18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

My gity, to razem musimy się trzymać

Maraza7.1 • 2013-10-20, 15:11
Po ostatnich incydentach z gali w Wieliczce i zachowaniu kibiców (kolegów) Artura S. :terror:



:doggy:



Bo nie ma litości, dla konfidentów :lodowka:

tranzystor

2013-10-20, 19:18
WujaszekStalin napisał/a:

Potencjał? W boksie? Jeśli tak to chyba ślepy jesteś. Krzysiek jest kiepski kondycyjnie



Ty za to jesteś kiepski intelektualnie. Na pewno lepszy kondycyjnie jest szajbus Szpilka, który jedyne co potrafi to machać pięściami w furii bez ładu i składu. Typowy dyskotekowy "bokser" z chorobą psychiczną. Praktycznie każdy, mający odpowiednią szybkość i taktykę jest w stanie go rozpie**olić w I rundzie.

Najbardziej na tej gali rozwaliło mnie to:



bokwinman

2013-10-20, 19:20
WujaszekStalin napisał/a:



Potencjał? W boksie? Jeśli tak to chyba ślepy jesteś. Krzysiek jest kiepski kondycyjnie, ma pięści z waty. W niedawnej 8-rundowej walce z 48-latkiem(emeryt w strasznej formie) dyszał już w 6 rundzie. Wygrał minimalnie na punkty, Lecz gdyby walka była zakontraktowana na więcej rund to by przej***ł. Brak ciosu w HW to całkowite nieporozumienie. Do tego jaki potencjał może mieć 30 latek. Nie bez powodu tak długo walczył amatorsko. Gdyby nie afera ze Szpilką to nadal walczyłby w pierwszych walkach podczas gal.


http://www.youtube.com/watch?v=kzq8Lde967g

Maraza7.1

2013-10-20, 19:21
Tuiq napisał/a:

Może ktoś jakoś skrótowo powiedzieć o co w ogóle ta afera? Tzn. kogo niby Zimnoch posprzedawał? I dlaczego to zrobił? Po prost unie chce mi się przekopywać przez tony pierdów sportowych dziennikarzy, którzy mało na temat piszą.



dwa posty wyżej masz link do profilu na FB gdzie są wrzucone zdjęcia z zeznaniami Zimnocha. Myślę, że lepszego źródła informacji nie znajdziesz. Staraj się czytać komentarze.

poik

2013-10-20, 21:20
szpilka to głupi Hu*** bo jest za wisłą i on i jak jego styl bycia nadaje się tylko na kose pod żebra

Daimler1916

2013-10-20, 22:21
@up
Z Tego co wiem to Stowarzyszenie Kibiców Wisły oficjalnie odcięło się od Artura Szpilki. A on sam powiedział ze kończy z Wisłą

Co do Szpilki to skoro tak bardzo zależy na wyrównaniu rachunków i udowodnienie całej Polsce że jest lepszy od Zimnocha, i skoro jest taki absolutnie pewien że Zimnocha by znokautował w pierwszych rundach, że Zimnoch to takie zero, to nie powinien czekać aż łaskawie panowie Werner i Wasilewski go dopuszczą do tej walki z nim(bo tak może się w ogóle nie doczekać, bo wyraźnie obawiają się porażki swego ukochanego pupilka) tylko powinien twardo po męsku odważnie skontaktować sie z Zimnochem, i zaproponować mu nieoficjalny pojedynek. Bo jak narazie Szpilka przypomina mi taka Krowe która dużo ryczy, mało mleka daje.

WujaszekStalin

2013-10-20, 23:33
tranzystor napisał/a:



Ty za to jesteś kiepski intelektualnie. Na pewno lepszy kondycyjnie jest szajbus Szpilka, który jedyne co potrafi to machać pięściami w furii bez ładu i składu. Typowy dyskotekowy "bokser" z chorobą psychiczną. Praktycznie każdy, mający odpowiednią szybkość i taktykę jest w stanie go rozpie**olić w I rundzie.

Najbardziej na tej gali rozwaliło mnie to:


Obrazek




A czy ja gdzieś napisałem że Szpilka jest perfekcyjnym bokserem? Napisze jeszcze raz Krzysiek jest słabszym bokserem niż Artur gdyż nie ma żadnego atutu który mógłby zaważyć w walce, Szpilka popełnia dużo błędów w defensywie, których Zimnoch nie wykorzysta bo ma słaby cios. Oceniam ich jako pięściarzy, nie jako ludzi bo ich nie znam. Także Ty nie oceniaj również mnie.

606

2013-10-20, 23:54
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego te k***y tylko szczekają, a nie spotkają sie w ringu? Który z nich unika walki, bo nie jestem w temacie.

kaczus1993

2013-10-21, 02:31
W dupie byłeś gówno wiedziałeś top komencie. Nie wiesz jak było ze Skinami i tym panem A. to nie pie**ol na forum bo byś się zdziwił jak bys poznał fakty a nie tylko plotki. k***a jak mozna cos oceniac niee majac pojecia i jeszcze do tego na sile przekonac cala reszte. :) A co do Szpilki, zj***ł sie jemu łeb ale to było do przewidzenia. Sportowo zycze jak najlepiej mentalnie do wora, Zimnoch nie jest aniolem tez sportowo klasa nie grzeszy ale coz chlopak nie ma glowy do tego sportu . Polska publicznosc jest stronnicza i nie obiektywna dlatego skonczcie pie**olic . Adie

bokwinman

2013-10-21, 09:39
@kaczus

Czytałem zeznania więc nie obchodzi mnie, kto tam pie**oli głupoty i sieje zbędny ferment więc wypie**alaj, ja pie**ole :ok***a:

arabika79

2013-10-21, 16:54
Czuje ból dupy w sprawie Szpilki
A tak poza tym myślę ze każdy z was by się zesrał jakby szpilke zobaczył a was widze o w takim obrazku

tranzystor

2013-10-21, 19:38
WujaszekStalin napisał/a:

A czy ja gdzieś napisałem że Szpilka jest perfekcyjnym bokserem? Napisze jeszcze raz Krzysiek jest słabszym bokserem niż Artur gdyż nie ma żadnego atutu który mógłby zaważyć w walce, Szpilka popełnia dużo błędów w defensywie, których Zimnoch nie wykorzysta bo ma słaby cios. Oceniam ich jako pięściarzy, nie jako ludzi bo ich nie znam.




Oceniać, to możesz po ich wspólnej walce. Przed nią, to tylko gdybanie. Szpulka pokazał w swoich walkach, że jest typowym stadionowym huliganem, który potrafi tylko w furii machać pięściami bez ładu i taktyki. Widać to było nawet podczas walki z Mollo, gdy Szpulka przyjął gonga na ryj i odrazu go przyćmiło. Jakby trafił na dobrego zawodnika w swojej karierze, to by taki mądry nie było.