18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocykliści vs drzwi samochodów

Skiter18 • 2014-12-30, 18:37
Krótka kompilacja.


Krakus76

2014-12-30, 18:40
w 90% przypadków to złośliwość

wodzwioski

2014-12-30, 18:41
Jakim trzeba być ch*jem żeby tak robić... co to komu k***a przeszkadza? Jedzie to niech sobie jedzie między autami byle nikogo nie zarysował

LORD_MAJOR_SDMF

2014-12-30, 18:54
stoi taka k***a w korku i zaraz będzie ruszać żeby podjechac ten j***ny metr bo bliżej i na ch*j otwiera drzwi....

ZR...........E_

2014-12-30, 19:20
Ej no ci ruscy są popie**oleni

sadolus90

2014-12-30, 19:39
Bardzo dobrze! Na chama drzwi otwierać i niech te lamusy nauczą się bezpiecznie jeździć.
U mnie normą jest, że motocykliści zapierdzielają 150km/h w terenie zabudowanym.
Dlatego gmina porobiła wysepki aby pieszym było bezpieczniej przejść na drugą stronę ulicy i tym matołom trudniej było wyprzedzać.

cichy1124

2014-12-30, 20:16
sadolus90 napisał/a:

Bardzo dobrze! Na chama drzwi otwierać i niech te lamusy nauczą się bezpiecznie jeździć.
U mnie normą jest, że motocykliści zapierdzielają 150km/h w terenie zabudowanym.
Dlatego gmina porobiła wysepki aby pieszym było bezpieczniej przejść na drugą stronę ulicy i tym matołom trudniej było wyprzedzać.



sadosus90 najpierw nagraj filmik jak sadystycznie pie**olniesz się w łeb zanim cokolwiek powiesz/napiszesz.
Bardzo dobrze? Ile osób na filmiku widziałeś, że zapie**alają? Wiadomo kilku się zdarzyło ale jednak większość jedzie zgodnie z przepisami a jeden z drugim z zawiści otworzą drzwi, po prostu czysty debilizm...

A tak w ogóle co wspólnego ma zapie**alanie 150km/h w zabudowanym z otwieraniem drzwi stojąc w korku? Poza tym, że obydwa są głupim pomysłem?

michael_001

2014-12-30, 20:20
sadolus90 napisał/a:

Bardzo dobrze! Na chama drzwi otwierać i niech te lamusy nauczą się bezpiecznie jeździć.
U mnie normą jest, że motocykliści zapierdzielają 150km/h w terenie zabudowanym.
Dlatego gmina porobiła wysepki aby pieszym było bezpieczniej przejść na drugą stronę ulicy i tym matołom trudniej było wyprzedzać.


Nie wiem gdzie mieszkasz ale my tu w Polsce mamy instytucję która nazywa się policja i zajmuje się takimi sprawami.

danke1111

2014-12-30, 23:16
Czemu motocykliści nie jeżdżą i nie zachowują się jak kierowcy samochodów? Zawsze się wpie**olą między samochody, albo zapie**alają jak szmaty. Życzę wszystkim zjebom na tych srających maszynach, żeby w przyszłym roku się porozbijali o barierki :)

SkipiBoom

2014-12-30, 23:40
ryscy są popie**oleni i tyle... 3:03 zajebiste :D

Szczam_na_Zakrystii

2014-12-31, 02:24
Ogólnie otwieranie drzwi to skrajny debilizm i nigdy bym tego nie zrobił ani tego nie pochwalam, ale mam takie pytanie, z jakiego powodu motocykliści mają być uprzywilejowani (albo tak się czują) i nie stac w korku jak reszta uczestników ruchu? To że mniejsze nie znaczy że ma się przeciskać pomiędzy autami. Ogólnie mam to gdzieś że mu ciepło w tym pedalskim wdzianku ze skóry. Nie każdy ma klime w aucie a stoi a do tego mógłby polecieć pod prąd bo powiedzmy pusto a tego nie robi czego nie można powiedzieć o motocyklistach! Jak nie zapie**alają 200 w mieście to w korku stwarzajązagrozenie. Nie, nie zagrożenie życia czy zdrwoia chyba że własnego ale drobnych kolizji, zarysowań bo kto w korku patrzy w lusterka? Wystarczy w pewnym momencie delikatnie zjechać na lewo i już mamy cały bok przerysowany przez takiego dawce. k***a jak jesteś uczestnikiem ruchu w pojeździe spalinowym to stój jak reszta! A jak ci za ciepło to ściągnij tą pedalska skórę i jeździj na rowerze!
A już całkowicie nie rozumiem zachowania kiedy jadą szybko lub szybciej niż reszta pomiędzy autami ( przyklad w minucie 1:00) na tak zwane żyletki a potem pretensje że coś sie stało bo k***a pedał na kosiarce chciał wydymać system (akurat w tym przypadku to celowe ale przypuścmy że komuś w korku zachciało się rzygać czy nie wiem wyjść wylać a ty pyk i dawca nam drzwi zj***ł)!

skorpion87

2014-12-31, 02:50
Trzeba uważać i to się tyczy każdego użytkownika drogi. Jak mogą to sobie jadą do przodu, też bym jechał na ich miejscu i każdy z was j***ne zawistne ch*je. Wy nie możecie to i innym nie chcecie dać podjechać szybciej. j***ne psy sołtysa żywione czosnkiem i cebulą. Janusze - mistrzowie kierownicy się k***a znaleźli

Bronek_Komar

2014-12-31, 03:08
Nie ma piwa , wszystkie filmy są na sadolu i wszystkie widziałem. :tasak:

kaelem

2014-12-31, 03:12
Nawet nie wiecie czym grozi jazda jednośladem. Miałem kiedyś taki, zapie**alałem równo... obok lusterek aut, na zakręcie łokciem po asfalcie.... stójka? na jednym kole? phii... amatorka. Teraz już jednak nie jestem zwolennikiem tego sportu... kiedyś wracałem z oranżadą do domu i stało się. Szczotki od hamulców w moim rowerze wpadły w szprychy... milisekunda i leżałem skulony, jak zbity pies. kilka miesięcy po tym, robiłem manewr wskoczenia Wigrami 3 na krawężnik.... ogarnęła mnie cisza na prawie 2 dni... odpadło koło.

Shock

2014-12-31, 03:19
@up

niesamo-k***a-wite