18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocykl potrącił parę na przejściu dla pieszych

xgregor • 2013-07-23, 00:31
Kobieta zginęła na miejscu, facet walczy o życie


bohdan_lazuka

2013-07-24, 00:02
jebną gdzieś o słup i się zawiną.....

jebną gdzieś o słup i się zawiną.....

jebną gdzieś o słup i się zawiną.....

jebną gdzieś o słup i się zawiną.....

jebną gdzieś o słup i się zawiną.....

jebną gdzieś o słup i się zawiną.....

PS ja nie jestem gramar nazi, ale se to przeczytaj autorze posta i się zastanów co chciałeś napisać

Mantuanuliupu

2013-07-24, 01:57
Piszemy "zawinął"... jak można pie**alnąć taki błąd 6 razy??

JądroChaosu

2013-07-24, 10:53
@Szoqn - mam nadzieję że żyłka pierdząca ci nie pękła... Jestem w szoku jak łatwo się troluje na sadisticu, łatwiej nawet niż na onecie


LOL

bobek388

2013-07-24, 12:16
JądroChaosu napisał/a:

Wina pieszych, przecież trzeba się rozglądać lewo/prawo/lewo a nie leźć jak krowy przed siebie.
Motonita trochę się rozpędził, owszem, ale przecież do tego są stworzone te maszyny. Powoli to sobie można rowerkiem jeździć. Kto nie czuł tej adrenaliny nie zrozumie jak to jest.



Idioto tamten zjeb nie powinien byl wyprzedzac w tym miejscu, wszyscy po obu stronach sie zatrzymali ale oczywiscie zjebowi na swoim skuterku sie zachcialo adrenaliny. I debilu moze i sa do tego stworzone scigacze, ale ulice nie sa stworzone do takiej jazdy tylko tory wyscigowe pajacu. pie**olony zjeb, albo z ciebie dzieciak co nigdy niczego nie prowadzil albo idiota przez ktorego ktos kiedys umrze.

own33333d7

2013-07-24, 12:42
k***a nie wiem co bym zrobił jakbym zabrał kogoś na tamten świat :|

Zna ktoś dokładny tytuł piosenki? Szukałem po wykonawcy, którego dała aferaskurkowajeden ale nie znalazłem a mi się bardzo piosenka spodobała.

Uśka

2013-07-24, 15:32
Debilizm w czystej postaci.
Nie mam nic do myślących motorzystów, sama nawet lubię pojeździć, ale debili nie znoszę. Gówniarzy dostających sraczki za każdym razem jak widzą motor i zachowujących się jak bezmyślni idioci, gdy bogaty tatuś kupi motor dla synka. A później oprócz tego, że zabiją siebie to jeszcze niewinnych ludzi.

d3b1l3

2013-07-24, 16:36
@djoshin

nie mądruj. Fakt faktem nie tylko on, ale jego rodzina/przyjaciele mogą ponieść też ten ciężar więc zastanów się czego - przede wszystkim KOMU - życzysz

xgregor

2013-07-24, 18:06
Ten gość z kamerką musi być kurewsko dobry, jednocześnie prowadzić i grać na fortepianie?

piwko6

2013-07-24, 23:17
To tylko życie. Myślicie że świadomie to zrobił ? on będzie cierpiał bardziej niż tamci co ich potrącił. Może miał zły dzień, jakaś choroba psychiczna. Niektórym czasem odpie**ala i tyle. I tak prędzej czy poźniej każdy umiera, wszystko to loteria. Przypadkiem czy nie, człowiek nie jest idealny. Są wariaty i są nieogarnięci którzy jezdzić nie potrafią. Pewnie, tragedia dla rodziny i w ogóle ale czasu cofnąć nie można, człowiek ma uczucia i cierpi po takim wydarzeniu ale kto wie, czy ten gość co tak zapie**alał nie cierpiał z jakiegoś powodu i zadupcał bo mu odj***ło ? a teraz mu sznurek został i bajla na drzewie. Ogarnijcie życie.

djoshin

2013-07-25, 14:47
d3b1l3 o co ci chodzi nie życzyłem mu śmierci czego chcesz każdemu należy się druga szansa

w jego wypadku ch*jowa ale zawsze szansa by żył ;)

dodo85

2013-07-27, 01:43
i taki sk***ysyn jeden z drugim nalepke pie**olnie na samochodzie motocykle sa wszedzie no ta kobitka na pewno tego doswiadczyla