim kraju jak Polska wszystkim subkulturom chodzi o jedno: mieć kolegów do picia i inną subkulturę, której przedstawicielom można naj***ć, a 95% członków to pozerzy? :)


Z wyjątkie emo... Oni są zbyt p*zdowaci, żeby komukolwiek zaj***ć :D

Rysio88

2009-12-30, 17:36
Skinhead nazista to tzw. bonehead.
A szara masa twierdzi, że każdy skin to naziol tudzież Młodzież Wszechpolska.


Wystarczy troszku się zainteresować - w GB widziałam Murzynów ubranych po 'skinheadowskiemu' - tzw. sharpy, szarpy, jak wyżej.
Co śmieszne, istnieją także komunistyczne ugrupowania skinheadów.

nbk

2009-12-30, 17:37
Issander, teraz tak. ostatnio zapanowała moda na należenie do jakiejś subkultury. ale kiedyś tak nie było. i znowu też nie uogólniajmy, bo są ludzie dla których liczy się idea.

sumkoski

2009-12-30, 17:43
Rysio88,
Kod:
Co śmieszne, istnieją także komunistyczne ugrupowania skinheadów.
oni nazywaja sie RASH(Red Anarchist Skinheads) i oni wcale nie sa śmieszni.. :/