18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepsza możliwa odpowiedź na debilne wyzwanie

stefanbatoryelo • 2014-02-18, 19:28
Najpiękniejsza odpowiedź jaką widziałem na to debilne wyzwanie!

Piwo dla tego Pana... chociaż nie, piwo to głupi pomysł :) może tabliczka czekolady ? :)


LICH0

2014-02-19, 00:56
Uratował moją wiarę w ludzi... jeden mądry!


pawu95

2014-02-19, 01:09
florianno napisał/a:

Tak a krew nasza polska w dużej części sprzedawana jest do niemiec. Zresztą coraz to gorsze te symboliczne czekolady ,a kawy pić sie nie da. Mimo wszystko piwo za pomysł i dobry gest.



Oczywiście że dobry gest. Brudne, lepkie łapska same się nie napełnią martwymi królami.

Zielonek92

2014-02-19, 04:06
A ja dla odmiany pójdę do Banku spermy i też zrobie dobry uczynek ;]

tomkararek

2014-02-19, 05:35
ja pie**oleee wielkaa sztukaa isc oddac kreww i jescze to nagrywacc masakraaaa i nie mowiciee mi ze onn kozakk i ma jajaaaaa ja k dlamniee to wielkaa c**aaa z niegoo ktora boii sie iglyy i mysiall nagracc zeby pokazacc jakiii to kozakk z niegoo

maik12311

2014-02-19, 09:56
No i co jestem honorowym dawcą krwi a raz zabawiłem się w wyzwanie, problem?

FlyKamil

2014-02-19, 09:58
Nie rozumiem o co tyle spiny. Ot taka o głupia zabawa na fb jak Ci się nie podoba to nie bawisz się i ch*j.

sliceum

2014-02-19, 12:53
Presty napisał/a:

Jestem w bazie dawców szpiku.
;)
Nie żebym się chwalił, ale wydaje mi sie, że 95 proc. sadoli jest za to honorowymi dawcami moczu :P



Nie żebym się chwalił, ale prawie 2 lata temu oddałem komórki macierzyste niespokrewnionej młodej kobiecie i na salach i poczekalniach sporo nasłuchałem się o osobach z bazy dawców, które często rezygnowały po kontakcie ze strony np. DKMS. Jak się powiedziało "A", to trzeba powiedzieć "B"..

RomanFF

2014-02-19, 15:07
Zimne piwko.

Nie rozumiem całkowicie tych wyzwań, szczególnie jeśli podejmują się tego "faceci".
To jest udowadnianie, że się nie ma piz*y a nie, że się ma jaja, bo dla normalnego faceta z jajami nie jest wyzwaniem wypicie 0.5l piwa na raz i dla normalnego faceta z jajami nie jest frajdą nagrywanie tego i wrzucanie do neta żeby zabłysnąć. Ot moje zdanie.

Może masz racje ale zwróć uwagę że ten koleś promuje krwiodawstwo i zachęca do pomagania innym oto moje zdanie. nie umiem cytować więc h*j wam w dupę :D :D :D

w3exe

2014-02-19, 15:46
robie to co 3 miesiace i nie nagrywam zadnych filmikow nie nosze sie z tym. chce sie pomagać albo nie i do tego są chęci a nie pojebne nominacje.

czekam aż zaczyna jeść gówna i będą typować jakieś fajne laski.

Syriusz69

2014-02-19, 18:20
I co w tym ku*wa szczególnego... Jakby oddanie krwi było czynem szczególnie bohaterskim, sam oddaje krew regularnie i nie widzę powodu do obnoszenia sie z tym. Poprostu powstaje kolejna moda teraz nie będą pić piwa tylko oddawać krew i wrzucać na fb, i po ch*j to wszystko? Masz chęci to idz oddaj krew i nie obnoś sie z tym. Wielcy mi filantropii...

nanab

2014-02-19, 23:36
sliceum napisał/a:



Nie żebym się chwalił, ale prawie 2 lata temu oddałem komórki macierzyste niespokrewnionej młodej kobiecie i na salach i poczekalniach sporo nasłuchałem się o osobach z bazy dawców, które często rezygnowały po kontakcie ze strony np. DKMS. Jak się powiedziało "A", to trzeba powiedzieć "B"..


Jak wygląda pobieranie tych komórek?
Kiedyś wpisałem się do bazy dawców bo dawali dobre cukierki za to a teraz się nad tym zastanawiam :D

da...........55

2014-02-19, 23:50
Jeśli wam to przeszkadza to tego nie róbcie i problem solved. Takie trudne.