18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najbardziej orwellowska wiadomość wysłana przez rząd.

smok01 • 2014-01-22, 19:56


Cytat:

“Dear subscriber, you are registered as a partic**ant in a mass disturbance.”



"Drogi Czytelniku, jesteś zarejestrowany jako uczestnik masowych zakłóceń ."

To jest tekst wiadomości, którą tysiące ukraińskich demonstrantów spontanicznie otrzymało na telefony komórkowe dziś, jak nowe prawo zakazujące demonstracji publicznych weszła w życie.


Cały artykuł

protos

2014-01-22, 23:37
A co wy myśleliście naiwniacy że po co komóreczki takie tanie ??? Urządzenia z GPSem i oprogramowaniem szpiegującym ? Dzięki temu władza wie wszystko, każdego może podsłuchać i obejrzeć przez coraz lepsze kamerki umieszczone w aparatach, Już wkrótce też zdetonować ładunek który unicestwi niepotrzebną jednostkę.

panmorda

2014-01-22, 23:40
Może wkońcu coś sie zmieni na tym świecie i wytną w pień tych co tak sie prą do powstań :D

Vadim

2014-01-22, 23:41
Ktos sobie jaja robi hehe :) Rząd na pewno nie robiłby czegoś takiego. Prosty IMSI catcher...

protos

2014-01-22, 23:55
@up jakie jaja :) Nim demonstranci wrócą do domu służby będą czekały przed ich domami aby ich po ciuchu wyłapać. Listę zalogowanych telefonów wraz z numerami PESEL i adresami dostarczy ulubiony operator sieci GSM

Vadim

2014-01-23, 00:02
Widzę, że lubisz spiskowe teorie. Miałem Ci to napisać gdy przeczytałem Twój pierwszy post, ale sobie darowałem.
Jak ktoś ma za dużo pieniędzy i ogarnia, to z takim czymś jest super zabawa. Sam chętnie bym się pobawił na jakimś marszu wolności :)

sherman

2014-01-23, 00:03
Tak pieprzycie na tą UE, a za oknem (przynajmniej u mnie w Gdańsku i u rodziny na Podlasiu) ciągle budują nowe drogi, wiadukty, kolej metropolitalną, centra kultury, znajomi dostają dofinansowania na rozwój firm i na zakup mieszkań. Na prawdę widać duży postęp. Ciekawe jak to wszystko by wyglądało gdybyśmy w 2004 zagłosowali przeciw wstąpieniu do UE. Szczerze? Myślę, że bylibyśmy w czarnej dupie bo i tak w sejmie siedziałoby 460 sk***ysynów, do tego 150 nic nie robiących cwe*i w senacie którzy zamiast działać wspólnie dla dobra państwa dbają tylko o to, żeby jak najszybciej napchać sobie portfele. To w nich tkwi problem, a nie w unii. To w naszej cebulowej, kulawej mentalności, braku wzajemnego zaufania(swoją drogą to zabawne, że każdy widzi nasze przywary, a nikt z tym nic nie robi) i chciwości trzeba szukać źródła wszystkich problemów. Pojedźcie na północ, na zachód albo chociaż do Czech. Porozmawiajcie z ludźmi. Są kompletnie inaczej nastawieni do innych i do siebie na wzajem. I nie, za żadne pieniądze nie chce stąd wyjeżdzać. Tu się urodziłem i tu chcę założyć swoją rodzinę. Skończcie ten wieczny ból dupy, zobaczcie w końcu jakieś pozytywy w naszej sytuacji, a nie tylko wszędzie tylko sączycie jad......a co do tematu to na Ukrainie i tak ch*ja zdziałają, więc przestańcie sie już jarać tym tematem bo w takim tempie to z sadistica powstanie jakis front pomocy Ukrainie.

piotreq22

2014-01-23, 00:04
MRseqel napisał/a:

George Orwell, Rok 1984
Ładowanie - 99%



Niestety to prawda. Jedno ze smutniejszych piw jakie dałem.

Ol...........up

2014-01-23, 00:08
Tabernak napisał/a:



Hehe ... I mówi to ktoś kto właśnie dzięki tej unii może zapie**alać jako biały murzyn u Johna. I jeszcze ze swojego murzyństwa jest dumny, a na unię pluje.

Istne combo głupoty, zakłamania i obłudy.



Nie ma większych problemów w przeprowadzce do Australii, Kanady, Szwajcarii czy Norwegi. Unia nie ma tutaj żadnego znaczenia. Pomyśl najpierw zanim coś napiszesz, bo tak wychodzisz na idiotę.

Zresztą praca w Polsce to bardziej "murzynowanie", aniżeli na zachodzie, więc kolejny zarzut "z dupy".

606

2014-01-23, 00:10
@sherman będziesz miał postęp jak twoje dziecko będzie przebierane w sukienki bez twojej zgody, a nawet wiedzy. Zobaczysz k***a postęp jak będziesz płacił podatek od deszczówki (jak u niemca, ale z polską wypłatą). Postępowe owoce morza, czyli ślimaki winniczki i postępowy zakaz wędzenia mięsa.
Zabiorą ci tradycję, kulturę i przynależność narodową, zabiorą ci wszystko na co tak zapie**alali twoi przodkowie, a w zamian dostaniesz homopropagandę, nienawiść do heteroseksualistów, zwyrodniałe, zepsute dzieci, które zaskarżą cię za wychowawczego klapsa.
Będziesz miał k***a swój postęp. Tu się urodziłeś, tu chcesz założyć rodzinę, tutaj zobaczysz jak twój kraj jest rozpie**alany w zamian za lepsze ulice.
ch*j w dupę ukraińcom (obu stronom konfliktu) jak i całej ue.

BoryzSadek

2014-01-23, 00:23
furak151 napisał/a:

Mam nadzieję, że Ukraińcy rozpie**olą ten swój rząd i wprowadzą porządek. Może wtedy Polacy zobaczą, że da się i zrobią to samo.



Jak rozpie**olą swój rząd, to wpie**oli się UE.. Zagrabi kolejny kraj i po zabawie. Lecz jeśli idą w tą stronę, w stronę Rosji to też nie jest dobrze.. Są między młotem a kowadłem co by nie zrobili, i tak wyjdzie ch*jnia.

XxxX66

2014-01-23, 00:36
"...Co my tam mamy? Mniej - więcej to samo, co było w Polsce w latach 80: wprowadzono szereg ustaw, które zakazują spotkania, strajki, jakikolwiek inny przejaw niezgodności z rządem i prezydentem, Internet będzie całkiem kontrolowany przez rząd, jak i wszystkie agencje informacyjne. Za naruszenie tych praw ludziom grozi 15 lat więzienia. Jutro może zostać wprowadzony stan nadzwyczajny.
Na razie ludzie pokaleczone nie mają możliwości zwrócić się do szpitali, bo tam na nich czekają milicjanci. Lekarzom, pomagającym ludziom na miejscach, brakuje leków. Również oni muszą, wg kolejnej nowej ustawy zgłaszać takiego rodzaju przepadki milicjantom.
Władze zatrudniają dresiarze z prowincji do kaleczenia ludzi, niszczenia samochodów, grabieży i plądrowania. Milicja, rzecz jasna, ich broni, o ile ktoś próbuje ją wołać. Poruszanie się miastem nawet poza dzielnicami centralnymi jest niebezpieczne.
Oprócz tego, osób, co poruszają się w małych grupach czy pojedynczo łapają pośród ulicy milicjanci czy gości z SB, biją i przeprowadzają do pudła. Gdzie oskarżają o cokolwiek do głowy przyjdzie.
Władze używają już przeciwko demonstrantom broni palnej, w tym celowo strzelają do dziennikarzy, oświetlających sytuację. I przy tym próbują kłamać, że to wina protestujących.
Ludzie próbowali wcześniej rozwiązać to pokojowo, dosyć długo próbowali, ale jedyne, co otrzymali to tylko pogorszenie sytuacji.
Czyli krótko - jest niezmiernie ch*jowo.
Dziękuję za uwagę i proszę o zrozumienie."

To wyjaśnia wszystko, przynajmniej mi. Media kłamią, podają tylko, że protesty zaczęły się po zerwaniu rozmów z ue...

protos

2014-01-23, 01:08
Vadim napisał/a:

Widzę, że lubisz spiskowe teorie. Miałem Ci to napisać gdy przeczytałem Twój pierwszy post, ale sobie darowałem.
Jak ktoś ma za dużo pieniędzy i ogarnia, to z takim czymś jest super zabawa. Sam chętnie bym się pobawił na jakimś marszu wolności :)



Od zawsze naszej cywilizacji towarzyszyło spiskowanie jednej grupy przeciwko drugiej

ruingor

2014-01-23, 01:24
Tylko u nas zamiast rozj***ć rząd polaczki by sobie grabiły sklepy korzystając z okazji ...

bobberman

2014-01-23, 01:32
Bracia, czekamy na znak!

Mom and Death

2014-01-23, 02:11
Ciekawe ilu z tych co przytaczają Orwella czytało książkę (rok 1984) ?