18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanie żądają 3 miast w Anglii z prawem szariatu

tds1974 • 2013-04-22, 18:38
Organizacja Muzułmanie Przeciw Krucjatom (MAC) żąda wyznaczenia miast Bradford oraz Dewsbury w hrabstwie West Yorkshire oraz części Londynu na ich własność. Chcą wprowadzenia zasad szariatu i „integracji międzykulturowej”. Miałyby funkcjonować poza Brytyjskim prawem, co faktycznie oznacza utworzenie wysepek obcych państw na terenie Zjednoczonego Królestwa.



Lider MAC-u Abu Assadullah, który jest znany z notorycznego organizowania protestów i podburzania tłumu przeciw angielskiej policji ogłosił, iż: „Muzułmanie powinni utworzyć Islamskie emiraty w UK”. MAC chce również utworzenia na tych terenach własnych sądów oraz szkół muzułmańskich.

Źródło

ctx666

2013-04-22, 21:25
Niech oddadzą im jedną z wysp. Całą. Potem wystarczy przycisnąć odpowiedni przycisk.

bartosznowak997

2013-04-22, 21:30
zgodzę się z przedmówcą... są też dobrzy muzułmanie... martwi...

Arturyo

2013-04-22, 21:38
ahh ten szalony socjalizm

optogej

2013-04-22, 21:41
Sadistic ma swoją wizję poprawności politycznej, która zakłada, że ciapatych trzeba j***ć, a każdy news o ich panoszeniu to prawda objawiona. Żadnemu napinaczowi nie chciało się sprawdzić linku z pierwszej strony.

Właśnie dlatego muslimy się panoszą, bo się społeczeństwu nie chce nawet linku kliknąć, nie mówiąc już o ewentualnym sprawdzeniu na własną rękę czy ktokolwiek oprócz strony z założenia publikującej kontrowersyjne informacje to potwierdza.

Dla leniwych pieniaczy - organizacja, o której mowa została zdelegalizowana w 2011 roku. Idźta w ch*j

Jackyll

2013-04-22, 22:07
Tabernak napisał/a:

I dobrze! ch*j w dupę Brytolom! Naściągało się bydła, to teraz życzę miłego wożenia się z tym łajnem.



Spoko nas nawet łajno omija szerokim łukiem, więc jesteśmy bezpieczni,.

Kontrakt

2013-04-22, 22:13
Tabernak napisał/a:

I dobrze! ch*j w dupę Brytolom! Naściągało się bydła, to teraz życzę miłego wożenia się z tym łajnem.



I tu widać przykład kretyńskiego myślenia "a niech inni mają gorzej, byle ja miał spokój". Ale pomyśleć troszkę w przyszłośc to się już nie da, jak widać. Jeśli to przejdzie i dostaną na taki delikatnie mówiąc pie**olnięty pomysł przyzwolenie, to myslisz, że będzie spokój i nie będą chcieć więcej? Skoro tam im się uda to cała reszta nagle powie "my też tak chcemy!". I lawina poleci.

Teraz pewnie pomyslisz "u nas muzułamanów jest garstka więc po co się przejmować?". Owszem ale cyganów już troszkę jest. Już teraz mają socjalne mieszkania za darmo na które nie muszą pracować ani nic robić (patrz ostanie info z Wrocławia), zasiłki i ulgi. Jeśli ciapate mniejszości, które już teraz są u nas plagą pochwycą pomysł z UK to jak myślisz, co się stanie?

Dlatego miejmy nadzieję, że kraje unijne w końcu pokażą, że mają jaja i pójdą za przykładem Australii, która stawia sprawę jasno: chcesz być obywatelem tego kraju? To się dostosuj. Jak nie - wypie**alaj.

Aha, bym zapomniał: pie**olIĆ POPRAWNOŚĆ POLITYCZNĄ!!!

Filip2010

2013-04-22, 22:17
Ale to jest dobry pomysł z utworzeniem tych miast państw, chociaż będzie wiadomo gdzie dokładnie bombę zrzucić :D

pawelkrk00

2013-04-22, 22:22
Jedyny plus u nas w kraju jest taki że się żyje trudno i jeszcze tego ścierwa nie napłynęło do nas dużo
A co do tematu to jestem za delegalizacją wszystkich religii i za całkowitym zakazem szerzenia wiary a tych wszystkich Arabów trzeba odesłać do swoich krajów może będzie to kosztowne ale po paru latach się zwróci :D albo tańszy sposób 9 x 19 mm Parabellum na osobę i zakopać

elokozak

2013-04-22, 22:27
Stare, nie ważne info, a tu prawie cała społeczność sadola sie nakręca jak nie wiem...

ellsworth

2013-04-22, 22:28
Sezon ogórkowy? Bo tylko tak wyglada wykopywanie artykułów sprzed dwóch lat.

pawelkrk00

2013-04-22, 22:34
ellsworth napisał/a:

Sezon ogórkowy? Bo tylko tak wyglada wykopywanie artykułów sprzed dwóch lat.



Stare ale problem aktualny

Cz...........as

2013-04-22, 22:41
Brak słów... idę do sąsiada żądać wydzielenia u niego pomieszczenia dla mnie bo u mnie brudno a ten gnój nie szanuje tego że po prostu jestem inny.

Grzesiek85

2013-04-22, 22:52
Z mojego punktu widzenia to ścierwo zwane cygany żydy szmatogłowce i inne ch*jstwo powinno się wypie**olić na zbity pysk jak im się nie podoba. Precz ze ścierwem które chce się panoszyć mimo że w naszym kraju najlepiej nie jest to i tak jest tasza ch*jnia a nie jakiś pierodlonych ścierwojadów. Polska dla polaków!

pawelkrk00

2013-04-22, 22:59
O tyle dobrze że żydzi i cyganie nie wysadzają się w powietrze ;D

stalowyszczur

2013-04-22, 23:07
Hehe, angole i francuzi mieli swoje krucjaty kilka setek lat temu, to teraz ciapaci robią swoją, i nawet nie muszą się specjalnie starać bo rządy powyzśzych krajów kuriozalnie ułatwiają im sprawe jak tylko mogą.

Może naczytałem sie za dużo o spiskach, ale coś mi tu k***a śmierdzi. Czosnkiem.