18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narkotyki- Marihuana :D

PaQ93 • 2012-08-25, 22:44
Marihuana przez niektórych uznawana za lekarstwo narodów może też nieść negatywne skutki na zdrowiu człowieka. Sam takich skutków doświadczyłem, palić przestałem ale mam zamiar rychło wrócić do tej profesji :-D








Enjoy :mrgreen:

mi...........ji

2012-08-26, 14:40
Przecież człowiek się rodzi żeby jarać, pić, ćpać, palić, czyż nie? Czy gdzieś się pogubiłem ?

Mardog

2012-08-26, 15:31
@cygann
Wszedłem tu by dać ci piwko, za to co napisałeś. Prawisz dobrze, a wszystkim którzy uważają, że to ćpanie i niszczy mózg, życzę miłego alkoholowego życia. Bo wole sobie zapalić i być spokojnym niż się schlać i być agresywnym kozakiem.

eyven

2012-08-26, 16:04
Z tego wszystkiego aż zajarałem :) Sadzić, Palić, Zalegalizować! :D

Sadzić nawet pasuje :D


Roszp

2012-08-26, 16:31
Do tych co odpowiedzieli na mój post: oczywiście, macie rację. Tak tylko piszę ku przestrodze ludzi, którzy twierdzą że marihuana w żaden sposób nie uzależnia, a już napewno nie szkodzi. Ostatnio całkiem wielu ich spotkałem.

fun88

2012-08-26, 17:48
krzyhhh napisał/a:

0:48 na pierwszym filmiku
'głęboko się zaciągnij, to nie jest trawa twojego ojca' WTF?!

EDIT: pierwszy filmik 3:04 'Ron FIUT" i wszystko jasne





Chodzi o to, że trawa za czasów jak twoj ojciec był gimbusem jak ty teraz, była dużo słabsza (około 6%THC), teraz zioło ma moc nawet 28 %THC ale to juz skun.

koozzi

2012-08-26, 19:20
mnie to śmieszą ci co tak za legalizacją są używając przy tym argumentów jaki to alkohol zły, a mimo to legalny. A jak jest okazja to narąbią się wódą w najbliższy piątek, ale nieeee bo przecież alkohol to samo zło jest. swoją drogą warto zadać sobie dwa pytania: czy chcesz żeby twoje dziecko wychowywało się w państwie, w którym legalne są narkotyki? bo zazwyczaj z oprócz marihuany legalizuje się również niektóre twarde narkotyki. oraz czy chcesz płacić za tych, którzy z marihuaną przesadzili i trzeba ich leczyć? byłem w komisji na ostatnich wyborach w szpitalu psychiatrycznym i było paru dzieciaków (ok. 17 lat), którym od palenia już mózg wyprało. przeciw marihuanie nie jestem, ale za legalizacji nie popieram.

Dalione

2012-08-26, 22:05
A ja lubię się napić wódki okazyjnie, piwka do dwóch razy w tygodniu i raz na miesiąc zapalić. W żaden z nałogów nie wpadłem ale widzę po młodszych osobach że łatwiej popadają w palenie, nieee - nie jestem prowokatorem, alkoholizm raczej zaczyna się od 20-stu lat, wcześniej jest to raczej picie "okazyjne", bądź "melanżowanie" później człowiek zaczyna się poważnie nad tym zastanawiać i tak wychodzi. (Tak, nie mam 20-stu lat, ale widzę co się wokół mnie dzieje). Wszystko zależy od psychiki, jeżeli ktoś chce się bardzo uzależnić to się uzależni i kropka. A nie ma się co wykłócać co bardziej uzależnia bo to zależy tylko i wyłącznie od człowieka ;)

Inferno777

2012-08-27, 14:59
*Alkohol w skutkach jest gorszy niż weed.
*Lubię wypić, lubię zapalić i takie tam...
*A niebezpieczne nie są te substancje, tylko ludzka głupota. Jak ktoś nieodpowiedzialnie podchodzi do używek to uzależni się od byle czego - szlugi, wóda, zielsko etc. Przykład macie durnych Amerykanów, którzy są tak k***a tępi, że nie używając niczego 'groźnego' niszczą sobie zdrowie fizyczne i psychiczne, bo nie są w stanie powstrzymać się od wpie**alania hamburgerów i opie**alania lodówek po nocach.
Niebezpieczne jest nie używanie mózgu, ot co!

Ly...........er

2012-09-02, 00:19
koozzi napisał/a:

mnie to śmieszą ci co tak za legalizacją są używając przy tym argumentów jaki to alkohol zły, a mimo to legalny. A jak jest okazja to narąbią się wódą w najbliższy piątek, ale nieeee bo przecież alkohol to samo zło jest. swoją drogą warto zadać sobie dwa pytania: czy chcesz żeby twoje dziecko wychowywało się w państwie, w którym legalne są narkotyki? bo zazwyczaj z oprócz marihuany legalizuje się również niektóre twarde narkotyki. oraz czy chcesz płacić za tych, którzy z marihuaną przesadzili i trzeba ich leczyć? byłem w komisji na ostatnich wyborach w szpitalu psychiatrycznym i było paru dzieciaków (ok. 17 lat), którym od palenia już mózg wyprało. przeciw marihuanie nie jestem, ale za legalizacji nie popieram.


Zaczne moze od tego ze nie bedzie żadnej legalizacji :!:
Sadzić palić zalegalizować to tylko haslo.Chodzi glownie o określenie ilosci od ktorej nasze panstwo chce wsadzac ludzi do pierdla.Teraz mozna czlowieka zamknąć za 1g a mozna umorzyć sprawe o 50g...
Jednym slowem patologia! Wszystko zalezy od prokuratora,czytaj: w razie wpadki totolotek.Powinno to byc jasne i ustawowo określone.Niech to bedzie nawet 5g przy sobie i max 50 w domu i przynajmniej jeden krzak,coby do dila nie chodzić to i tak wszyscy beda szczęśliwi.
Jesli chodzi o alkohol to nie okłamujmy sie Polacy piją pili i nawet w razie prochibicji by nie przestali.każdy na swoj sposob ale piją prawie wszyscy,choćby głupiego szampana w sylwestra czy na weselu.
Twardych narkotyków nie mozna raczej zalegalizowac.Unia by na to nie pozwolila :!:
A jeśli chodzi o placenie to za alkoholikow tez płacimy a gdyby prawo dopuscilo handel wyrobami konopnymi byłyby one opodatkowane i państwo jeszcze by z tego dziure budżetową łatało :roll: Tak zupelnie przy okazji ziółko byloby czyste,gram ważyłby gram i w kieszeni obok sprzedawca nie miałby fety,kół,kwachu i koksu który mógłby zaproponować
każda używka w nadmiarze jest zła.Słowo klucz to umiar i o tym radze pamietac.
Sam mialem okres w życiu w którym przesadzałem z paleniem ale od tego ma sie przyjaciół chyba zeby powiedzieli: "ej stary ogarnij sie,bo chyba nie tędy droga"
po więcej informacji zapraszam na
www.wolnekonopie.org