18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanie w Anglii - szok dla młodej Angielki

mikel1994 • 2013-02-01, 18:38
Się brudasy panoszą... I jak tu być wyrozumiałym?


elkelk

2013-02-02, 09:55
zajebiście przypomina mi to szarańczę...

Bladeone

2013-02-02, 10:41
Niech wypie**alają w takim razie do swoich ciapatych krajów.

Jordan8

2013-02-02, 11:22
no to Breivik wychodzi i nak***ia brudasów jeszcze potrzebujemy takiego Hitlera i po sprawie....

bavarian

2013-02-02, 11:44
No i w ogóle tu się urodziłam, tu pracowałam, ale też źle i się wyprowadziłam, ja pie**ole, rozumiem jak się ktoś urodzi w jakimś Afganistanie czy biednym afrykańskim państwie ale tak, wszyscy do Anglii sp***alają, ta wyjechała a teraz się dziwi że alahakbary opanowały;/ :erniepalm:

Frostbourn

2013-02-02, 12:21
No to maja k***a teraz swoja tolerancje i 'otwarcie na swiat'.

weerion

2013-02-02, 12:51
To oni tam nie mają Dresów ? ( Jakby to było w Polsce to nikt z nich nawet w dużej grupie nie odważyłby się wyjść na ulice no chyba że krzyczałby tylko to o policji )






Czasami dresy się przydają pilnują porządku Ale niestety tylko wg własnego uznania jak policja tylko skuteczniej . Jak tu jest jakaś parada w warszawie to musi być oczywiście policja uzbrojona w tarcze i pałki czasami jeszcze coś jedzie za nimi ale zawsze w grupie 300+
nawet w paradzie tolerancji czy jakoś tak gdzie nie bało się wyjść na nią tylko 200 osób policji było 100 bo pilnują żeby ich nikt nie "zakurzył" jak mawiała moja pielęgniarka .

GranatPL

2013-02-02, 13:00
Powiedzcie mi jakim trzeba być popie**olonym, aby jechać do UK, naj***ć tam całą oborę dzieci, żyć za to z socjalu który wypłaca UK i krzyczeć UK idź do diabła... Zero myślenia. To chyba przez wielowiekowe krzyżowanie się z kozami.

Arkard

2013-02-02, 16:14
Jedno jest pewne jak nie my ich to ni nas. Za 20 lat ludność muzułmańska w Niemczech przekroczy liczbę rodowitych niemców. o ile czegoś europa nie zrobi to i w naszej ojczyźnie nie zabraknie tych podludzi chcących wprowadzić prawa szariatu. Nie należy myśleć że my jako ostatnia ostoja chrześcijaństwa w Europie będziemy bezpieczni.
Jedynym rozwiązaniem jest deportowanie wszelkiej ludności muzułmańskiej z europy lub ich "utylizacja". Tylko wtedy mamy szanse na to że nasze dzieci nie będą musiały wysłuchiwać głosu imama co sobotę...

19kristofer95

2013-02-02, 16:30
k***a, tylko zarżnąć stado krów i świń, wpompować całą ich krew do wielkiego zbiornika, poczekać na taki pochód i zacząć oblewać. Ach jaki byłby to piękny widok, a jakie były by krzyki arabusów, którzy nie pójdą do tego swojego "nieba" :D

szmiglak

2013-02-02, 17:15
swoją drogą ciekawe czy dożyjemy kolejnej europejskiej wiosny ludów

Pa...........‚y

2013-02-02, 17:28
Powinni zabrać socjal dla brudasów i niech jadą walić kozy przy swoich lepiankach z gówna. Wielkiej filozofii w tym nie ma. Szmatogłowi są tępi i zryci tym całym bullshitem to i głośno krzyczą. Ale jak ten śmieszny, pseudo inteligentny brudas w oksach powiedział, że nie będą przestrzegać prawa, bo nie jest islamskie to ktoś powinien ostrzelać całą gromadkę ostrą amunicją. Deportować ich powinni i tyle.

Wariat69

2013-02-02, 17:28
8765tj napisał/a:

ech, nieszczególnie przepadam za pieniaczami/czkami ale TO załatwi się tylko bombami z fosforem :D


Albo wodÄ….

Wepss

2013-02-02, 22:29
No sorry, ale ludzie od krzyża mają podobną logikę.

Dziedziu6

2013-02-02, 22:49
u nas by takie coś za ch*j nie przeszło....
X