18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanie w Anglii - szok dla młodej Angielki

mikel1994 • 2013-02-01, 18:38
Się brudasy panoszą... I jak tu być wyrozumiałym?


kermiot

2013-02-01, 20:03
warto wiedziec dlaczego oni tam sa i kto ich nawpuszczal i dlaczego odsylam:demografiai i spoleczenstwie starzejace sie
no i warto rowniez wiedziec ze coming soon in PL

Samudaripen

2013-02-01, 20:15
U mnie w mieście kiedyś się cygańska rodzina wprowadziła do bloku gdzie sami biali mieszkali to im się wj***li na chate i zaczeli wywalać ciuchy i inne drobne rzeczy przez okno, brudasy się zaraz wyniosły :D
Jak się zaczną takie muslimy do nas wprowadzać to trza zrobić podobnie i po problemie :D

krzychon

2013-02-01, 20:19
Zapraszam do Polski :) ) Niech spróbują swoich sił :) ) Osobiście zaj***łbym jakiegoś szmatogłowego a ciało wrzucił do chlewka ze świniami tak żeby wszyscy jego koleżki widzieli i w dupie bym miał że mnie zamkną do pierdla :) )

pi...........ka

2013-02-01, 20:23
spokojnie panowie ;) to wlasnie polityka rzadu :) musza nas mocno nimi wk***1c ! zebysmy byli na nich zli :) i potem bedzie wojna :) spuscimy im straszny wpierd0l :) o boooze jak wielki bo preciez to sredniowiecze mentalne a my XXI wiek ;) wiec wygrana mamy w kieszeni ;) nasze kraje sie wzbogaca na wojnie bo wojna to przeciez wspanialy biznes byl od zawsze ;) ruszy gospodarka bo budowa broni i porukcja sie ruszy :) moze nawet polska zacznie produkowac jakis szajs kto wie :) to duza szansa dla nas :)
wiec panowie juz niedlugo :) wspomnicie moje slowa :)

boogeyman

2013-02-01, 20:26
Wiecie zapewne o przypadkach np. wylewania alkoholu przechodniom przez islamskich pohebańców. Zastanawiam się, jaka byłaby reakcja zwykłego obywatela naszego państwa. Kto pozwoliłby extremistom narzucać swój porządek na ulicach? Zmierzam do konkulzji iż dresy i tym podobne jednostki mają pozytywne aspekty swojej egzystencji. Kto stanąby do obrony swojego maista przed ofensywą islamskich uzurpatorów gownianego prawa? No przecież nie ja ani jakis pięknis w garniaczku. Policja, wojsko nie pomoże. Liczyć mozemy tylko na lokalnych (oby nie przyszłych tepicieli brudasów) wojowników. Taka jest prawda. Dres moze wpie**olic za nic ale tę samą osobę, która pobila tydzien temu obroni przed niemcurem zydem (chociac to cholerstwo działą sprtynie i sie nie uwidacznia). Niech inne tolerancyjne kraje toną w bagnie syfu a feministyczne ścierwo i propagatorzy szerzenia tolerancji idą w cholerę. Biorac pod uwage optymalna ilość ludzi na ziemi - 1,5mld to wszystko pierdzielnie bo nie mozna nad tym panować. To zyje wlasnym zyciem. Zostaje czerpać z życia pełnymi garściami ale podstawa to wyuczyć sie i klasyfikowac papke informacyjna na czesc przydatna i tę kłamliwą. Wyuczyc sie, zeby taki zyd czy niemcur nie mowil nam, że nigdy nie bylismy potegą a nasi dowodcy poddali walki w kampani wrzesniowej. Do nauki, czytac ciekawe artykuly i probowac zyc szczęśliwie!

Puciek1

2013-02-01, 20:27
Co każdy kraj z takim problemem powinien zrobić:

1. Przeprowadzić spis powszechny ze szczególnym uwzględnieniem wiary, pochodzenia, przystosowania społecznego, oraz stanu majątku i źródeł dochodów by wiedzieć dokładnie jak problem wygląda w liczbach.

2. Jacyś zdolni europejscy naukowcy powinni opracować wirus, który pozabija tylko tych j***nych brudasów, a reszcie nic nie zrobi. Większość muslimów jest rasy semicko-chamickiej, czyli mają te same geny, co żydzi (żydów szkoda, ale jak coś, to mamy dwie pieczenie na jednym ogniu hehehe). Jakoś ten wirus rozplenić i czekać na efekty. Szczepionki otrzymają tylko osoby w/w pochodzenia etnicznego zupełnie zasymilowane z danym społeczeństwem lub niezbędne gospodarce/nauce.

3. Jeszcze są Pakistańczycy, ale z nimi jest problem, bo są tej samej rasy, co Hindusi, a tych drugich szkoda. Trzeba by ich ręcznie zbierać i "ewakuować", ochotnicy do tego (takie breiviki) zawsze się znajdą ^^

4. Sporządzić listę "grzecznych" europejskich społeczności islamskich, które nie mają skłonności ekstremistycznych i są ogarnięte społecznie, jak np. polscy Tatarzy, czy Tatarzy z Krymu (wirus i tak ich nie klepnie, bo są innej rasy) i ich zostawić w spokoju, a nawet nagradzać.

5. Państwa przejmują majątki po muzułmanach i przekazują potrzebującym obywatelom.

6. Meczety przerobić na burdele, dyskoteki, knajpy i ubojnie trzody chlewnej.

7. Wprowadzenie ustawowego zakazu służby publicznej oraz mundurowej (w tym wojskowej) dla muzułmanów. Zakaz nie dotyczyłby społeczności określonych w pkt.4.

Efekty: Pozbycie się problemu ciapatych muslimów, inni kolorowi przybysze siedzieli by cicho ze strachu, ogromne kwoty zaoszczędzone na funduszach socjalnych oraz zarobione na przejęciu majątków pomuzułmańskich, dużo materiałów na HARDA 8)

I tak dalej i tak dalej...

k***a, co ja piszę idę dalej się uczyć...
Let the hate begin!!!

Sielik

2013-02-01, 20:33
A może po prostu w ramach ustaw obywatelskich zrobić ustawę która dała by jakieś organicznie jak by chcieli się w Polsce osiedlać. Z drugiej strony pewnie ustawa trafi do kosza, ale wtedy nasz naród, tak jak w przypadku ACTA wyszedł ulice, to i teraz wyjdzie. Choć by mieli zamknąć połowę polaków za zniechęcanie ich do osiedlania się tutaj, to na pewno było by warto tylko po to by nasze dzieci i przyszłe pokolenia nie miały problemu takiego jaki zaczyna dosięgać Niemcy czy Anglię.

bombel0o

2013-02-01, 20:33
Krucjato nadchodź !!!

bravoteampolska

2013-02-01, 20:33
MoneyCash napisał/a:

j***ć tych brudasów, osiedlaja sie gdzie moga i narzucają swoja wiarę, niech takie pochody spróbuja urzadzic w Warszawie czy gdziekolwiek indziej w naszym kraju. stop islamizacji europy, nie przepadam za zydami ale niech ich tam k***a tepia ile mogą za to co ich "bracia" robia w europie ;)



Hahah i ty myślisz , że jesteś w stanie im coś zrobić, proszę cię , wystarczy że powiesz cos na ich boga , ukamieniują cię na srodku ulicy , albo dostaniesz kosę miedzy żebra , jesteś w ogromnym błędzie jeśli myślisz , że jeden z nich zawaha się rzucić kamieniem bądź wysadzić się w powietrze w imię boga.
Oni mają jedną największą przewagę nad nami ,a jest nią brak strachu przed śmiercią .
Jeśli państwa takie jak Wielka Brytania Francja Niemcy nie zaczną deportować brudasów , a oni przejmą bogate kraje , to taki słaby kraj jak Polska nawet nie ma co się stawiać .
Z tego co widzę , to jeszcze europa nie zmądrzała i dalej tolerują brudasów oraz umożliwiają im nabycie obywatelstwa .
Tak dalej , a wszyscy będziemy chodzić w tych piżamach , a edukacja cofnie się do okresu p.n.e
Przy dzisiejszej technice militarnej , dużo nie trzeba aby cały tłum brudasów wtórnie deportować , tylko czy nie skończy się to III atomową wojną światową , o to jest pytanie .

Spedi

2013-02-01, 20:37
wkurzyl mnie ten filmik
az mam chec wyjechac z pl i pobawic sie w hitmana zabijajac za darmo wszystkich muzlumanow zasiedlajacych inne kraje

kermiot

2013-02-01, 20:38
juz w polsce zauwazalna jest migracja ukraincow bialorusinow ruskich rumunow itd,
multikulti w laltach 90' tak sie szzwaby zachwycaly:)))
[ oczywiscie ze bedzie tania mloda sila robocza a tu kleks oni sie namnozyli i na sojale poszli:)]

teken

2013-02-01, 20:38
Czarny muzułmanin - ja pie**ole.

~Angel

2013-02-01, 20:39
krzychon napisał/a:

Zapraszam do Polski :) ) Niech spróbują swoich sił :) ) Osobiście zaj***łbym jakiegoś szmatogłowego a ciało wrzucił do chlewka ze świniami tak żeby wszyscy jego koleżki widzieli i w dupie bym miał że mnie zamkną do pierdla :) )



ch*ja byś zrobił i każdy o tym dobrze wie ;-)

PortgasD.Ace

2013-02-01, 20:42
Byłem w Luton. Przez tydzien tam mieszkalem i faktycznie, gdzie nie spojrzec to sami muzulmanie. Tam nie ma blokow, tylko domek obok domku tzw domki blizniacze. 90% mieszkancow Luton to muzulmanie. Pamietam, niedaleko nas byla szkola, ja czekalem tam pare minut i chyba byl koniec lekcji. Ponad 15jak nie lepiej tych islamcow gonilo 3 uczniow "bialych" z wyrazna agresja (w skrocie chcieli ich zajebac). Nie powiem wam co od nich chcieli bo pieprzyli po swojemu ;P

Inna sytuacja byl powrot z podbliskiego sklepu (bo braklo vodki ;P) i kiedy wracalismy paczką ja sie na chwile zatrzymalem i patrze w kierunku jednego z domkow. Tam maly chlopiec (6 lub 7 lat) drze ryja na drugi koniec ulicy do innego domku, do innego chlopca (wiek przyblizony). Potem wylazl ojciec jednego z nich i gestykulowal pokazujac zeby ten drugi przyszedl do niego jak taki madry. Spytalem sie kumpeli o co kaman. A ona mowi: ze jesli tamten podejdzie do tego drugiego to dostanie wpie**ol od jego ojca. Pytam sie: to czemu ten ojciec nie podejdzie i mu nie wyjebie? A ona: ze ten facet moze bic kogo chce, ale tylko POD SWOIM dachem, taka maja religie xD

Osobiscie jestem ateista, ale co do kosciola katolickiego POLSKIEGO to jest jedna pozytywna rzecz. My jako narod i jako kosciol jestesmy tak bardzo nietolerancyjni, ze ta ciemna masa sie u nas poki co nie zakorzeni :)
X