18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanie w Anglii - szok dla młodej Angielki

mikel1994 • 2013-02-01, 18:38
Się brudasy panoszą... I jak tu być wyrozumiałym?


Aragon1988

2013-02-02, 00:53
czuje, że Europa wkrótce się obudzi i zacznie się zabawa;)

krzyhoo

2013-02-02, 01:12
Polska jaka jest każdy wie, ale przynajmniej możemy być pewni, że u nas takiej sytuacji nie będzie

gnar

2013-02-02, 01:33
a gdzie angielscy hooligani zeby wprowadzic porzadek?? W ramach treningu nawet powinni wkroczyc i sparingi przeprowadzic

Mightylus

2013-02-02, 01:43
Do tej pory starałem się unikać określenia 'brudasy' w stosunku do muzułmanów itp. Teraz mam ochotę w tych j***nych brudasów wyj***ć atomówkę i patrzeć jak się smażą w piekle sk***isyny...

Spartan78 Kce

2013-02-02, 01:54
jest lekarstwo. BRAK TOLERANCJI I RASIZM! :)

szoszana

2013-02-02, 01:56
Sk***ysyństwo.Hipokryzja. sp***alają z ze swojego kraju bo im źle,jadą do Anglii i chcą tam zrobić taki sam burdel jak u siebie. Jak im się k***a nie podoba to wypie**alać.

Jedyny sposób chyba to tylko utylizacja tego kurestwa.

kosmatyjełop

2013-02-02, 03:12
Nie odkryto nie znanej prawdy o tej religii, to że niszczy ona kraj w którym Muzułmanie są respektowani, wiedział już Król Jan III Sobieski. Moim, k***a własnym i rasistowskim zdaniem wszyscy Europejscy przywódcy powini zawiązać sojusz, i jak za dawnych dziejów Polska husaria, zmieść tą zarazę z całej Europy od Atlantyku i Laponii po Ural i Kaukaz.

błazen

2013-02-02, 07:18
Ja już robie zapas koktajli mołotowa ...

konop20

2013-02-02, 08:59
Dobrze że mamy kiboli, trzymają jako jedni z nielicznych porządek.

Mam tu konto od cholery długo i nigdy się nie wypowiadałem, ale jak widzę post o turbanach to aż mi się dupa zaciska i ręce opadają co robią z naszej drugiej ojczyzny :(

fun88

2013-02-02, 09:24
MoneyCash napisał/a:

j***ć tych brudasów, osiedlaja sie gdzie moga i narzucają swoja wiarę, niech takie pochody spróbuja urzadzic w Warszawie czy gdziekolwiek indziej w naszym kraju. stop islamizacji europy, nie przepadam za zydami ale niech ich tam k***a tepia ile mogą za to co ich "bracia" robia w europie ;)



k***a przysiegam, że jak zobacze u siebie w mieście jakiegoś allaha albo zamaskowaną k***e to będę kopał po mordzie aż mnie psy zgarną. Niech nie myślą, że opanują k***a świat. ALLAH BREIVIK.

mk1981

2013-02-02, 09:32
Ale podsumowanie. Wali mnie to, co ona czuje. Niech powie, co o tym myśli. Jeśli muzułmanie mają tak radykalny pogląd, że każdy, kto nie ciągnie druta Allachowi, musi iść do piekła... (nie wiem jak tam się przyjmuje sakramenty - zakładam, że właśnie ekstremalnie) No, ludzie! Nawet Bóg chrześcijański jest łagodniejszy, bo przebacza grzesznikom i nawet niewiernym - tak myślę.

Ci muzułmanie muszą mieć cholerny uraz za te wszystkie wojny krzyżowe. Wcale im się nie dziwię, ale w stosunku do tego, jak prezentuje się na tym filmie cała ta gromadka muzułmańskich drutociągów, to jestem zdania, że ich religia jest w ciemnym średniowieczu. Wreszcie, ktoś jest jeszcze bardziej w tyle za murzynami niż Polska.

Nie chcę się rozpisywać o polskim zaawansowaniu chrześcijaństwa, ale obecnie kultywuje się XX-wieczną zdobycz filozoficzną opartą na dialogu i zrozumieniu, ale jeśli ktoś rzuca Ci w twarz, że pójdziesz do piekła i wyzywa Cię od niewiernych, to aż się w kieszeni scyzoryk otwiera. Chcesz się z takim zwierzęciem dogadać, a ten przychodzi na rozmowę z Tobą obwieszony dynamitem.

Wydaje mi się, że muzułmanie coś przegapili jeśli chodzi o ostatnie dwa i pół tysiąca lat. Chodzi o skromną rzecz, której uczy się dopiero na uniwerku - retorykę, czyli sztukę używania argumentów. Jeśli chcesz gadać z człowiekiem, który przeczytał w życiu jedną książkę i w zasadzie gówno z niej zrozumiał (książka to Koran), to raczej nie pogadasz. Nadaje się taki do pasienia kóz, chociaż nie wiadomo czy nie będzie dupczył tej kozy, gdy nikt nie widzi, nawet Allach.

Z punktu widzenia chrześcijaństwa, religia która każe zabijać innych jest jakimś niedoj***nym pomieszaniem. Jeśli apostołowie pisali Ewangelie pod wpływem substancji psychoaktywnych, to Koran pisała osoba, która miała zdecydowanie innego dilera. Poza tym, gdyby ktoś faktycznie przeczytał Koran po arabsku - to te posrane szlaczki, które zapisuje się od prawej do lewej - raczej nie obnosiłby się z "tajemnicami" zapisanymi w książce. Jak można być tak naiwnym, że po przeczytaniu książki nie myśli się o tym, że warto przemyśleć tezy zawarte w książce. Podobne to jest do "chodźmy za sandałem" w Monty Pythonie ("Żywot Briana"). A może te kozojebne zacofane lachociągi czytali tylko ulotki, takie jak rozdają świadkowie Jehowy i stąd im się wszystko popie**oliło? Może tak jak Hitler korzystał z Nietzschego - po łebkach, tak oni czytali jakieś streszczenie Koranu, albo jak gimbusiarnia zamiast przeczytać książkę, to czyta streszczenie albo rozprawkę na ściąga.pl? Wcale bym się nie zdziwił.

Moim zdaniem powinno się ich wszystkich przymknąć z paragrafu szkodliwości społecznej ich czynów i poddać przymusowemu leczeniu psychiatrycznemu. W Polsce jest ustawa regulująca takie rzeczy. Jesteś jebnięty - idziesz do zakładu i robi Ci się pranie mózgu, by ten mózg nie był taki upie**olony takimi niedodupczonymi wizjami. Jeśli ci ludzie faktycznie myślą tak, jak o tym mówią, to wcale się nie dziwię, że Ryszard i inni z biura turystycznego "Ostatnia krucjata" tak często jeździli na urlop w tamte strony i próbowali załatwić sprawę takimi, a nie innymi środkami. Jeśli nie masowe chrzty, to masowe mogiły - taki wniosek aż ciśnie się na usta.

elkelk

2013-02-02, 09:36
Ja się pytam, gdzie byli skinheadzi ?

dyfer080

2013-02-02, 09:41
Od teraz jestem za zakazem zakrywania twarzy na ulicach . !

clemenza

2013-02-02, 09:44
Luton :)
bardzo dużo jest tam tego kurestwa ;/

darksun

2013-02-02, 09:50
koniecznie muszą zrobić czystkę.
X