18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narkotyki- Marihuana :D

PaQ93 • 2012-08-25, 22:44
Marihuana przez niektórych uznawana za lekarstwo narodów może też nieść negatywne skutki na zdrowiu człowieka. Sam takich skutków doświadczyłem, palić przestałem ale mam zamiar rychło wrócić do tej profesji :-D








Enjoy :mrgreen:

mieszko2000

2012-08-25, 23:23
te nasionka są w żarciu dla papug :)

Ostrovsky

2012-08-25, 23:55
Jarałem 24% THC :p

@UP W Holandii ;)

krzyhhh

2012-08-26, 00:26
0:48 na pierwszym filmiku
'głęboko się zaciągnij, to nie jest trawa twojego ojca' WTF?!

EDIT: pierwszy filmik 3:04 'Ron FIUT" i wszystko jasne

Filo1

2012-08-26, 00:58
leci piwo,
można wiedzieć jakie skutki zdrowotne wywołało u Ciebie?

MyBijaCZ

2012-08-26, 01:03
Więcej takich filmów dokumentalnych, albo chociaż podaj stronkę na PW skąd bierzesz te filmy :)

PaQ93

2012-08-26, 01:30
Filo1 napisał/a:

leci piwo,
można wiedzieć jakie skutki zdrowotne wywołało u Ciebie?



Moja psychika mozna powiedzieć siadła. Miałem omamy np. Cały czas zdawało mi się że w nocy w moim pokoju siedzi moja zmarła niedawno prababcia. Gdy biegałem po tzw kulkę to strach jaki mi wtedy towarzyszył był przeokropny. Później jak już zaopatrywałem się w nieco czystszy stuff było coraz gorzej. Nie potrafiłem się śmiać bez jarania, bawić też. Musiałem zasypiać z zaświeconą lampką bo można to tak ująć bałem się ciemności :emo: . Każda nowa osoba jaką poznałem wydawała mi się jakimś tajniakiem czy ch*j wie czym. Raz nawet jak widziałem radiowóz pod domem to tak spanikowałem że zjadłem :roll: blanta żeby nie było dowodu 8-) . Miałem objawy schizofrenii.Byłem tak zniszczony że nie wierze że doprowadziłem do tak normalnego stanu jaki jest teraz. Pomogło mi DXM, po jednym zażyciu mając totalny sajgon w głowie zacząłem panikować z czego wyszła arytmia serca. Z tego co wyczytałem narkotyki posiadające właściwości psychodeliczne mogą pomóc w rzucaniu nałogu. ja zrobilem to totalnie nieświadomie :) . Arytmia przeszła główka wróciła do porządku i tyle xD.

ps. nie polecam ludziom targania maratonow dłuższych niż 3 lata

Filo1

2012-08-26, 01:39
OMG chłopie to ty jakąś depreche miałeś, zmieszane z ulicznym staffem tylko pogłębiło
DMX to najgorsze gówno jakie jest możliwe, ale dobrze że wyszedłeś z tego :P

PaQ93

2012-08-26, 01:53
Filo1 napisał/a:

OMG chłopie to ty jakąś depreche miałeś, zmieszane z ulicznym staffem tylko pogłębiło
DMX to najgorsze gówno jakie jest możliwe, ale dobrze że wyszedłeś z tego :P



Wiem że gówno ale pomogło ;-) Dzięki

JÃ...........ki

2012-08-26, 03:56
Autorze tematu: nie wracaj do palenia, jeśli raz miałeś epizod psychotyczny po THC, to na bank następnym razem czeka Cię to samo, jeśli nie wizyta w zakładzie psychiatrycznym.

Ćpuny i ćpunki: film bardzo jednostronny, nie pokazał w ogóle ludzi, którzy lądują u psychiatry lub tych żyjących w 5 w 2 pokojowym mieszkaniu sprowadząjąc swoje życie do do palenia i słuchania muzyki/oglądania telewizji i jednoczesnego twierdzenia, że nie cierpią na zespół amotywacyjny, o funkcjach pamięci nawet nie ma co wspominać. No ale chodzi o oglądalność, a jedynymi, którzy się tematem jarają (niezwykle trafne określenie) są ćpuny i gimby.

Co do właściwości leczniczych to nie radzę wypowiadać się w imieniu chorych, bo większość z nich, tak jak matka mojego kumpla, nie życzy sobie by ćpuny były jej adwokatem w jakiejkolwiek sprawie jej dotyczącej, zwłaszcza jeśli wycierają sobie mordy dobrym imieniem chorych byleby tylko dobrać się do trawy. Samo leczenie konopiami sprowadza się do leczenia objawowego, a gdy mamy do czynienia z ludźmi, którym zbuntowane komórki zżerają wątrobę czy mózg, aspekt szkodliwości można pominąć. Nawet gdyby w Polsce dopuszczono "leczenie" przy użyciu THC, to byłaby to forma syntetyczna w postaci tabletek przepisywanych tylko przez onkologów-tyle z waszego ćpania.

Co do wielkiej naturalności zakazanego zioła i szkodliwości legalnego alkoholu, to zmartwię was. Alkohol występuje naturalnie w organizmie człowieka, między innymi jest syntezowany przez bakterie jelitowe, stamtąd trafia żyłą wrotną do wątroby gdzie jest rozkładany, i dlatego nie ma go w pozostałej części krwi obwodowej. Komórki posiadają enzymy włączające etanol do metabolizmu. Spożycie do 25 g alkoholu dziennie (1 piwo/lampka wina/50 wódki) działa korzystnie na organizm człowieka. I k***a co teraz, mamy zdelegalizować alkohol i zamknąć każdego za posiadanie minifabyki etanolu w jelitach? Albo najlepiej powycinać wszystkim jelita, niech żyją góra tydzień, ale legalnie, bo ćpuny mają takie widzimisię :homer: THC natomiast jest egzogennym sztucznym dla organizmu kannoboidem, który łączy się z receptorami przeznaczonymi dla endogennych kannaboidów o odmiennej budowie. Organizm nie posiada szlaków metabolicznych pozwalających rozłożyć THC.

To tyle, skończcie w końcu to pie**olenie, bo z waszego łatwego ćpania i tak będą nici.

lofix1

2012-08-26, 06:15
Cytat:

DMX to najgorsze gówno jakie jest możliwe



a tobie młodszy brat sprzedał tekst o specyfiku na kaszel, który fajnie robi i tak będziesz w każdym poście tym szpanował :homer:

już wcześniej Ci pisałem, że jak chcesz błyszczeć to chociaż przeczytaj raz co pie**olisz - dXm a nie dMx

DMX to raper z usa cymbale

Mirai

2012-08-26, 08:55
Jeśli DMX to raper to dobrze napisał, że to jest najgorsze gówno:).

Jukers

2012-08-26, 09:31
Pacuxx napisał/a:

Sam takich skutków doświadczyłem, palić przestałem ale mam zamiar rychło wrócić do tej profesji :-D



To gratuluję inteligencji i wyciągania wniosków z doświadczeń ;)

cygann

2012-08-26, 10:13
W skrócie post Piłsudskiego to"trawę palą ćpuny, trawa jest be, alkohol piją wszyscy, alkohol jest cacy". Dla mnie wystarczy rzut oka pod pierwszy lepszy sklep albo na historie ludzi, którym alkohol zniszczył życie, daleko nie muszę szukać (mój ojciec popełnił samobójstwo w alkoholowym cugu). I w dupe możesz wsadzić swoje argumenty o słabej pamięci bądź systemie amotywacyjnym, naj***ny na pewno masz super pamięć i aż rozpiera cie motywacja. Nasze chore państwo i ludzie z zacofanym myśleniem podobnym do twojego, zabraniają palić ziółko, i to zabraniają pod groźbą pozbawienia wolności, a ty piszesz coś o jednostronności w filmiku....