18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najbardziej orwellowska wiadomość wysłana przez rząd.

smok01 • 2014-01-22, 19:56


Cytat:

“Dear subscriber, you are registered as a partic**ant in a mass disturbance.”



"Drogi Czytelniku, jesteś zarejestrowany jako uczestnik masowych zakłóceń ."

To jest tekst wiadomości, którą tysiące ukraińskich demonstrantów spontanicznie otrzymało na telefony komórkowe dziś, jak nowe prawo zakazujące demonstracji publicznych weszła w życie.


Cały artykuł

furak151

2014-01-22, 20:11
Mam nadzieję, że Ukraińcy rozpie**olą ten swój rząd i wprowadzą porządek. Może wtedy Polacy zobaczą, że da się i zrobią to samo.

MRseqel

2014-01-22, 20:13
George Orwell, Rok 1984
Ładowanie - 99%

BongMan

2014-01-22, 20:15
Te demonstracje są za dołączeniem do UE, czyli największym błędem jaki kraj może popełnić. Widać to po nas i innych krajach UE, które zostały zniszczone gospodarczo, wydojone i ubezwłasnowolnione przez niemców.

smok01

2014-01-22, 20:20
BongMan napisał/a:

Te demonstracje są za dołączeniem do UE, czyli największym błędem jaki kraj może popełnić. Widać to po nas i innych krajach UE, które zostały zniszczone gospodarczo, wydojone i ubezwłasnowolnione przez niemców.



UE spełnia sen Hitlera.

Niemcy dominują.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y9fLsWL4Sgo


preliator

2014-01-22, 20:40
tak naprawdę cała Europa środkowa to strefa, w której spotykają się wpływy Rosji i tzw. Zachodu... nigdy tu nie powstanie nic "swojego", taki kawałek mięsa szarpany raz w jedną, raz w drugą stronę...

buszta2

2014-01-22, 20:41
Jebie mnie ta ukraina k***a dzieci nam umierają bo nie ma lekarzy, emeryci skrobią szron bo nie ma co wpie**alać gdzie nie spojrzę machloje, układziki, umowy śmieciowe, bieda, żydzi, pedały i mam się przejmować kolejną kolorową rewolucją? bo chcą z komuny do eukomny? Ich sprawa, ich walka jak coś ugrają tyle ich. Nie mój cyrk nie moje małpy (chociaż niektóre nasze tam jeżdzą).

R41NM4N

2014-01-22, 21:03
największym problemem polaczków od kilku dni jest jakaś ukraińska hołota...

ni...........ne

2014-01-22, 21:11
UE zła, UE zła. Ja pie**ole, skąd takie debile ja większość tu zaglądających się biorą.

Brzydkii

2014-01-22, 21:49
@up a co geniuszu może jest zajebiście dobra? UE już dawno nie jest tym czym miałobyć w założeniu. Więc prosze Cie nie pie**ol mi tu głupot.

1.Michal

2014-01-22, 22:06
Ostatnio przechodząc obok jednego z punktów T-Mobile dostałem SMS, w którym napisali mi, że mają dla mnie nową ofertę i chcą żebym do niego wstąpił. W SMSie podali ulicę, na której jestem. Te ch*je wiedzą wszystko. W dużych miastach, to cie wyśledzą jak z GPSem.

wiesiors4

2014-01-22, 22:17
Dzisiejszy świat to koszmar - połączenie wizji Orwella i Huxleya. Ale nie, przecież to tylko teorie spiskowe dla ciemnoty, przecież wiadomości mówią prawdę, politycy robią wszystko aby dogodzić ludziom a nie zarobić jak najwięcej :roll:

Fa...........um

2014-01-22, 22:20
BongMan napisał/a:

Te demonstracje są za dołączeniem do UE, czyli największym błędem jaki kraj może popełnić. Widać to po nas i innych krajach UE, które zostały zniszczone gospodarczo, wydojone i ubezwłasnowolnione przez niemców.



Hehe ... I mówi to ktoś kto właśnie dzięki tej unii może zapie**alać jako biały murzyn u Johna. I jeszcze ze swojego murzyństwa jest dumny, a na unię pluje.

Istne combo głupoty, zakłamania i obłudy.