18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanie w Anglii - szok dla młodej Angielki

mikel1994 • 2013-02-01, 18:38
Się brudasy panoszą... I jak tu być wyrozumiałym?


lukasz3993

2013-02-01, 20:45
ja mieszkam teraz w luton ! tutaj jest przegiecie ...

khrystall

2013-02-01, 20:47
k***a, skoro się im nic nie podoba to niech sp***alają do własnego kraju, a no zapomniałem. Oni nie mają własnego kraju, są wszędzie.

lm

2013-02-01, 20:48
i pie**olcie dalej, ze to chrześcijaństwo jest zacofane

buer2008

2013-02-01, 20:48
Nie chce się wierzyć, że nikt z tym nic u nich nie robi...

ni...........¼a

2013-02-01, 20:49
Jest na brudasów ciekawy sposób. Wystarczy zacząć chodować świnie. Potem z takim stadem świń kierujemy się prosto w skupisko brudów. Następnie patrzymy jak te brudne szmaty spier***ają. U like? :mrgreen:

Mykfbewe

2013-02-01, 20:49
Kiedyś były wojny, teraz jest demokracja. :cry:

Nikoseq

2013-02-01, 20:52
Historia się powtarza. 74 lata temu było pełno żydów w europie teraz są muzułmanie. Tylko czekać aż się pojawi nowy wybawiciel.

Pańcio

2013-02-01, 20:58
Co jak co, ale u nas to nie przejdzie na szczęście. U nas nawet pochód katolików jest rozbijany przez ochotnicze zastępy drugiej strony ;d a co dopiero ciapate;d
Zresztą nei martwcie się, do nas nigdy to nie zawita, ponieważ jestesmy biednym krajem i nie ma po co tu przyjeżdżać- taka prawda. Co ? Przywiózłbyś 9 dzieci, żonę, i żył z zasiłków? Nie w Polsce moi nie tu;d

versós

2013-02-01, 21:04
Zapomnieli jak nasi przodkowie traktowali szmatogłowych to się teraz panoszą. Co gorsza ich nowe pokolenia właśnie dorastaja w krajach zachodnich i za niedługo zaczną wywierać naciski. Ciekawy jestem jak ta sprawa się zakończy? Może jak we Francji, zakaz obnoszenia się z jakimkolwiek symbolem religijnym i mocne egzekwowanie tego. Poupycha się więzienia co prawda, ale może jakiś efekt to da. Przynajmniej dokąd ja pożyje ;p

fibb

2013-02-01, 21:16
Drogi Narodzie
jeśli podobna sytuacja będzie w naszym Państwie to proszę was o to abyśmy
wstali i wyszli na ulicę i pokazali gdzie jest ich miejsce, nie pozwólmy rządzić muzułmanom
przecież to pojeby !!!!

pocominick

2013-02-01, 21:16
Macie swoje multi-kulti. Zaczynam się poważnie zastanawiać nad tym czy warto emigrować, bo już wolę mieszkać u siebie w Polsce, bo to mój dom choć miałbym klepać j***ną biedę i nie pozwolę na panoszenie się tych brudasów, przez których jak mniemam wybuchnie w europie wojna domowa, bo widząc co się dzieje w krajach europy zachodniej, jak rdzenni europejczycy zaczynają się wk***iać na to ciapate gówno nie widzę innej możliwości.

Sielik

2013-02-01, 21:17
PortgasD.Ace napisał/a:

My jako narod i jako kosciol jestesmy tak bardzo nietolerancyjni, ze ta ciemna masa sie u nas poki co nie zakorzeni :)



Musze Cię zmartwić. Może jako naród nie będziemy tolerować brudasów czy szmatogłowych, ale nasz kościół i jego religia jest bardziej tolerancyjna niż inne.

ukasz93

2013-02-01, 21:28
to jest śmieszne że 1300 lat temu Europa broniła się przy pomocy Karola Młota przed inwazją arabów by kilkanaście wieków potem wpuszczać ich do siebie z otwartymi rękami nie zauważając powtarzającej się historii. Patrząc wzrokiem zagorzałego historyka zdecydowanie przydałby się drugi Jan III Sobieski :karabin:

di...........os

2013-02-01, 21:30
itachi666 napisał/a:

te słowa są dla mnie kwintesencją tej religii dla podludzi.



Lepiej tak nie mówić - oni w końcu również protestują przeciw, w ich mniemaniu, podludziom. A nie chciałbyś się w końcu do nich upodobnić?


Chyba lepiej stwierdzić: są zadziwiająco tępymi fanatykami. Ot co! I za takie hasła od razu należy się deportacja do islamowa, czy innego muzułmanowa. Aż dziw mnie bierze, że cackają się z takimi - bo przecież i w UK zradykalizowały się poglądy społeczeństwa; toż i nawet słowianofobia jest tam na porządku dziennym, nie mówiąc już o niechęci do imigrantów z afryki, czy bliskiego wschodu.

oksi89

2013-02-01, 21:33
Mam doskonałą propozycję działania dla rządu brytyjskiego:

1. Dać ultimatum- sp***alać z Wielkiej Brytanii, macie na to 2 miesiące
2. Tych, co nie uciekną, zamknąć w gettach
3. Jeżeli zamknięci w gettach nadal nie chcą wyjechać, wywieźć na brzeg Atlantyku, dać drewniane barki, wiosła i ustawić armię na brzegu.
4. Do stawiających opór/próbujących wrócić strzelać (magazynek ostrzegawczy w korpus)
5. Ustawić BBC, CNN, wszelkie odpowiedniki TVN24, NG, niech skrupulatnie nagrywają. Darmowe kopie nagrań zrzucać samolotami na całym Półwyspie Arabskim, żeby wybić turbanom z głów pomysły na emigrację.
6. Pochwalić się sukcesem w Parlamencie Europejskim i zachęcić resztę krajów członkowskich do podobnych działań.
7. Powtórzyć z Żydami nieskłonnymi do asymilacji (ale tylko tymi nieskłonnymi, bo niestety gdyby wszystkich żydowskiego pochodzenia wywalić, to byśmy musieli 1/5 Europy wywieźć do Izraela ;) )
X