18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ferro

2011-06-17, 22:33
!velture nie pie**ol bo jest kilka przepisów które zabronią Ci zajeżdzania drogi. A przez neta mozesz byc taki chojrak, straszysz kosą jak pie**olony gimbus.

czaki126pl

2011-06-17, 22:44
Dla mnie to jest bardziej extream niż napie**alanie się z Mikiem Tysonem na solo .

spiepszaj_dzbanie

2011-06-17, 22:47
kudlaty1125 napisał/a:

ja bym rozpie**olił ten traktor


nie wątpię, żadna kabina traktora nie wytrzyma uderzenia o energii kinetycznej ~695 KJ

solteck

2011-06-17, 23:41
To scenka z gry EMERGENCY
1 misja...

borisklinga

2011-06-18, 00:09
cikeaw gdzie byli wtedy rodzice ?

nanab

2011-06-18, 01:42
tomeksg napisał/a:

pie*dolicie bez sensu chce to sobie zapie**ala najwyzej zginie jego sprawa...


A niech sobie zdycha. Byle przy okazji nie zabijał innych i nie brudził samochodów swoimi flakami.

~Velture

2011-06-18, 10:00
ferro napisał/a:

!velture nie pie**ol bo jest kilka przepisów które zabronią Ci zajeżdzania drogi. A przez neta mozesz byc taki chojrak, straszysz kosą jak pie**olony gimbus.


Ty za to pie**olisz jak ktoś kto nie miał kasku na łbie.
Jakbym nic nie wspomniał o tym to byś napisał ,ze nic mu nie zrobie bo ma kask na łbie. :fuck-off:

Co do przepisów są też takie ,które zabraniają zapie**alać 200 po mieście. Nie ma przepisu ,który zabroni mi w korku zjechania powiedzmy jak jestem na prawym pasie maksymalnie do lewej krawędzi mojego prawego pasa i analogicznie kierowcy z lewego pasa do prawej krawędzi jego pasa. :plzdie:

Cytat:

http://www.scigacz.pl/Wypadek,przy,250,km,h,motocyklista,przezyl,14429.html


CO z tego skoro i tak nigdy nie będzie w 100% sprawny a do tego spędzi długie miesiące w szpitalu a poźniej rehabilitacji.
Tak samo można przytoczyć przypadek jak kierowca samochodu przezył wypadek bo nie miał zapiętych pasów i wypadł albo jak komuś sie nie otworzył spadochron podczas skoku i przeżył lądując w ośniezonym lesie.

zelbetonowy_kamil

2011-06-18, 11:25
[quote="Velture"]Od dziś dzięki temu filmowi będe umyslnie zajeżdzać droge jak zobacze motocykliste w lusterku ,który zapie**ala >200km/h. On zginie ale jego OC mi pokryje szkody a ja będe miał frajde oglądając jak zdycha taki frajer.

ty k***a mądralo zajedź droge jadącemu ponad 200km/h to wbije ci sie tak w dupe twojego obsranego autka że ty też zginiesz. I życze wszystkim tak którzy zajeżdżają drogę i nie tylko dla motocyklistów ale i osobówek

rossavu

2011-06-18, 12:16
Velture napisał/a:




CO z tego skoro i tak nigdy nie będzie w 100% sprawny a do tego spędzi długie miesiące w szpitalu a poźniej rehabilitacji.



Tylko jakbys przeczytal dokladnie to wiedzialbys, ze jest do odpowiedz dla hejterow gadajacych glupoty o rozpie**alaniu sie organow przy 90km/h :lodowka: .


A Ty zazdroscisz motocyklistom mozliwosc zapie**alania 200km/h+ na 2 biegu? Boli Cie to, ze Twoja lanserska puszka po chip tuningu 200KM zostaje zjedzona przez 25 letnia kawasake warta 500zl?

modzgi

2011-06-18, 13:11
wiążcie sobie żyłki na szyję lepiej...
dawcy organów
to że kolesiowi się udalo to żadne dowód ze tobie czy komu innemy może się udać.

60 km/h to już jest prędkość śmiertelna... jebinesz w coś i ch*j

Rh...........ox

2011-06-18, 13:13
Podajecie link do artykułu o Marcosie który miał wypadek przy 250 km/h, pamiętajcie że był pijany :->

Wiochmen

2011-06-18, 13:33
Velture napisał/a:

Od dziś dzięki temu filmowi będe umyslnie zajeżdzać droge jak zobacze motocykliste w lusterku ,który zapie**ala >200km/h. On zginie ale jego OC mi pokryje szkody a ja będe miał frajde oglądając jak zdycha taki frajer.

Każdemu j***nemu będe zajeżdzać. W korku albo w normalnym ruchu. Mam cały pas do swoje dyspozycji.

Jak sie ,któryś będzie czuł mocny niech wyjdzie do mnie. Kask go przed kosą w płuco nie ochroni. Ja będe sobie poprostu jechał przepisowo i zmieniał pasy z przepisową prędkością. Chyj mnie jebie czy mi rozwali bagaznik czy nie. Jak zobacze takiego ch*ja w korku będe robił co moge w ramach swojego pasa ruchu aby nie przejechał.
Zapraszam każdego kozaka na motocyklu aby mi uj***ł lusterko. Uznam to za atak i będe musiał się w świetle prawa bronić. OIOM pozdrawia.





Wiesz co nie wiem czy sie uda namowic tate zeby tak robil jak z nim jedziesz ...bo pomysl nie glupi siedząc z tylu bedziesz mial doskonala widocznosc na to co za toba...a cos o lusterkach pisales ,to ile dales za lusterka do roweru?

rossavu

2011-06-18, 15:38
modzgi napisał/a:

wiążcie sobie żyłki na szyję lepiej...
dawcy organów
to że kolesiowi się udalo to żadne dowód ze tobie czy komu innemy może się udać.

60 km/h to już jest prędkość śmiertelna... jebinesz w coś i ch*j



Chyba poj***les sadistica z radiem maryja.

.3lite

2011-06-18, 15:56
Wiochmen napisał/a:





Wiesz co nie wiem czy sie uda namowic tate zeby tak robil jak z nim jedziesz ...bo pomysl nie glupi siedząc z tylu bedziesz mial doskonala widocznosc na to co za toba...a cos o lusterkach pisales ,to ile dales za lusterka do roweru?



Tylko, że to nie on ukrywa swój wiek gimbusku.

Przecież ewidentnie wina traktora, nie? Powinien on zauważyć przez lusterko motocykl jadący z predkością 300km/h który jest pół kilometra dalej, w ogóle to powinien łaskawie poczekać aż panicz przejedzie sobie lewą stroną zanim te w ogóle pomyśli skręcić, tak samo przecież k***a TRZEBA patrzeć w lusterka jak skręcasz w prawo! Bo jakiś brudas może akurat sobie jechać lewą i prawą stroną, zależy jak m u wygodnie.