18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naziskin Vs. Skinhead

sumkoski • 2009-12-30, 16:41




"Żaden prawdziwy skinhead nie jest rasistą. Bez jamajskiej kultury ruch skinhead by nie istniał. To ich kultura razem z kulturą brytyjskiej klasy robotniczej ukształtowała ruch skinhead w to czym on się stał", powiedział Roddy Moreno, wokalista kultowego zespołu The Opressed oraz inicjatorem ruchu pod nazwą S.H.A.R.P.(Skinheads Against Racial Prejudice - Skinheadzi Przeciwko Uprzedzeniom Rasowym).

Wu...........yk

2009-12-30, 20:38
wychodze i wiem co sie dzieje, sam sie w ruchu Oi obracam...i doskonale wiem ze naj***na banda ma nadruchliwość prawej ręki, wiem ze dostajemy na twarz ze jestesmy "apolityczni z jednej strony" ze "skini". Doskonale wiem ze nie wazne z jakiego odlamu subkultury pochodzisz i tak bedziesz "Skinem" dla 90% spoleczenstwa...a co do pozerstwa znam ludzi, ktorzy byli juz wszystkim od VEGE-ANARCHO-TRUE Pancura do tępego wyznawcy Adolfa...wszystko jest niestety mozliwe dzisiaj. Znam nawet przyklad EMO, który został łysym - cuda wianki sie dzieją a granice subkulturowe sa dosc plynne.

Norbias

2009-12-31, 00:03
Na drugim rysunku gościu trzyma piwo Fosters a to DOBRE PIWO JEST :mrgreen:

Hmmm cóż mogę powiedzieć i stwierdzić ogólnie nie popieram nazioli itd. ALE jeżeli o historię chodzi to III Rzesza Ciekawsza i budzi większy respekt niż ZSRR.

Dla Mnie osobiście komuchy z ZSRR Większe czuby bo jak doszedł do władzy Stalin to był gorszy niż Hitler i taka jest prawda...

NA SZCZĘŚCIE mamy już demokracje i względny spokój w Europie ;-)

Issander

2009-12-31, 01:09
Norbias napisał/a:

NA SZCZĘŚCIE mamy już demokracje



demokracja jest do dupy.

As...........ox

2009-12-31, 06:32
@To wypie**alaj do Iraku. Tam dopiero raczkuje i nie zdążyła jeszcze zbyt wiele zdziałać, kup (zbuduj?) tam dom i wróć za... 5 lat(jak dożyjesz...) zdać raport. Ciekaw jestem czy jednak zmienisz zdanie...

ko...........67

2009-12-31, 08:16
Astrox napisał/a:

To wypie**alaj do Iraku



Spokojnie, po co to nerwy lepiej napisać dlaczego według Ciebie jest do dupy zamiast z marszu zjechać

Issander napisał/a:

demokracja jest do dupy.



Do dupy może nie ale dla człowieka w naszych czasach ustrój idealny.
Na inny trzeba by zbudować nowe społeczeństwo i gdy powiem że to ustrój dla ludzi o złotych sercach chodź część będzie wiedziała o co chodzi 8-)

Diamondz

2009-12-31, 14:48
"Demokracja to najgorsza forma rządu, z wyjątkiem wszystkich dotychczas stosowanych." - Winston Chruchill

To tyle odnosnie demokracji

.:...........:.

2009-12-31, 14:56
Diamondz napisał/a:

To tyle odnosnie demokracji


Jeszcze to i to:




CockSparrer

2009-12-31, 19:40
Freaqs napisał/a:

Mhm, są jeszcze SHARP'i w Polsce, nawet nie mało, faktycznie - wyglądają jak skini, tylko nie napie**alają kogo popadnie i słuchają troszkę innej muzyki - Oi i Ska ;)


nie wygladają jak skini tylko są skinami to boneheadzi wyglądają jak skini

sumkoski napisał/a:


powiedział Roddy Moreno, wokalista kultowego zespołu The Opressed oraz inicjatorem ruchu pod nazwą S.H.A.R.P.(Skinheads Against Racial Prejudice - Skinheadzi Przeciwko Uprzedzeniom Rasowym).


Moreno nie był inicjatorem tylko rozpromował to w europie po tym jak poznał to w stanach

pi...........ki

2009-12-31, 20:25
Mam słabość do tej subkultury ;D Ale u nas w Białym to naziolstwo poj***ne głównie... Dobrze że Antifa chociaż jest :D

Special

2010-01-01, 05:34
Ech, zajebiście było widzieć, w tamtym roku na Reggae Dub Festival, skinów bujających się przy jamajskich rytmach ;]

grigori

2010-01-02, 18:21
CockSparrer, masz piwo bo lubie ta kapele :D

sumkoski

2010-01-02, 18:54
[img:b51dda9eab]http://halbot.haluze.sk/image/14270[/img:b51dda9eab]
nawet Homer słucha SKA... ;-)

Kura

2010-02-17, 15:38
Haha rozbawił mnie "Freaqs ". Haha dobry chłopie jesteś, naprawdę gratuuję poziomu.
W moim mieście stołecznym działa wielu, naprawdę wielu chłopaków zarówno puncy jak i skini, którzy takich co psują równo napie**alają. Nie mieszaj więc wszystkich z błotem skoro sam z niego nie wylazłeś.
Mimo bycia oi'em nie niszczę nagrobków, nie gonię żydów albowiem wiem skąd wyrosła cała ta wariacka ekipa, mój dziadek, potem ojciec byli historykami, część z tego przeszła na mnie a potem wielu moich kumpli zaraziłem szacunkiem dla naszej kultury, zabytków oraz spuścizny narodowej. Naprawdę stereotypy są męczące.
Jedyne co "złego" robimy to muzyka oraz niszczenie mentalnego dresiarstwa.
OI!

Linekk napisał/a:


Nareszcie jakaś sensowna wypowiedź.





szkoda, że i Ty uległeś stereotypowi :(
Smutne, a wystarczy wyjść na miasto, na koncert choćby i zobaczyć o co ludziom chodzi.
Jasne, ze są "przyczepki", ludzie którzy są z nami po to żeby się uchlać, ale to nie są przyjaciele.
pozdrawiam

plonk

2010-02-22, 19:05
Jakiś żart.
Mam ulotne wrażenie że dla większości 'być skinheadem' to bycie lewakiem z koszulką GNWP i walenie jaboli przed koncertami z 15-letnimi długowłosymi ziomkami, którzy myślą że są punkami. Otóż nie, moje drogie dzieci.
Ruch skinheads jest paskudnie spedalony. I spedalenie nie polega na tym że jakaś tam część ruchu to naziole a jakaś lewaki bo jedna czy druga strona jest lepsza. Rzeczone Spedalenie odnosi się moim zdaniem do nadmiaru cymbałów w naszej subkulturze oraz swoistej 'mody na skinheads', której obecność można zauważyć ostatnimi laty. I jeśli któryś myśli że jest "tym prawdziwym skinheadem" bo nie jest naziolem (btw cytowanie Roddiego Moreno na początku to kpina - wyobraźcie sobie że jest nie do końca obiektywny ), bo przecież "naziole są głupi", to najpierw powinien odpowiedzieć sobie na pytanie - Kim jest 'naziol'? (oczekuję na odpowiedź - będę systematycznie temat przeglądał ;) ), a w przypadku (bądź co bądź błędnej) odpowiedzi że 'naziol to rasista' nasz miłośnik różowej tolerancji powinien poczytać/pooglądać materiały na temat chociażby migracji ludności pochodzenia muzułmańskiego do krajów zachodniej europy (a jeszcze lepiej przejechać się tam i wejść w swoich odpicowanych martensach, levisach 501 i nowiutkiej polówce Perrego np w boczne uliczki Paryża - będziecie mieli dużo okazji do podziwiania osiągnięć tolerancji ;)
Jeśli kogoś nie zrażą ciapate ulice Paryża, Berlina czy Amsterdamu - zapraszam na Słowację. Rzecz jasna nie do Bratysławy tylko na prowincję (jeśli ktoś chce to na pw mogę podać kilka miejscowości godnych odwiedzenia :) ), a wtedy gwarantuję że z podróży wróci jako nacjonalista.

Podsumowując - skinheads nie polega na tolerancji (na tolerancji opierają się hipisi i pedały - moi mili).

skinheads to nie polityka - dlaczego? Utarło się stwierdzenie że "prawdziwy skinhead jest apolityczny", co absolutnie nie oznacza że nie ma własnego zdania na temat polityki. Po prostu (cały czas piszę o moim subiektywnym zdaniu) się w nią nie wpie**ala w jakikolwiek sposób. Niestety większość spoglądającej w lewo młodzieży, rozklejającej gdzie popadnie (a co za tym idzie rzecz jasna stojącej w pierwszej linii walki z faszyzmem ;) ) wlepki tej rzeczy nie kuma.

A teraz kilka słów frustracji na temat "oja", "oi'a" i "oiowców"/"ojowców". Zaskocze was - ojowcy to twór mityczny.
PS - Owszem, zdarza się że skinheadzi o poglądach prawicowych krzyczą "oi", i nie widzę w tym nic złego (podobnie jak krzyczenie "oi" przez kogokolwiek) - Otóż "Oi" to, wbrew temu co ktoś tam nabazgrał, nie jest słowo oznaczające pojednanie punków i skinheadów , tylko angielski zwrot generalnie nie oznaczający niczego konkretnego :) Deczko żałosne że zwrot pokroju "ekhm" czy "ej!" stał się wielkim symbolem buntu młodzieżowego.

Chwilowo wszystko co mam do powiedzenia w tej sprawie - na chwilę obecną się wyżyłem :P

Maciek93PL

2010-09-12, 23:05
Keyos77 napisał/a:

no mnie to rozbraja jak można popierać ideologie która wyniszczyła nasz kraj i o mało nie doprowadziła do unicestwienia jego obywateli, naprawde trzeba mieć IQ na poziomie ogórków w piwnicy



Pamiętaj że ważniejsza jest przyszłość więc leć do urny, głosuj na lewicę i doprowadź swój kraj do biologicznego i kulturowego zniszczenia przez żydokomunę. Faszyzm jest kilka razy lepszy od komuny bo każdy kraj ma swoje interesy wewnętrzne a ci którzy są w Polsce i popierają neonazi z niemiec to rzeczywiście są jak lewica, j***ć swoich zostać ninja

Stop lewicy i agresywnym nazistom z niemiec