18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsza możliwa odpowiedź na debilne wyzwanie

stefanbatoryelo • 2014-02-18, 19:28
Najpiękniejsza odpowiedź jaką widziałem na to debilne wyzwanie!

Piwo dla tego Pana... chociaż nie, piwo to głupi pomysł :) może tabliczka czekolady ? :)


Presty

2014-02-18, 19:41
Jestem w bazie dawców szpiku.
;)
Nie żebym się chwalił, ale wydaje mi sie, że 95 proc. sadoli jest za to honorowymi dawcami moczu :P

imegas

2014-02-18, 19:42
I takie właśnie wyzwania powinny być organizowane na fejsie a nie głupie chlańsko piwa.
Jesteś c*pka na widok własnej krwi mdlejesz, udowodnij że masz jaja zrób coś godnego podziwu oddaj krew i pochwal się talią czekolad :D

mourinho90

2014-02-18, 19:45
na ch*j taka długa przerwa?

gabrychchch

2014-02-18, 19:45
ja w portfelu nosze kwit, który stwierdza, że w razie nagłej śmierci mogą pobrać moje organy do przeszczepu a jeżeli chodzi o oddawanie krwi to cykam się, że zakażą mnie zapaleniem wątroby typu C albo innym gównem więc asekuracyjnie tego nie robię

Zygzaq

2014-02-18, 19:51
@up
Zwróć po prostu uwagę, czy używają czystych igieł, sprzętu itp, a będzie git. Też się zarejestrowałem do dawców szpiku, ale krwi niestety nie mogę oddać, bo zaczęła się alergia i biorę leki.

Swoją drogą gościu oddając krew zasłużył na to, żeby uzupełnić ubytki płynów dobrze schłodzonym browarem. :-D

xts

2014-02-18, 19:54
i ten gówniany rap w tle, no brain.

NieWiemZeWiem

2014-02-18, 20:14
oddawanie krwi raz w roku jak i jedenj nerki(po śmierci) powinno być nakazane prawem. Oddanie narządów mimowolnie powinno się liczyć z ulga podatkową na dany rok. Dla mnie to autobus ten od krwi powinien jeżdzić po liceach i studiach i zbierac krew(tak robią ale oddają ci co chca) wtedy też by się gówniarzy przynajmniej przebadało. Nakaz oddawania krwi wzięźniom dwa razy w roku i w przypadku śmierci(morderca itp. gdyby umarł w więzieni ale nawet już na wolności) oddaje wszystkie narządy.

piesnababy90

2014-02-18, 20:27
Zimne piwko.

Nie rozumiem całkowicie tych wyzwań, szczególnie jeśli podejmują się tego "faceci".
To jest udowadnianie, że się nie ma piz*y a nie, że się ma jaja, bo dla normalnego faceta z jajami nie jest wyzwaniem wypicie 0.5l piwa na raz i dla normalnego faceta z jajami nie jest frajdą nagrywanie tego i wrzucanie do neta żeby zabłysnąć. Ot moje zdanie.

kr...........wa

2014-02-18, 20:52
Prawda taka, że duża część ludzi oddaje krew po to by mieć wolne. Oddaje krew regularnie co 2 miesiące od dwóch lat, unikam poniedziałków i piątków, wtedy najwięcej jest z plecaczkami. A nuż się uda, może będzie wolne. Poza tym wyzwanie na krew jest chyba jeszcze bardziej debilne, bo do oddania trzeba się przygotować, a nie iść z marszu.

Neuti

2014-02-18, 20:59
@Up
A niech idą dla tego dnia wolnego ;) W zamian coś dają więc nie widzę problemu. Druga rzecz też oddaje krew i co masz na myśli pisząc "trzeba się przygotować"? Jedyną rzeczą jest wiedzieć, że nie wolno być chorym, brać leków, zjeść sobie jakiś posiłek i wypić dużo płynu. Zresztą wszystkiego można dowiedzieć się w punkcie oddawania krwi lub internecie. A nawet jak taki delikwent pójdzie bez przygotowania i nie zostanie dopuszczony to następnym razem będzie wiedział czemu nie dostał dopuszczony i jeżeli będzie chciał to kolejnym razem ją wyeliminuje ;)

May0nez

2014-02-18, 21:18
Oddawanie krwi zamiast wypicia piwa jest już mało oryginalne i oklepane. Jak dla mnie jeden filmik z gościem co odpowiedział w ten sposób wystarczy. Chyba że będzie to zupełnie jak z Maxem Kolonko i teraz KAŻDE oddanie będzie tutaj wrzucane, póki ludzie nie zaczną tym rzygać.

kam332

2014-02-18, 21:19
powinni robić nominacje do oddawania krwi, byłby większy pożytek.

Tassadar

2014-02-18, 21:29
Gratuluję temu człowiekowi mądrości życiowej. Patrzcie piwne barany i się uczcie, wódka i piwo jest dla mądrych ludzie, nie dla baranów, barany piją wodę z koryta albo kwaśne mleko, najwyżej sraczki dostaną a nikomu przy tym krzywdy nie zrobią.

hogg

2014-02-18, 21:38
Wszystko gitara, tylko żeby jeszcze nie było w tle tej murzyńskiej muzyki.