18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

My gity, to razem musimy się trzymać

Maraza7.1 • 2013-10-20, 15:11
Po ostatnich incydentach z gali w Wieliczce i zachowaniu kibiców (kolegów) Artura S. :terror:



:doggy:



Bo nie ma litości, dla konfidentów :lodowka:

Elvis84

2013-10-20, 17:03
Szpila to taki miejscowy glupek. Nie trawie tego cwaniaczka. Moze jak caly internet z niego pojedzie to co nieco zrozumie. Choc nie wydaje mi sie...

stk

2013-10-20, 17:05
Może ktoś przytoczyć jakieś źródła do poczytania odnośnie tego całego zamieszanie szpilka, zimnoch, obrona przed skinami w Wieliczce,że konfident i dlaczego binkowski też się do tego przyłączył, itp ? Bo tak piszecie i piszecie a tu ch*j nie wiem o co chodzi.

Ptk_k21

2013-10-20, 17:14
otacze nie obtacza grafomańska k***o

Kashero007

2013-10-20, 17:19
ciekawe czy te małpy którymi otacza się szpilka powtarzają każde jego słowo, czy tylko przytakują. Typowe dresiarskie gówno.

WujaszekStalin

2013-10-20, 17:22
Jak dojdzie do ich walki to Krzysiek nie dotrwa do 6 rundy. Nie ma najważniejszej rzeczy w HW, nie ma ciosu. Wata zamiast pięści.

kosmozordtje

2013-10-20, 17:39
bokwinman napisał/a:

Dla mnie Szpilka jest skończony. Obtacza się jakimiś k***a... hah szkoda gadać i klawiatury na nich. Jak by był taki mocny, to by nie potrzebował kumpli i zachowywał by się jak na sportowca przystało. Jest słaby psychicznie i potrzebuje obstawy szczekających psów - byle jak najgłośniej.. i co najwazniejsze - w grupie, bo przecież w pojedynkę morda w mordę, po męsku to nie przystoi.

Lepiej się chować za plecami kolegów - proszę, macie ludzi honoru i konfidenta bez honoru Zimnocha, któy obronił kumpla przed bandą skinów z maczetami, pojechał sam do Wieliczki i postawił się nie tylko Binkowskiemu, ale i tej całej bandzie. Ludzie honoru vs konfident bez honoru. Użyjcie mózgu ludzie, to nie boli. Pozdrawiam, ale i też nie pozdrawiam.



no to teraz doj***łeś... sam miał iść? :D lepiej ogląda się walkę z kumplami, szczególnie ze względu na zimnocha, któremu mówił SAM w twarz, że jest frajerem i że go rozjebie. co Ty go tak bronisz? :>

kicaj2d4b

2013-10-20, 17:42
Biedny umysłowo człowiek. Ciagle mam tą sytuacje w głowie jak go widze co złapami przed walka wyskoczył. "A co on do cibie powiedział" "nie wiem"

cieplareka

2013-10-20, 17:45
hol hol very very krysmes

Jason_x

2013-10-20, 17:49
Szpilka jak na wiejskiej dyskotece:)

bokwinman

2013-10-20, 17:58
kosmozordtje napisał/a:



no to teraz doj***łeś... sam miał iść? :D lepiej ogląda się walkę z kumplami, szczególnie ze względu na zimnocha, któremu mówił SAM w twarz, że jest frajerem i że go rozjebie. co Ty go tak bronisz? :>


Bo widzę duży potencjał w tym chłopaku.

Maraza7.1

2013-10-20, 18:00
Devilyn napisał/a:




Weź albo to k***a rozwiń jakoś albo link dodaj ... takie k***a trudne ? jebnął 2 memy na poziomie gimnazjalnym, coś tam przypadkowego nabazgrał - i zadowolony.



człowieku, wysil się trochę a nie od razu jakieś jazdy robisz..ciekaw jestem czy live też jesteś taki kozak. Informacji było sporo już wcześniej i ciągle się coś przewijało przez saldola. Jak miałbym wrzucić linki źródłowe, to byłaby to jakaś setka filmików od pamiętnej bójki między Zimnochem i Szpilka na konferencji.

http://www.youtube.com/watch?v=AmnjwImHTkw przy tym możesz nie wytrzymać do końca, bo wywiad trwa 11min i pewnie by ci żyłka pękła więc wrzucę krótszą wersję

http://www.youtube.com/watch?v=dPFeFdUHuQ4 tutaj skrócony wywiad i najważniejsze w sumie info

Poza tym, jeśli miałbym w kilku zdaniach przedstawić o co w tym wszystkim chodzi, to przedstawiłbym to tak

Szpilka od samego początku nie potrafił się zachować, po prostu wyzywał Zimnocha mimo, że ten w kulturalny sposób rozmawiał z dziennikarzami na temat Szpilki. W końcu doszło do pamiętnej konferencji, doszło do bójki i sprawa się mocno zaogniła. W końcu Szpilka wzbił się na wyżyny swego intelektu (odwrotnie proporcjonalne do wyżyn normalnych ludzi) założył koszulkę z nadrukiem "śmierć konfidentom" odpalił kamerkę i nagrał filmik, gdzie oficjalnie nazywa Zimnocha konfidentem i że ma na to dowody...

http://www.sadistic.pl/artur-szpilka-napinacz-vt178246.htm?highlight=szpilka tutaj link do super monologu Szpilki na temat Zimnocha

po tej akcji oczywiście Szpilka dostał opie**ol od wszystkich co go promują, filmik zniknął z jego konta na Facebooku, ale oczywiście ktoś zdążył to zgrać. Zimnoch po jakimś czasie odniósł się do wypowiedzi Szpilki mniej więcej nakreślając o co chodziło w rzekomym donoszeniu na policji. Jednak ta nowinka nie była już tak rozchwytywana i nie zrobiła się popularna, jak nagranie Szpilki. Powodem mógł być fakt, że ta informacja padła w dość długim wywiadzie którego nie każdemu się musiało chcieć oglądać. W każdym razie aby nie szukać tego wywiadu, wrzucę link do zdjęć dokumentów z zeznań Zimnocha, które Szpilka uznał, za dowód w donosicielstwie.

https://www.facebook.com/krzysztof.zimnoch.5/posts/1392270364343754

do tego dodam, jeden artykuł który w zasadzie jest szybkim streszczeniem wydarzeń na wczorajszej gali...

http://www.bokser.org/content/2013/10/20/011906/index.jsp

Myślę, że to wystarczy, co do memów, nie miały one bezpośrednio odnieść się do wczorajszej gali, bardziej chodziło mi o przekazanie jakim Szpilka jest kretynem i jak się mają więzienne "zasady" do życia w społeczeństwie.

WujaszekStalin

2013-10-20, 18:57
bokwinman napisał/a:


Bo widzę duży potencjał w tym chłopaku.



Potencjał? W boksie? Jeśli tak to chyba ślepy jesteś. Krzysiek jest kiepski kondycyjnie, ma pięści z waty. W niedawnej 8-rundowej walce z 48-latkiem(emeryt w strasznej formie) dyszał już w 6 rundzie. Wygrał minimalnie na punkty, Lecz gdyby walka była zakontraktowana na więcej rund to by przej***ł. Brak ciosu w HW to całkowite nieporozumienie. Do tego jaki potencjał może mieć 30 latek. Nie bez powodu tak długo walczył amatorsko. Gdyby nie afera ze Szpilką to nadal walczyłby w pierwszych walkach podczas gal.

Tuiq

2013-10-20, 19:09
Może ktoś jakoś skrótowo powiedzieć o co w ogóle ta afera? Tzn. kogo niby Zimnoch posprzedawał? I dlaczego to zrobił? Po prost unie chce mi się przekopywać przez tony pierdów sportowych dziennikarzy, którzy mało na temat piszą.

de...........nt

2013-10-20, 19:12
Ptk_k21 napisał/a:

otacze nie obtacza grafomańska k***o


Zanim zaczniesz się pluć jak noworodek na becik, to zapamiętaj: otacza, nie otacze, grafomańska... jak tym tam wcześniej napisałeś? Patrz cytat wyżej.