18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczyciel o edukacji w Polsce

loordb • 2013-06-16, 23:10
Tak powinna wyglądać edukacja w Polsce, to co się wyrabia w dzisiejszych czasach jest po prostu ABSURDEM - sam kończę technikum i póki nie obejrzałem kilka filmików tego typu, ani trochę nie poczytałem, byłem NIEŚWIADOMY bo po prostu nikt o tym nie mówi, w żadnych mediach. OTWÓRZCIE OCZY X_X

pi...........ja

2013-06-17, 15:36
Wyłączyłem hamerykańskiego propagandystę, szczekającego o złych państwowych uczelniach i super prywatnych w połowie. Prywatne to gówno "płacisz-masz" a państwowe to pewność nauczania i nadzór. Tylko problem w tym, że przez dekrety polityków jak zawsze wszechwiedzących i lewacką, antypaństwową propagandę, ta pewność to już tylko idea.

Szwy

2013-06-17, 15:45
@modyf
W sumie to nie wiem czemu mnie wsadziłeś do jednego worka z plecionkarzem, ale tak czy inaczej się z Tobą oczywiście zgadzam, tylko jest jedna rzecz: my mówilismy o przydatności tej wiedzy w pracy. Pozdrawiam.

modyf

2013-06-17, 16:25
@szwy
to innej wiedzy poza niezbędną do pracy nie potrzebujesz rozumiem?
nawet jej podstaw? żeby wyrobić sobie zdanie o in vitro czy karze śmierci wystarczy ci zdanie przedstawiane w tv przez przeciwników i zwolenników i tyle, bo o chemii, biologii czy podstawach prawa nie będziesz miał pojęcia? Kredyt weżmiesz w oparciu o ulotki i zdanie dorodcy kredytowego, bo mają nie uczyć podstaw ekonomii, a w dodatku jako humanista, biolog, chemik czy historyk, procentów sam nie policzysz... Nie daj boże samemu malowanie zrobić, bo kto wie ile farby na ścianę 3x4m potrzeba?
Na pewno nigdy nie śmiałeś się z hamburgerów (tych bardziej wykształconych), że dla nich Poland i Holland to to samo? bo po co uczyć geografii.

Tfoia, sprawa ia uwaszam rze . óczyci powini fszystkiego po; trohó bo co jak spotkarz hemika Kturemu polski w pracy potszebny jest nie? ;)

Szkoła ci daje wszechstronne podstawy (przynajmniej powinna)- chociażby dlatego, że raczej nie wiesz do końca kim w życiu zostaniesz, rozumiem, że zgodziłbyś się może na podstawówkę, ale dalej to już szkoły wyłącznie zawodowe i profilowane? I kształćmy wyłącznie specjalistów...?

Szwy

2013-06-17, 16:53
K**wa, modyf :-D Przestań mnie atakować, przecież ja się absolutnie zgadzam z tym co mówisz, a szarżujesz na mnie jak dzik. Ideałem jest człowiek renesansu!

loordb

2013-06-17, 17:52
Nie mozna sie zgodzic ze wszystkim tym, co powiedzial ten facet, ale na pewno z wiekszoscia. Szkoly panstwowe maja swoje wady ale maja rowniez i zalety. Calkowita prywatyzacja raczej nie wchodzi w gre, ale trzeba przyznac ze system edukacyjny, ktory teraz panuja jest po prostu CHORY i kazdy nauczyciel moze wam to powiedziec.

froqer

2013-06-17, 21:28
@Wszystkie Posty Dotyczące Egiptu, chciałem napisać, że uczenie historii Egiptu nie ma na celu nauczenia historii Egiptu jako takiego, tylko ukazać przez jakie procesy przeszła ludzkość, żeby dojść do aktualnego etapu :) A całość historii ma ukazać co już się stało, żeby nikt nie wpadł na jakiś głupi pomysł drugi raz. Co i tak się dzieje, bo ludzie mają gówniane pojęcie na ten temat. Tysiąc razy widziałem na sadolu idiotyczne wizje ustrojów, które już ktoś próbował wprowadzić w życie i krótko mówiąc - nie wyszło.