18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muhammad Ali

Polnischefuhrer • 2012-02-21, 18:43
W dzisiejszej wadze ciężkiej szybko by zrobił porządek z braćmi Klitschko

LeśnaDziewica

2012-02-21, 18:48
Nie wiem czym tu się zachwycać zwykły murzynek który udaje,że umie walczyć.
Przecież to wszystkie walki z nim były ustawione a wy dajecie się nabrać...

FoxD

2012-02-21, 18:52
Nie no dobry był ale nie wiem czy akurat by mu tak łatwo z Kliczkami poradził.

PyskatySkurwiel

2012-02-21, 19:35
@Leśna dziewojo, a czy nie sądzisz, że jego obecna choroba jest skutkiem otrzymanych przez niego ciosów?? Nie otrzymał ich bynajmniej przez brak umiejętności, ale przez swój brawurowy, fenomenalny, unikalny, fascynujący styl walki :-)

Najciekawsze jest to, że na chwilę obecną mam pokazane, że filmiki został wrzucony 38min temu, a komentarze do niego ukazały się kolejno 46 i 42 min temu. Czary??? :roll:

Mrmaniek

2012-02-21, 19:44
PyskatySk***iel napisał/a:



Najciekawsze jest to, że na chwilę obecną mam pokazane, że filmiki został wrzucony 38min temu, a komentarze do niego ukazały się kolejno 46 i 42 min temu. Czary??? :roll:



Nie . To tez jest ustawione jak walki bokserskie :wodka:

Polnischefuhrer

2012-02-21, 20:28
masz dowody w sprawie ustawianych walk bokserskich , czy tylko słyszałeś od znajomego ?

bishfinger

2012-02-21, 20:45
Szacun dla tego boksera, faktycznie był wielki i osiągnął wszystko w boksie ale komentarz o robieniu "porządku" z Kliczkami trochę przesadzony, oni w przeciwnieństwie do Muammmada nie blokują ciosów szczęką

LeśnaDziewica

2012-02-21, 21:45
PyskatySk***iel napisał/a:

@Leśna dziewojo, a czy nie sądzisz, że jego obecna choroba jest skutkiem otrzymanych przez niego ciosów?? Nie otrzymał ich bynajmniej przez brak umiejętności, ale przez swój brawurowy, fenomenalny, unikalny, fascynujący styl walki :-)

Najciekawsze jest to, że na chwilę obecną mam pokazane, że filmiki został wrzucony 38min temu, a komentarze do niego ukazały się kolejno 46 i 42 min temu. Czary??? :roll:



Ja tam nic fascynującego nie widzę biega po tym boisku i szuka nie wiadomo czego.
O czyją i jaką chorobę chodzi bo chyba nie o tego Alika bo on już nie żyje...

baza1000

2012-02-21, 22:55
Gosciu sie napie**alal jak nikt teraz i ch*j. Czarny bo czarny, ale punktowal innych az milo.

von klop

2012-02-22, 01:23
Prosił bym o tytuł piosenki bo jest bardzo konkretna ?....

ĸuń

2012-02-22, 01:33
von klop, łap: Roy Jones - Can't be touched

Cogito

2012-02-22, 11:44
LeśnaDziewica napisał/a:



Ja tam nic fascynującego nie widzę biega po tym boisku i szuka nie wiadomo czego.
O czyją i jaką chorobę chodzi bo chyba nie o tego Alika bo on już nie żyje...


"A kto umarł... ten nie żyje"
Ale Ali nie umarł Leśna :)
Był kozakiem, może nie był niepokonany ale potrafił dokonać niesamowitych rzeczy i stać się legendą.

A piosenka innego legendarnego pięściarza, Roya Jonesa Jr.

Dildo

2012-02-22, 11:47
To, że ktoś jest najlepszy w boksie nie znaczy wcale, że najlepiej się bije.

maxs90

2012-02-22, 11:59
ogólnie preferuje mma , gale ufc , strikeforce itd ewentualnie k1 czy MT, ale na walki Aliego , Roy'a J jr czy braci kliczko nie szkoda mi poświęcić czasu :)