18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsza możliwa odpowiedź na debilne wyzwanie

stefanbatoryelo • 2014-02-18, 19:28
Najpiękniejsza odpowiedź jaką widziałem na to debilne wyzwanie!

Piwo dla tego Pana... chociaż nie, piwo to głupi pomysł :) może tabliczka czekolady ? :)


S.T.U_Cummins

2014-02-18, 21:38
Sk***ysyny ch*je pie**olone usuwać konta raz dwa k***a bo przez was Sadistic schodzi na psy już mało tu nas, nas prawdziwych sadoli co na widok płodu po abrcji chce się zjeść udka z kurczaka a wypadku samochodowego chce się grać w NFS. Tu powinny ch*je lecieć że dureń tam polazł i co odda krew a ją NFZ sprzeda na zachód za 10 krotnođ co są warte te czekolady co dostał ...

k***a ludzie co się dzieje na sadisticku :szloch: k***a Ludzie !!!

StrowO

2014-02-18, 21:47
Ja pie**ole xD wiedziałem że za chwile ktos zacznie gadac ze "eee to oddawanie krwi jest juz oklepane..." No ludzie, lepsze to i pożyteczniejsze niż picie tego piwa ;) .

Ent

2014-02-18, 21:47
polecam oddać krew i wypić 2 browary w krótkim czasie efekt jak po 0,5 czystej :D D tak się krew oddaje

Miejscowyy

2014-02-18, 21:50
Radom :) i wszystko jasne :D Gratulacje dla tego pana ! :)

Ka...........3D

2014-02-18, 21:54
RADOMIAK RADOM ch*j W DUPĘ j***nYM DZIADOM!!


Żartuję, szacuneczek

He...........eQ

2014-02-18, 22:33
Stuart20

Cytat:

Dołączył: 2013-07-07



No, no, mamy prawdziwego sadola tutaj.
Przestańcie płakać, że coś się "kończy" bo to nudne się robi.

nanab

2014-02-18, 22:33
Fejk nie da się oddać pół litra. Poza tym tak daje się wydymac na kasę, bo krew którą sam wyhodował i jak frajer przyniósł im pod nos oni sprzedadzą.

as...........90

2014-02-18, 23:05
A ja widze, że po lewej oddaje z prawej ręki a po prawej z lewej ręki - cwaniura ze mnie co ? :amused:

pawu95

2014-02-18, 23:13
Z jednej strony sadole sprzeciwiają się dymaniu nas przez państwo, a z drugiej chwalą oddawanie krwi. Niewiedza czy hipokryzja? Za oddanie krwi dostajemy jakieś pie**olone czekoladki, którymi niby mamy zregenerować straty kaloryczne, za porządny posiłek musimy potem zapłacić z własnej kieszeni. Oczywiście oni potem część tej krwi opie**alają firmom farmaceutycznym, którym my słono płacimy pieniędzmi za leki, mimo że moglibyśmy po prostu bezpośrednio oddawać im krew do badań (no ale ktoś k***a musi na tym zgolić siano). Kiedyś nie podpisałem, że krew może zostać użyta do badań to nie wpuścili mnie na pobieranie. TO JEST BIZNES!!! Dlatego właśnie nie oddaje krwi. Nie dam sk***ysynom zarobić.

Uprzedzając pytania "eee ty k***a debilu, a co jak sam będziesz potrzebował krwi?" oddałem więcej niż będę potrzebował i oddam jeszcze więcej, kiedy system będzie normalny i na tym że JA oddaję krew JA dostanę pieniądze, albo przynajmniej będę miał pewność, że ta krew pomoże uratować komuś życie, a nie zrobić lepszy handel.

Ent napisał/a:

polecam oddać krew i wypić 2 browary w krótkim czasie efekt jak po 0,5 czystej :D D tak się krew oddaje



Ja musiałem opie**olić ze 4... ;/


Na koniec wyzwanie: niech ktoś opie**oli na raz 8 czekolad, które się dostaje po oddawaniu krwi.

NieWiemZeWiem napisał/a:

oddawanie krwi raz w roku jak i jedenj nerki(po śmierci) powinno być nakazane prawem.



Tak samo jak zakaz ćpania, nakaz zakładania pasów, równy podział dochodu narodowego. Takich komuchów trzeba leczyć bronią palną.

Plecionkarz

2014-02-18, 23:17
tylko po ch*j ten hiphop w tle, aż mi się przykro zrobiło jak usłyszałem te gimbusiarskie rymowanki

fdM

2014-02-18, 23:24
Co jest!? Nie widzicie, ze to wstrętny kibol i faszysta? Ma koszulkę Radomiaka Radom a na drugim ujęciu inną - patriotyczną o zgrozo.. Precz z bydłem na stadionach, przez takich boję się wyjść z domu!
Bez obrazy, ironia :)
Piwo dla gościa!

florianno

2014-02-18, 23:32
Tak a krew nasza polska w dużej części sprzedawana jest do niemiec. Zresztą coraz to gorsze te symboliczne czekolady ,a kawy pić sie nie da. Mimo wszystko piwo za pomysł i dobry gest.

WeeR88

2014-02-18, 23:46
mourinho90 napisał/a:

na ch*j taka długa przerwa?



żeby głupi miał zagadkę