18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

coldfusion

2011-06-18, 17:33
Velture napisał/a:

Od dziś dzięki temu filmowi będe umyslnie zajeżdzać droge jak zobacze motocykliste w lusterku ,który zapie**ala >200km/h. On zginie ale jego OC mi pokryje szkody a ja będe miał frajde oglądając jak zdycha taki frajer.

Każdemu j***nemu będe zajeżdzać. W korku albo w normalnym ruchu. Mam cały pas do swoje dyspozycji.

Jak sie ,któryś będzie czuł mocny niech wyjdzie do mnie. Kask go przed kosą w płuco nie ochroni. Ja będe sobie poprostu jechał przepisowo i zmieniał pasy z przepisową prędkością. Chyj mnie jebie czy mi rozwali bagaznik czy nie. Jak zobacze takiego ch*ja w korku będe robił co moge w ramach swojego pasa ruchu aby nie przejechał.
Zapraszam każdego kozaka na motocyklu aby mi uj***ł lusterko. Uznam to za atak i będe musiał się w świetle prawa bronić. OIOM pozdrawia.



Tylko p*zdy, które srają po gaciach i śpią w nocy z zapalonym światłem odgrażają się kosami imo ;p

A co do zajeżdżania to chyba nie wiesz ile przy wypadku śmiertelnym jest potem ciągania nawet jeśli to nie była twoja wina. Myślisz, że to jest tak, że jego wina ja sobie chcę jechać do domu i mam wyj***ne ? Mam nadzieję, że zajedziesz drogę motocykliście typ wypadnie na przeciwny pas pie**olnie w samochód, a jadący za nim widząc koziołkującego w powietrzu motocyklistę wystraszy się i zjedzie na twój pas baranie.

ferro

2011-06-18, 18:19
Velture napisał/a:


Ty za to pie**olisz jak ktoś kto nie miał kasku na łbie.
Jakbym nic nie wspomniał o tym to byś napisał ,ze nic mu nie zrobie bo ma kask na łbie. :fuck-off:

Co do przepisów są też takie ,które zabraniają zapie**alać 200 po mieście. Nie ma przepisu ,który zabroni mi w korku zjechania powiedzmy jak jestem na prawym pasie maksymalnie do lewej krawędzi mojego prawego pasa i analogicznie kierowcy z lewego pasa do prawej krawędzi jego pasa. :plzdie:


CO z tego skoro i tak nigdy nie będzie w 100% sprawny a do tego spędzi długie miesiące w szpitalu a poźniej rehabilitacji.
Tak samo można przytoczyć przypadek jak kierowca samochodu przezył wypadek bo nie miał zapiętych pasów i wypadł albo jak komuś sie nie otworzył spadochron podczas skoku i przeżył lądując w ośniezonym lesie.




na pasie do skrętu w lewo musisz trzymac sie maksymalnie lewej strony pasa, na pozostałych prawej strony, jak Ty prawko zdałes jak podstaw nie znasz?

o co chodzi Ci z tym kaskiem? Bo trudno zrozumieć. Kask owszem mam i nie tylko kask :)
Sam puszką też jeżdze ale wk***ia mnie blokowanie motocykli, po to sie go kupuję, żeby nie stac w j***nych korkach, logiczne.
Co do zapie**alania 300 po drogach publicznych to mowię stanowcze NIE. Ale przez takie gadanie jak Twoje może zginąć niewinna osoba, ktoś komus zajedzie drogę po przeczytaniu Twojego posta - zobacz ilu kierowcow puszek ostro zapie**ala i o tym się jakoś nie mówi.

tomeksg

2011-06-18, 20:36
Velture napisał/a:

Od dziś dzięki temu filmowi będe umyslnie zajeżdzać droge jak zobacze motocykliste w lusterku ,który zapie**ala >200km/h. On zginie ale jego OC mi pokryje szkody a ja będe miał frajde oglądając jak zdycha taki frajer.

Każdemu j***nemu będe zajeżdzać. W korku albo w normalnym ruchu. Mam cały pas do swoje dyspozycji.

Jak sie ,któryś będzie czuł mocny niech wyjdzie do mnie. Kask go przed kosą w płuco nie ochroni. Ja będe sobie poprostu jechał przepisowo i zmieniał pasy z przepisową prędkością. Chyj mnie jebie czy mi rozwali bagaznik czy nie. Jak zobacze takiego ch*ja w korku będe robił co moge w ramach swojego pasa ruchu aby nie przejechał.
Zapraszam każdego kozaka na motocyklu aby mi uj***ł lusterko. Uznam to za atak i będe musiał się w świetle prawa bronić. OIOM pozdrawia.




twoje iq nie przekracza iq kamienia po 1 po 2 pewnie nie masz czym zajezdzac drogi po 3 tak tak skocz do takiego szczegolnie jak jada w grupie calo z tego nie wyjdziesz najlepiej idz sie powies

nie pozdrawiam t.k

~Velture

2011-06-18, 22:07
Cytat:

zobacz ilu kierowcow puszek ostro zapie**ala i o tym się jakoś nie mówi.


Jakoś nie widze na sadisticu filmów z perspektywy deski rozdzielczej samochodu zapie**alającego po mieście.

Cytat:

o co chodzi Ci z tym kaskiem?


Jak z kumplem - motocyklistą co lubi popie**alać >200 w warszawie po puławskiej - kiedyś gadałem sobie i mówiłem mu ,ze w końcu trafi na kogoś chamskiego ,kto do niego wyjdzie i mu wpie**oli to mi odpowiedział ,ze ma kask i nieważne jak mu przyjebie i tak nic mu nie zrobi. Wtedy mu powiedziałem ,ze gorzej jak trafi na kogoś kto mu kose zasadzi. Więc uznałem ,ze większośc motocyklistów tak myśli jak on. Stąd ten kask.

k***a lubie tematy o motocyklistach! Są to jedyne tematy na które wchodze więcej niż raz. Lecim dalej.

Cytat:

po to sie go kupuję, żeby nie stac w j***nych korkach, logiczne


Tak ,tak a świstak siedzi i zawija.

Dalej.

Cytat:

po 3 tak tak skocz do takiego szczegolnie jak jada w grupie calo z tego nie wyjdziesz najlepiej idz sie powies


Po 1 jak jadą w grupie to jadą normalnie. Ci co zapie**alają slalomem po mieście 200 jeżdzą samotnie. Po 2gie jak to już pisałem wcześniej - amerykańscy naukowcy odkryli związek między bezmyslną i ryzykancką jazdą oraz pajacowaniem na drodze i popisywaniem się obcym ludziom a długością penisa. Im dłuższy penis tym mniejsze skłonności do takich zachowań. I to jest fakt potwierdzony naukowo.


Dalej.

Cytat:

A co do zajeżdżania to chyba nie wiesz ile przy wypadku śmiertelnym jest potem ciągania nawet jeśli to nie była twoja wina.


Phi. Jak trzeba iść do sądu to trzeba. I tak zwykle wzywają w godzinach pracy więc urwe się z roboty w świetle prawa i troche odpoczne.

Jedziem dalej.

Cytat:

Tylko p*zdy, które srają po gaciach i śpią w nocy z zapalonym światłem odgrażają się kosami imo


Zapraszam do szkoły spowrotem na lekcje czytania ze zrozumieniem. Gdzie widzisz odgrażanie się?
Ja poprostu napisałem ,ze kask na głowie nie chroni przed kosą w płuco. Stwierdziłem fakt. Myliłem się? Kask ochroni przed kosą?

Kocham tematy o motocyklistach zapie**alających jak dzikie świnie i narażających wszystkich na śmierć.

Jedziemy dalej z tym koksem.

Cytat:

Wiesz co nie wiem czy sie uda namowic tate zeby tak robil jak z nim jedziesz ...bo pomysl nie glupi siedząc z tylu bedziesz mial doskonala widocznosc na to co za toba...a cos o lusterkach pisales ,to ile dales za lusterka do roweru?


No nie wiem zapytam go jak się będziemy wiedzieć czy jak będe z nim kiedyś jechał to zajedzie. Niestety nie jeżdże z nim od dawna ale dam mu cynk. Dziękuje kolego.
W tesco była promocja na lusterka więc zaj***łem babci rente i kupiłem trzy. Będzie jedno na zapas.


Give me more of your shit!

damian12091988

2011-06-18, 23:36
Velture ch*j cie robił w kapsko i tyle w temacie

~Velture

2011-06-19, 00:56
damian12091988 napisał/a:

Velture ch*j cie robił w kapsko i tyle w temacie


dziękuje za twoją cenną uwage popartą twoim dzieciństwem.

Lewar

2011-06-19, 12:19
Przyj***ł by w siewke tylko by sie kartofle i nawozy rzsypały

Adasi

2011-06-19, 13:02
Vangee napisał/a:

Najgorsze są te traktory, które jadą sobie drogą tak o. Nie dość że robią korek na kilometr to jeszcze niszczą drogę. Ale i tak wszyscy zwalą winę na 'ciężkie tiry'.



Co ty pieprzysz czlowieku. Nierzadko taki traktor to jedyny srodek transportu rolnikow to raz, dwa ze jakos na to pole dojechac musza zebys mial co potem zreca, trzy to na pewno traktory sa odpowiedzialne za stan polskich drog. Idz pan sie w leb palnij.

ZnanyJakoZaganiacz

2011-06-23, 20:58
Ja bym takiemu ch*jowi te kulasy, którymi wymach*je po minięciu ciągnika, połamał. Potem zgwałcił na jego oczach jego córkę, siostrę, matkę.


A co tam.

Dziadka też.

liuq

2011-08-18, 02:29
JamalBG napisał/a:

Ja bym takiemu ch*jowi te kulasy, którymi wymach*je po minięciu ciągnika, połamał. Potem zgwałcił na jego oczach jego córkę, siostrę, matkę.


A co tam.

Dziadka też.


bardziej pie**olniętego komentarza nie widziałem od czasów Davida co ucinał kabel od klawiatury żeby lagi zmniejszyć... :roll:

invidia

2011-08-18, 08:09
Ja rozumiem złość ale nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora.

Samochodami jeździ masa idiotów którzy powodują więcej zgonów osób trzecich niż motocykliści. Szczególnie stereotypowi panowie w starych bmkach. Poza tym badania dowiodły że najniebiezpieczniejszym użytkownikiem drogi jest Pani po 40 w służbowej toyocie

są ludzie którzy jeżdżą motocyklami i mają rodziny, jak wy.

qweq33

2011-08-18, 11:24
U autora widzę ogromne problemy z matematyką

Ten motocykl hamował 200 metrów a nie 500 jak napisał autor. Nie wiem jakim cudem naliczył 5 słupków, ale w twoim wieku (23 lata) brak umiejętności liczenia to po prostu WSTYD jak cholera. Słupki są DWA a słupka od którego zaczyna hamować NIE LICZYMY JAKO PRZEJECHANE 100 metrów!!

brandon

2012-02-16, 02:00
[quote="Velture"]Od dziś dzięki temu filmowi będe umyslnie zajeżdzać droge jak zobacze motocykliste w lusterku ,który zapie**ala >200km/h. On zginie ale jego OC mi pokryje szkody a ja będe miał frajde oglądając jak zdycha taki frajer.

Każdemu j***nemu będe zajeżdzać. W korku albo w normalnym ruchu. Mam cały pas do swoje dyspozycji.

Jak sie ,któryś będzie czuł mocny niech wyjdzie do mnie. Kask go przed kosą w płuco nie ochroni. Ja będe sobie poprostu jechał przepisowo i zmieniał pasy z przepisową prędkością. Chyj mnie jebie czy mi rozwali bagaznik czy nie. Jak zobacze takiego ch*ja w korku będe robił co moge w ramach swojego pasa ruchu aby nie przejechał.
Zapraszam każdego kozaka na motocyklu aby mi uj***ł lusterko. Uznam to za atak i będe musiał się w świetle prawa bronić. OIOM pozdrawia.[/quote

pffff nie ma to jak text typowej wiesniackiej k***y. Ja z checia ci zajebie z kasku w ten pusty leb