18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocykliści vs drzwi samochodów

Skiter18 • 2014-12-30, 18:37
Krótka kompilacja.


zielak300

2014-12-31, 04:33
Ale bym chętnie takiego ch*ja na moturze zj***l z siodla, ale szkoda mi drzwi :D

Falsum

2014-12-31, 06:43
Mam nadzieję, że para z 1:06 po całym zajściu, przetrzepała dupę temu lewakowi, który otworzyć raczył, w takim momencie, drzwi...
Co za ludzie, do ciężkiej cholery...
:homer:

grzybers221

2014-12-31, 07:36
Gość w 0:25 też chciał przycwaniaczyć, tylko nie zauważył że to policja :D

takija

2014-12-31, 08:32
2:32....sk***ysyny gołompa wystraszyli!!!

Co do przeciskania się motocykli w korku....niech sobie jadą między autami, nawet często specjalnie odbijam troche w prawo jak widze że cos w lewym śmiga. Bo niby dlaczego nie? Jak może to niech korzysta. Komuś ból dupe ściska bo musi w korku stać....na rower won!

De...........37

2014-12-31, 08:42
Nie mam nic do omijania korka, zupełnie. Ja motocyklistów nie lubię z zupełnie innych powodów :D . Ale wiadomo, że zaraz się zbóldupią pedały na dwóch kółkach, że mnie nie stać hahaha i zazdroszczę.

mmmarcin

2014-12-31, 08:57
Sam jako motocyklista muszę odpowiedzieć na kilka pytań. Codziennie jeżdżę do pracy albo motocyklem albo samochodem.
Cytat:

ale mam takie pytanie, z jakiego powodu motocykliści mają być uprzywilejowani (albo tak się czują) i nie stac w korku jak reszta uczestników ruchu? To że mniejsze nie znaczy że ma się przeciskać pomiędzy autami


Jesteśmy uprzywilejowani bo mamy motocykle. Motocykl się zmieści i pojedzie, samochód musi stać. Tak samo jak motocykl pojedzie też kibel (skuter), rower, rolki czy hulajnoga. Jak samochody stoją w korku na ulicy to piesi mogą chodzić chodnikiem a nie muszą stać obok samochodu - nieprawdaż?
Cytat:

Ogólnie mam to gdzieś że mu ciepło w tym pedalskim wdzianku ze skóry. Nie każdy ma klime w aucie


Kombinezon to coś się nazywa. A jak nie masz auta z klimą to sobie takie kup. Polecam.
Cytat:

Jak nie zapie**alają 200 w mieście to w korku stwarzajązagrozenie.


200 w korku - ogądaj więcej tvn-u
Cytat:

Nie, nie zagrożenie życia czy zdrwoia chyba że własnego ale drobnych kolizji, zarysowań bo kto w korku patrzy w lusterka?


Np ja patrzę. Znasz zasadę, że przed każdą zmianą pasa ruchu, kierunku, hamowaniem, skręcaniem powinno się spojrzeć w lusterka? Tak samo kontrolnie co 5-10s też się patrzy co za nami. Sprawdzenie 3 lusterek w samochodzie zajmuje łącznie może 0,5s a ułatwia życie.
Cytat:


A już całkowicie nie rozumiem zachowania kiedy jadą szybko lub szybciej niż reszta pomiędzy autami ( przyklad w minucie 1:00) na tak zwane żyletki a potem pretensje że coś sie stało bo k***a pedał na kosiarce chciał wydymać system (akurat w tym przypadku to celowe ale przypuścmy że komuś w korku zachciało się rzygać czy nie wiem wyjść wylać a ty pyk i dawca nam drzwi zj***ł)!


Tu się zgadzam, jazda na pełnym ogniu w korku to głupota. Ale i tak nie można otwierać gwałtownie drzwi...

Na pocieszenie powiem, że nie tylko motocyklistom otwierają drzwi przed nosem. Mi kiedyś wyskoczył facet z samochodu zaparkowanego na trawniku wprost przed maskę...TRANSITA.

mali118

2014-12-31, 09:16
Mnie tez wk***ialo ze musze stac w korku a motocyklisci nie i zamiast pluc zawiscia i otwierac dzwi przed nosem, przesiadlem sie na motocykl.

Ba...........ni

2014-12-31, 09:58
Zwykłe sk***ysyństwo

ckbs

2014-12-31, 10:06
Widzę ból dupy połowy użytkowników. Nie jeździłem nigdy na motocyklu i nie będę, bo mnie to nie kręci. Za to autem jeżdżę sporo. I o ile nie szanuję debili jeżdżących te 120-150 po mieście, bo tacy są, o tyle na trasie zawsze takiego gościa staram się przepuścić i w korku również (oczywiście jadącego wolno). Dlaczego? A no dlatego, że jak taki motocyklista nie pojedzie, to korek będzie jeszcze większy. Czemu musicie być tacy ograniczeni? Jak gość przejedzie ostrożnie i nic nie zniszczy po drodze to będzie lepiej dla wszystkich.

Dodatkowo motocyklista zawsze podziękuje, niezależnie od tego jakim motocyklem jedzie. Za to wpuść kierowcę samochodu w korku, to zobaczysz... Światła stopu co najwyżej.

Pain1610

2014-12-31, 10:08
po h*j oni otwierają te drzwi w korkach ... ? przecież to 100% winy samochodu.

BKKWK

2014-12-31, 10:32
@ckbs
Odkąd mam prawo jazdy przepuszczam motocyklistów w korku, a nawet podczas spowolnienia w ruchu zjeżdżam odrobinę, żeby zrobić im miejsce. Robię to z dwóch powodów: z czystej uprzejmości i dlatego, że chcę, żeby znalazł się przede mną, gdzie go widzę doskonale, a nie za mną. Dużo jeżdżę po mieście i w sezonie zdarza się, że przepuszczam kilku do kilkunastu dziennie. W ciągu ostatnich 5 lat podziękowało mi... dwóch!!! Czasem wydaje mi się, że ustąpienie im drogi traktują jako pieprzony obowiązek.

Isthistheend

2014-12-31, 10:38
czytajac wasze komentasze az mnie mdli. Niestety prawda jest taka ze wiekszosc tutaj zebranych to zawistne k***y i debile, ktorzy o ruchu drogowym nie maja najmniejszego pojecia.

Molibdenowy_Rysio

2014-12-31, 10:42
o jakie sk***ysyństwo, jak można być takim burakiem, chce jechać to niech jedzie, ból dupy maja ci wszyscy coś mi się wydaje, którzy co miesiąc jak pieski przynoszą wypłate w zebach swoim pięknym żonom, a poziom ich frustracji siega wyżej pokazanego poziomu.
Mają stać jak i ja stoje, co to k***a za argument, pie**olone wieśniaki, z wiecznym żalem dupy.
Dobrze żę ja motorem nie jeżdżę bo jak by mi jakiś qtas zrobił coś takiego, to ja też bym mu pokazał jak kierowaca motoru może skrzywdzić kierwoce samochodu, od razu strzał w z grzywy na nos, z tym że safety first i oczywiście w kasku :mrgreen:

Lukasero

2014-12-31, 11:27
Art. 45. 1. Zabrania się:

3) otwierania drzwi pojazdu, pozostawiania otwartych drzwi lub wysiadania bez upewnienia się, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienia;

ckbs

2014-12-31, 11:33
BeKay napisał/a:

@ckbs
Odkąd mam prawo jazdy przepuszczam motocyklistów w korku, a nawet podczas spowolnienia w ruchu zjeżdżam odrobinę, żeby zrobić im miejsce. Robię to z dwóch powodów: z czystej uprzejmości i dlatego, że chcę, żeby znalazł się przede mną, gdzie go widzę doskonale, a nie za mną. Dużo jeżdżę po mieście i w sezonie zdarza się, że przepuszczam kilku do kilkunastu dziennie. W ciągu ostatnich 5 lat podziękowało mi... dwóch!!! Czasem wydaje mi się, że ustąpienie im drogi traktują jako pieprzony obowiązek.


To może to zależy od regionu? Mimo że woj. Świętokrzyskie posiada baaardzo niekulturalnych kierowców samochodów, to na motocyklistów złego słowa powiedzieć nie mogę. Nie przypominam sobie sytuacji, żeby mi jakiś nie podziękował.

Z tym widzeniem motocykla to też racja, ale zależy w dużej mierze od prędkości motocyklisty.