18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanie żądają 3 miast w Anglii z prawem szariatu

tds1974 • 2013-04-22, 18:38
Organizacja Muzułmanie Przeciw Krucjatom (MAC) żąda wyznaczenia miast Bradford oraz Dewsbury w hrabstwie West Yorkshire oraz części Londynu na ich własność. Chcą wprowadzenia zasad szariatu i „integracji międzykulturowej”. Miałyby funkcjonować poza Brytyjskim prawem, co faktycznie oznacza utworzenie wysepek obcych państw na terenie Zjednoczonego Królestwa.



Lider MAC-u Abu Assadullah, który jest znany z notorycznego organizowania protestów i podburzania tłumu przeciw angielskiej policji ogłosił, iż: „Muzułmanie powinni utworzyć Islamskie emiraty w UK”. MAC chce również utworzenia na tych terenach własnych sądów oraz szkół muzułmańskich.

Źródło

bober4

2013-04-22, 23:15
W sumie to wyj***ne mam co te ciapate k***y robią sobie w innych krajach (chociaż i tak przydałoby się ich wytłuc po kolei), bo skoro im na to wszytko pozwalali to niech się teraz z nimi bawią, ale niech te brudasy zaczną żądać praw w naszej kochanej Polsce to sam osobiście kupie kałasza i zacznę do nich napie**alać.

mexik

2013-04-22, 23:21
Ten gif chyba najlepiej to zobrazuje


rusofil

2013-04-22, 23:37
Że co k***a?

Blathien napisał/a:

@up ja bym im tam biletu nie zafundowała :P



A ja tak, byleby wypie**alali.

borutard

2013-04-22, 23:51
Panowie, k***a, mieszkam w leeds, to 20-30 minut od dewsbury i bradford, ich pogieło ?

Prof._Kot_Budd

2013-04-23, 00:07
Ta, już widzę jak im angole oddają cokolwiek pfff... za kilka/kilkanaście lat będzie tak, że Anglia, Irlandia, Polska i kilka innych krajów będą ostatnią ostoją naszej cywilizacji, u nich konserwatyzm ma się lepiej niż u nas wręcz...

psemeq

2013-04-23, 00:15
ok, można im dać jakieś getto. otoczyć 3metrowym murem. i sprzedawać bilety na stanowiska strzeleckie. któryś wyściubi głowę: JEB!

Dobrutro

2013-04-23, 01:49
Szariat? Czemu nie, można zrobić wyjątek prawny i karać muzułmanów według zaleceń z ich Koranu. Za kradzież obcięcie dłoni, za wystąpienie przeciwko władcy chłosta.

Stefansuchar

2013-04-23, 08:49
Premier Cameron wypowiedział się na temat ugryzienia Luisa Suareza.

wisniowylk

2013-04-23, 11:37
Tabernak napisał/a:

I dobrze! ch*j w dupę Brytolom! Naściągało się bydła, to teraz życzę miłego wożenia się z tym łajnem.

Nie zapominaj ilu naszych rodaków tam zapie**ala, moi znajomi, twoi znajomi.

BoxxxerMan

2013-04-23, 19:48
Tabernak napisał/a:

I dobrze! ch*j w dupę Brytolom! Naściągało się bydła, to teraz życzę miłego wożenia się z tym łajnem.

nie tak dobrze bo nie będzie dla nas pracy :-/