18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na Krym

~DMT • 2014-02-28, 14:46
Mieszkańcy Krymu informują o przemieszczeniu dużej grupy śmigłowców wojskowych (prawdopodobnie Mi-24) nad półwyspem w kierunku lotniska Belbek, 25 km od Sewastopola. Jeden ze świadków nagrał ich przelot na wideo.


dram09

2014-02-28, 20:11
No to kończymy z żartami. CZERWONY ALARM!

spoiler

dram09

2014-02-28, 20:26
pietras_ja napisał/a:

@up
Co za badziewna wersja.



Jak w ogóle można hejtować orginał??? :roll:

brathek

2014-02-28, 20:31

no dobra to że Sewastopol jest ruski to już się dowiedzieliście-, jeśli chodzi o latajace maszyny to też bezsensowną panikę robią sami ukraincy , od dawna każde wakacje spędzam na Krymie i wielokrotnie widziałem podobne przeloty, w okolicy Sewastopola jest Kacza (taka miejscowość z lotniskiem) tam stoją sobie ruskie samoloty śmigłowce itp
taki przeloty są u nich normą a nawet inne dziwne maszyny latają ( expertem nie jestem ale strasznie głośne i duże śmigłowce)

poniżej filnik z fotkami z flotą czarnomorską , materiał własny , amatorska produkcja robiliśmy z synem na prezentacje do szkoły na jakimś tam przedmiot.

ps. poznałem tatarów zajebiści ludzi jeden z nich Arsen złoty człowiek :D robi tak zajebisty samogon, że w pale się nie mieści( z winogron nazywają to ,,cza czu"), codziennie go odwiedzaliśmy a później wspominamy przez rok.
gdyby ktoś mial zamiara jechac na Krym ,służę radą :)


tomusrydy

2014-02-28, 20:42
Ukraina, fale protestow w wielu innych krajach, wojny domowe, eskalacja nastrojów nacjonalistycznych, kryzys gospodarczy - wszystko dzieje się tak jak przed II WŚ. Jeśli pójdzie tak dalej, to za naszego życia doczekamy się III WŚ. Oby początkiem tego nie była Ukraina.
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się nigdy, że duży konflikt zbrojny może zostać wywołany przez Rosję, raczej patrzyłem na Bliski Wschód albo Chiny czy Koreę Płn. Jeszcze nic sie nie wydarzyło tak naprawdę, ale czuć że cos wielkiego wisi na włosku.

brechtam22

2014-02-28, 20:56
Widze full opcja z klimą.

anger

2014-02-28, 21:29
W p*zdu. Będzie trzeba schron sobie wykopać i puszki k***a gromadzić. Nie mam AK-47 nawet to ch*ja mogę ;/

mushashi12

2014-02-28, 21:33
a na co miał nagrać ? na mp3 ?

woofer51

2014-02-28, 21:43
czekać na dniach kiedy zacznie się tam rozpie**ol i rozleje na nas

~DMT

2014-02-28, 21:58
anger, wystarczy poszukać na deep webie. Z dostawą do domu ;)

Cyryl90

2014-02-28, 22:01
Piękny i straszny widok...

solteck

2014-02-28, 22:06
Czuje że na defiladzie ВМФ w Sewastopolu będzie huuuucznie, baaardzo hucznie
wydadzą więcej niż na olimpiadę ;-)

Xanthard

2014-02-28, 22:08
Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy protestuje przeciwko naruszaniu przestrzeni powietrznej przez Rosję i łamaniu warunków umowy dzierżawy przez Flotę Czarnomorską na Krymie - informuje Reuters. Interfax-Ukraina oraz linie lotnicze Ukrainian International informowały o zamknięciu przestrzeni powietrznej nad Krymem na dobę.



W Simferopolu na ulicach wojsko, które na mundurach nie ma żadnych emblematów, więc nie wiadomo kim tak naprawdę są ci uzbrojeni i zamaskowani mężczyźni.



'Prorosyjski' obóz kozaków.

Z Ukrainy docierają do nas sprzeczne informacje dotyczące Krymu. - Nasi wojskowi i pogranicznicy kontrolują tam wszystkie obiekty wojskowe - przekonuje Andrij Parubij, szef ukraińskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony. Tymczasem media raz za razem publikują zdjęcia świadczące o aktywności Rosjan w tym rejonie. Ot, choćby na tej fotografii przedstawiającej kontrole graniczne pod rosyjską flagą.



Rosyjskie wojskowe ciężarówki na północ od Sewastopola.



Droga do Sewastopola zablokowana przez uzbrojonych ludzi.





Co Rosja ma w okolicach Krymu.



Dzieje się, oj dzieje. :lol:
Tak, część zdjęć i tekstu za#$^&$# z TVN24.

kalo_gero

2014-02-28, 22:12
No co k***a biorą przykład z hameryki i niosą im demokrację.

Brzydkii

2014-02-28, 22:13
Fiu fiu. Spodziewam się wezwania do WKU w takim razie. Polska powinna postawić w stan gotowości swoje jednostki na północy i w rejonie Ukrainy.