18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

My gity, to razem musimy się trzymać

Maraza7.1 • 2013-10-20, 15:11
Po ostatnich incydentach z gali w Wieliczce i zachowaniu kibiców (kolegów) Artura S. :terror:



:doggy:



Bo nie ma litości, dla konfidentów :lodowka:

bokwinman

2013-10-20, 15:12
Dla mnie Szpilka jest skończony. Obtacza się jakimiś k***a... hah szkoda gadać i klawiatury na nich. Jak by był taki mocny, to by nie potrzebował kumpli i zachowywał by się jak na sportowca przystało. Jest słaby psychicznie i potrzebuje obstawy szczekających psów - byle jak najgłośniej.. i co najwazniejsze - w grupie, bo przecież w pojedynkę morda w mordę, po męsku to nie przystoi.

Lepiej się chować za plecami kolegów - proszę, macie ludzi honoru i konfidenta bez honoru Zimnocha, któy obronił kumpla przed bandą skinów z maczetami, pojechał sam do Wieliczki i postawił się nie tylko Binkowskiemu, ale i tej całej bandzie. Ludzie honoru vs konfident bez honoru. Użyjcie mózgu ludzie, to nie boli. Pozdrawiam, ale i też nie pozdrawiam.

karkry123

2013-10-20, 15:29
Pokolenie jp gitów, zamknąć ich do więźnia i nie dać jeść

I w ogóle j***ć więźniów i prawilniaków i cwli gitów, ch&j im w dupska aż po same szyje a zdjęcia tego wrzućcie na harda ;p

A ten kolo z mema wygląda jak ruska prostytutka po mastektomi na koksie

A ta klatka za nim to idealne miejsce dla tego podludzia, zastanawiam się czemu jeszcze nie utylizują jp gitów? ktoś wie czemu?

Maraza7.1

2013-10-20, 15:44
nom, to Szpila Szpilka :D

skeczu

2013-10-20, 16:02
Maraza7.1 napisał/a:

Bo nie ma litości, dla konfidentów :lodowka:



*konfitur.

Loq14

2013-10-20, 16:36
Jak ja k***a "tej" szpilki nie trawię, zwykły hools który nic poza napie**alaniem się nie potrafi robić.

4x4offroad

2013-10-20, 16:42
karkry123 napisał/a:

Pokolenie jp gitów, zamknąć ich do więźnia i nie dać jeść

I w ogóle j***ć więźniów i prawilniaków i cwli gitów, ch&j im w dupska aż po same szyje a zdjęcia tego wrzućcie na harda ;p

A ten kolo z mema wygląda jak ruska prostytutka po mastektomi na koksie

A ta klatka za nim to idealne miejsce dla tego podludzia, zastanawiam się czemu jeszcze nie utylizują jp gitów? ktoś wie czemu?




bo ci pierdząca pęknie lamusie :idzwch*j:

sadam

2013-10-20, 16:44
a tak ogólnie o co chodzi, bo nie oglądałem?
jakiś link?

banshee

2013-10-20, 16:53
No właśnie, o co dokładnie kaman bo też nie za bardzo wiem o co chodzi. Że Szpilka to tłuk - wiadomo od dawna (downa?). W sumie czego się spodziewać po polskich bokserach? Poza Adamkiem nie przypominam sobie żadnego, który by był w stanie sklecić normalne zdanie. To samo ze światowej klasy pięściarzami, poza doktorami Kliczko nie znajduję wielu może nawet nie wykształconych, ale takich którzy potrafią się wysławiać w ojczystym języku.

Co do wrzasków i całej historii z konfiturami i gitami to proszę o jakieś linki bom nie w temacie.

plaug

2013-10-20, 17:00
Wchodzi szpilka do celi i mówi kopsnij szluga dla pasera,bo cię paser sponiewiera.Wszyscy częstują go fajkami z wyjątkiem jednego gościa.A ty k***a czemu mnie nie częstujesz?Bo ja tu jestem cwe*em.Szpilka odpowiada zapamiętaj sobie k***a od dzisiaj ja tu jestem cwe*em.

Devilyn

2013-10-20, 17:00
Maraza7.1 napisał/a:

Po ostatnich incydentach z gali w Wieliczce i zachowaniu kibiców (kolegów) Artura S. :terror:




Weź albo to k***a rozwiń jakoś albo link dodaj ... takie k***a trudne ? jebnął 2 memy na poziomie gimnazjalnym, coś tam przypadkowego nabazgrał - i zadowolony.