18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najbardziej orwellowska wiadomość wysłana przez rząd.

smok01 • 2014-01-22, 19:56


Cytat:

“Dear subscriber, you are registered as a partic**ant in a mass disturbance.”



"Drogi Czytelniku, jesteś zarejestrowany jako uczestnik masowych zakłóceń ."

To jest tekst wiadomości, którą tysiące ukraińskich demonstrantów spontanicznie otrzymało na telefony komórkowe dziś, jak nowe prawo zakazujące demonstracji publicznych weszła w życie.


Cały artykuł

Adenozynotrifosforan

2014-01-23, 02:25
Janukowycz to świetny aktor w syjonistyczno masońskich rękach. Tak jak Hitler, świetnie grał psychopatę, tak on świetnie gra prezydenta dyktatora. Rosja czy Unia to nie dwie strony konfliktu, stronami konfliktu są sami Ukraińcy, którzy dali się dziecinnie wykiwać.

Maksyma - dziel i rządź pasuje tu jak ulał. Najpierw tworzysz problem, a potem przedstawiasz jego rozwiązanie.

k***a, manipulacje społeczeństwami i inżynieria społeczna to dla nich bułka z masłem. Idiotyzm mas przeraża. Myślą że toczą jakąś romantyczną walkę o wolność ( HEHE "wolność w UE"), a tak naprawdę robią ich w bambuko.

Po co Janukowycz miałby zaostrzać konflikt, takimi rozporządzeniami ?! Przecież to k***a nielogiczne!! to jak strzał w stopę, to jak gaszenie k***a własnego auta benzyna !. Jasne jest że Janukowyczowi te wszystkie poj***ne zarządzenia dyktują jego właściciele, celem jest albo wejście Ukr. do UE czy jakiś podział, albo to tylko przykrywka dla czegoś większego.

A k***a najlepszy koment pod artykułem to : "Dobrze rozjebcie Jankowycza dyktatora w imię demokracji ! " To k***a brzmi tak jakbym przy oglądaniu Ojca Mateusza, płakał szczerze nad "zabitym" aktorem i świętował żałobę nad fikcyjnym zdarzeniem.

Najlepszy koment powinien brzmieć : "Wypie**alać z tym przedstawieniem do Teatru, bo nie jesteśmy debilami żeby nie wiedzieć że to ustawione !"

black155

2014-01-23, 02:26
To co wy na to żeby zorganizować taki protest za dwa tygodnie? Bo jeśli się żyje wam (i mnie) nie dobrze to teraz coś zróbmy i nie czekajmy ani chwili dłużej. Do sprawy Acta potrafiliśmy się z organizować to na h*j dłużej czekać?

Fa...........um

2014-01-23, 03:11
Olllup napisał/a:



Nie ma większych problemów w przeprowadzce do Australii, Kanady, Szwajcarii czy Norwegi. Unia nie ma tutaj żadnego znaczenia. Pomyśl najpierw zanim coś napiszesz, bo tak wychodzisz na idiotę.

Zresztą praca w Polsce to bardziej "murzynowanie", aniżeli na zachodzie, więc kolejny zarzut "z dupy".



Jakbyś nie wiedział, że Bongi zapie**ala w UK, więc nie wiem o co masz ból zadu?

I tak, 90% tych co wyjechała, razem z Bongim, gdyby nie unia nigdzie by nie pojechała, bo do Kanady możesz bez problemu pojechać turystycznie. To samo do Australii. Ale aby dostać pozwolenie na pracę to trzeba się już nieźle napocić i nikt nie da wizy pracowniczej robolom bez kwalifikacji takim jak zdecydowana większość polskich emigrantów.

A to, że możesz bez problemu wjechać do Norwegii czy Szwajcarii to też "zasługa" Unii, bo wjeżdżamy tam bez problemu właśnie ze względu na Szengen.

Więc przestań pierdzielić i wracaj na swój zmywak.

PS. Mieszkam w Australii więc coś o tym wiem.

merh

2014-01-23, 07:52
oni="my" w 89'. oni jeszcze nie wiedzą.po pierwsze nie będą sie potrafili mentalnie przestawić do nowych przepisów,po drugie wszystkie ich fabryki padną, unia nałoży na nich pare zajebistych wymogow do spełnienia,a oni będą sie musieli zadłużyć,jak i my,żeby im sprostać,bo inaczej unia (czyli k***a kto?!w tv unia to osoba,instytucja,a nie zrzeszenie z wliczeniem naszego kraju.)nałoży odpowiednie kary,ktore wpłyną na konto...no własnie czyje? czuje sie jakby ten kraj był w unii,ale nie miał prawa głosu w żadnej sprawie.taka cicha okupacja.wszystko niemcy dyktują na społe z francami.

Ol...........up

2014-01-23, 10:11
Tabernak napisał/a:



Jakbyś nie wiedział, że Bongi zapie**ala w UK, więc nie wiem o co masz ból zadu?

I tak, 90% tych co wyjechała, razem z Bongim, gdyby nie unia nigdzie by nie pojechała, bo do Kanady możesz bez problemu pojechać turystycznie. To samo do Australii. Ale aby dostać pozwolenie na pracę to trzeba się już nieźle napocić i nikt nie da wizy pracowniczej robolom bez kwalifikacji takim jak zdecydowana większość polskich emigrantów.

A to, że możesz bez problemu wjechać do Norwegii czy Szwajcarii to też "zasługa" Unii, bo wjeżdżamy tam bez problemu właśnie ze względu na Szengen.

Więc przestań pierdzielić i wracaj na swój zmywak.

PS. Mieszkam w Australii więc coś o tym wiem.



Unia taka dobra, a ty uciekłeś...

sherman

2014-01-23, 11:07
606 napisał/a:

@sherman będziesz miał postęp jak twoje dziecko będzie przebierane w sukienki bez twojej zgody, a nawet wiedzy. Zobaczysz k***a postęp jak będziesz płacił podatek od deszczówki (jak u niemca, ale z polską wypłatą). Postępowe owoce morza, czyli ślimaki winniczki i postępowy zakaz wędzenia mięsa.
Zabiorą ci tradycję, kulturę i przynależność narodową, zabiorą ci wszystko na co tak zapie**alali twoi przodkowie, a w zamian dostaniesz homopropagandę, nienawiść do heteroseksualistów, zwyrodniałe, zepsute dzieci, które zaskarżą cię za wychowawczego klapsa.
Będziesz miał k***a swój postęp. Tu się urodziłeś, tu chcesz założyć rodzinę, tutaj zobaczysz jak twój kraj jest rozpie**alany w zamian za lepsze ulice.
ch*j w dupę ukraińcom (obu stronom konfliktu) jak i całej ue.



Ja nie mówię, że unia nie ma też złych stron. Jak tylko wprowadzą u nas możliwość szerzenia się pedalstwa to uwierz, że pierwszy wyjdę na ulicę. Większość popie**olonych zachowań u dzieciaków nie jest spowodowana przez UE, a przez pieprzony internet. Najlepiej widzę to na swoim przykładzie. Urodziłem się w 91' i praktycznie całe dzieciństwo spędziłem na dworze, grając w gałę i jeżdząc na rowerze, mój brat z rocznika 98', który od 3 roku życia siedzi przed kompem, ma kompletnie inne priorytety i zachowuje się totalnie inaczej, nie wspominając już o jego znajomych ze szkoły, którzy noszą "czapkę na włosach" i wszyscy wyglądają jak pie**olona Hannah Montana. Ta pie**olona moda na pedalstwo szerzy się właśnie przez mass media a nie UE. Nie będąc w UE działoby się dokładnie to samo, a na dodatek nie mielibyśmy nawet tych j***nych dróg bo nie wyobrażam sobie, aby nasza gospodarka, oparta w bardzo dużym stopniu o rolnictwo i inne niezbyt dochodowe segmenty gospodarki poradziła sobie w czasach tego kryzysu. Może i szwaby trzymają teraz wszystkich za jaja, ale to dobrze zorganizowany naród, który pompuje w nas mnóstwo kasy więc też nie są tacy najgorsi. Najgorszy z kolei jest fanatyzm, który w ostatnich miesiącach na tym portalu widać na każdym kroku. Ja nie wierzę w Boga, ani żadne siły wyższe, ale szanuje poglądy innych, czy to wyklucza mnie z prawicy i czyni mnie lewakiem? Watpie. Nienawidzę pedalstwa jak tylko mogę, jestem przeciwnikiem globalizacji i mieszania się wszystkich nacji, a szczególnie przeraża mnie fakt islamizacji zachodu. Przyznam się, że w wyborach głosowałem na Palikota, bo myślałem, że poza pie**oleniem, na prawdę trochę odmieni oblicze tego sejmu, może na bardziej lewicowe, ale świeższe. Nic z tego, zawiodłem się, do tego doszedł ten Grodzki i ten chudy pedałek, który zapomniałem jak się nazywa...totalna porażka. Ogólnie w życiu zamiast podążać schematem staram się żyć moralnie, myślę, że to chyba najlepsza rada jakiej można komuś udzielić. Dlatego myślę, że decyzja o wejściu do UE nie była taka tragiczna, myślę, że odrzucając ją skończylibyśmy w jeszcze większej dupie.

Tak właściwie to nie wiem po ch*j się tu tłumacze, może dlatego, że za tydzień obrona dyplomu i wszystko staje się lepszym zajęciem niż nauka ;D No nic, pozdrowienia dla ludzi z otwartym umysłem.

BongMan

2014-01-23, 11:31
Tabernak napisał/a:



Hehe ... I mówi to ktoś kto właśnie dzięki tej unii może zapie**alać jako biały murzyn u Johna. I jeszcze ze swojego murzyństwa jest dumny, a na unię pluje.

Istne combo głupoty, zakłamania i obłudy.


A pomyślałeś może, ty niedouczony i niewychowany baranie, że gdyby niemcy za pomocą UE nie rozj***li polskiej gospodarki, to nikt nie musiałby stąd wyjeżdżać?

Gdzie rosną takie debile? Czym się ich podlewa? :facepalm:

sherman

2014-01-23, 13:09
BongMan napisał/a:


A pomyślałeś może, ty niedouczony i niewychowany baranie, że gdyby niemcy za pomocą UE nie rozj***li polskiej gospodarki, to nikt nie musiałby stąd wyjeżdżać?

Gdzie rosną takie debile? Czym się ich podlewa? :facepalm:



To nie unia rozj***ła polską gospodarkę tylko zmiana ustroju. Większość zakładów produkcyjnych upadła bo przestała być konkurencyjna w stosunku do chińskiej taniochy, ludzie którzy byli wtedy przy korycie za grosze wykupili państwowe przedsiębiorstwa, od tamtego czasu nie udało się nic z tym zrobić. A masa młodych ludzi wyj***ła na wyspy od razu po otwarciu granic, zanim jeszcze UE zdażyła u nas cokolwiek zdziałać, więc o czym Ty tu zasadniczo pie**olisz?

methos23

2014-01-23, 16:47
Mam nadzieję, że Putin nie odda Ukrainy.
I nie jarajcie się tak tą całą sytuacją, bo jak UE wkroczy do Ukrainy, to chłopki się zapłaczą.

Catacombe

2014-01-23, 18:06
Główne argumenty "dlaczego unia jest zła", a odpowiedz "bo pedały". Większość z tych co sapie na UE i marzy po Polskiej samowystarczalności nie jest wstanie sklecić sensownego zdania żeby poprzeć swoje argumenty.

stefan997997

2014-01-23, 21:03
sherman napisał/a:

do tego 150 nic nie robiących cwe*i w senacie

Tak w gwoli ścisłości, to mamy stu senatorów. Fakt, kasa unijna napędza inwestycje, ale połowa po drodze jest rozkradana, no bo przecież urzędnicy muszą napchać sobie i znajomym kasiorę.

zypon

2014-01-23, 22:08
BongMan napisał/a:


A pomyślałeś może, ty niedouczony i niewychowany baranie, że gdyby niemcy za pomocą UE nie rozj***li polskiej gospodarki, to nikt nie musiałby stąd wyjeżdżać?

Gdzie rosną takie debile? Czym się ich podlewa? :facepalm:



jesteście niedouczonymi tłukami. na czym skończyliście edukacje ?

Catacombe napisał/a:

Główne argumenty "dlaczego unia jest zła", a odpowiedz "bo pedały". Większość z tych co sapie na UE i marzy po Polskiej samowystarczalności nie jest wstanie sklecić sensownego zdania żeby poprzeć swoje argumenty.



zgadzam się.

Niech narzekające zjeby odpowiedzą na dwa pytania:

1 w jaki sposób niby unia rozpie**ala polską gospodarkę

i może jeszcze ....

2 skoro tak narzekacie na to że Tusk podwyższył wiek emerytalny, powiedzcie jaką macie inną receptę na problem emerytalny...