18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na Krym

~DMT • 2014-02-28, 14:46
Mieszkańcy Krymu informują o przemieszczeniu dużej grupy śmigłowców wojskowych (prawdopodobnie Mi-24) nad półwyspem w kierunku lotniska Belbek, 25 km od Sewastopola. Jeden ze świadków nagrał ich przelot na wideo.


jokotones

2014-02-28, 22:27
-Władze autonomii Krymu uznają Janukowycza za prezydenta

-Agencja AFP poinformowała, że na Krymie wylądowało 3 tys. rosyjskich żołnierzy.

-Euromajdan podsumowuje sytuację na Krymie na Twitterze. Z przekazanych przez niego informacji wynika, że przestrzeń powietrzna nad półwyspem jest zamknięta, siedziba telewizji została zajęta, połączenia telefoniczne zostały wyłączone, a rosyjskie wozy opancerzone zmierzają do stolicy

-Z przekazanych przez ukraińskiego operatora telefonicznego Ukrtelecom informacji wynika, że komunikacja w obrębie Krymu i z innymi częściami Ukrainy została zerwana. Zwróciła się też do "nieznanych sprawców", którzy zablokowali połączenia o ich przywrócenie


erebre

2014-03-01, 06:17
To nie śmigłowce, to czelabińskie ważki.

So...........ar

2014-03-01, 11:25
Ciekaw jestem czy będzie relokacja naszych Sił Zbrojnych. Myślę, że powinniśmy być gotowi na wszystko.

Co zrobi w tej sytuacji Turcja dla której Krym też jest strategicznym miejscem, co więcej Turcja posiada największą armie w NATO zaraz po USA. Mam nadzieje, że nie dojdzie do rozlewu krwi a Rosjanie wrócą do swoich baz i zostawią Ukrainę w spokoju inaczej będzie niezły rozpie**ol.

Michau727

2014-03-02, 00:03
Mam nadzieje, że Polacy, a raczej urzędnicy narodu polskiego będą się trzymać z dala od "pomocy" Ukrainie. Konsekwencje raczej są każdemu znane, a UE pomoże pewnie tak jak i Anglia i Francja w 39'(choć nie na pewno, bo w sumie stanowimy granicę UE, więc może 2 czołgi poślą na deffa..).


Również ciekawy jest fakt, iż w 94' Ukraina pozbyła się broni jądrowej?, więc Rosja jako tako ma z górki, dzięki temu ich opór nie stanowi zagrożenia dla społeczeństw obok(różnego rodzaju naświetlenia etc). Lecz wciąż mają tam sporo elektrowni jądrowych, które w razie wojny stanowią ogromne zagrożenia dla siebie, a przede wszystkim dla nas, biorąc pod uwagę, że jest ich sporo przy granicach z Polską..


Btw;