18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muhammad Ali

Polnischefuhrer • 2012-02-21, 18:43
W dzisiejszej wadze ciężkiej szybko by zrobił porządek z braćmi Klitschko

Hunter95

2012-02-22, 12:00
Leśna, do garów!

~LegendarnyZiom

2012-02-22, 12:07
Maderfakermen napisał/a:

chyba się zapiszę na box



Box? To chyba do KFC musisz się zapisać.

kietong

2012-02-22, 12:19
Klitschkowie to nawet gardy nie umieją trzymać, po prostu mają długe łapy. A to byla stara, dobra szkoła boksu.

Cogito

2012-02-22, 12:24
kietong napisał/a:

Klitschkowie to nawet gardy nie umieją trzymać, po prostu mają długe łapy. A to byla stara, dobra szkoła boksu.


No akurat Ali też gardy nie trzymał bo miał świetny refleks.
A bracia Kliczkowie nie trzymają, ponieważ nie jest im to potrzebne do skutecznej obrony. Zwłaszcza Witalij ma ciekawy styl z tymi odchyleniami.

xJokerx

2012-02-22, 12:25
Ali: walki-61, zwycięstwa-56, nokauty-37
Witalij: walki-46, zwycięstwa-44, nokauty-40 - nigdy nie był na deskach
Myślę, że za 20-30 lat Kliczko będzie taką samą albo jeszcze większą legendą niż Ali.

simpekaes

2012-02-22, 12:31
Andrzej za czasów swojej swietnosci spokojnie by pojechal kliczków. Szkoda ze Andrzej musial te lata miec razem z tysonem Lewisem itd bo spokojnie by byl mistrzem swiata

DavidAG

2012-02-22, 12:43
marnotrawna napisał/a:

Klitschkowie to nawet gardy nie umieją trzymać, po prostu mają długe łapy. A to byla stara, dobra szkoła boksu.



A Ty w ogóle masz jakieś pojęcieo boksie, widziałeś kiedyś jakąś walkę, któregoś z braci Klitschko?
Stara, dobra szkoła boksu? Teraz bokserzy są dużo lepiej wyszkoleni niż kiedyś.
Idź lepiej pograć w coś, a nie komentujesz :)

anarchista

2012-02-22, 12:56
Mają coś w sobie te bambusy, oj mają.

Nie wiem z czego to wynika, ale oni nawet w wadze ciężkiej poruszają się jak w wadze średniej, ta lekkość ruchów, ta szybkość, praca nóg, to może, wręcz powinno się podobać. Białasy to przeważnie takie klocki, biją się dobrze, siłę mają niezłą, ale brak w tym finezji, tej całej gracji ruchów.

Nie wiem czy ci murzyni po prostu mają to w genach, czy to z racji na wysoki poziom umiejętności, i pewność siebie pozwalają sobie na więcej. Facet waży ponad 100 kg a porusza się jak baletnica.

BongMan

2012-02-22, 13:05
LeśnaDziewica napisał/a:

Nie wiem czym tu się zachwycać zwykły murzynek który udaje,że umie walczyć.
Przecież to wszystkie walki z nim były ustawione a wy dajecie się nabrać...



Słaba prowokacja, naprawdę słaba...

THCmambo

2012-02-22, 13:09
LeśnaDziewica napisał/a:

Nie wiem czym tu się zachwycać zwykły murzynek który udaje,że umie walczyć.
Przecież to wszystkie walki z nim były ustawione a wy dajecie się nabrać...


Nerd

2012-02-22, 13:12
Wszystko fajnie,tylko gdyby nie ten j***ny Malcolm X, który zwiódł Aliego na złą drogę.

SonGohan

2012-02-22, 13:15
Porządek to sobie zrób pod Czaszką maaciekk.
Znalazłeś filmik w necie i się zajarałeś Muhammadem, a jutro co będzie? Jednorożce, Najman?
Szklaną kulę masz, czy taki ekspert od boksu jesteś, że przewidujesz wynik walki, która nigdy się nie odbędzie?

bo...........30

2012-02-22, 13:50
i co mu po tej sławie jak teraz trzęsie się jak galareta...

ZrytyLeb

2012-02-22, 13:51
a widzialeś kiedyś vitalija na deskach? :)

glogos27

2012-02-22, 14:08
"W dzisiejszej wadze ciężkiej szybko by zrobił porządek z braćmi Klitschko"... To są chyba jakieś żarty... Równie dobrze mogę napisać, że czołg "Rudy" pokonałby dzisiejsze czołgi... Zamiast jarać się poziomem bokserskim Klitschków to się po nich jedzie ! Kogo to obchodzi czy by dał rade czy też nie ! Bracia Klitscho są zajebiści !!!!!!!!!! Pozdro