18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Motocykl potrącił parę na przejściu dla pieszych

xgregor • 2013-07-23, 00:31
Kobieta zginęła na miejscu, facet walczy o życie


barex666

2013-07-23, 12:07
bo piesi nie patrzą w lusterka

JądroChaosu

2013-07-23, 15:39
Wina pieszych, przecież trzeba się rozglądać lewo/prawo/lewo a nie leźć jak krowy przed siebie.
Motonita trochę się rozpędził, owszem, ale przecież do tego są stworzone te maszyny. Powoli to sobie można rowerkiem jeździć. Kto nie czuł tej adrenaliny nie zrozumie jak to jest.

MichaU

2013-07-23, 16:13
Piwo za wypadek, ale i za muzykę!

grzegomir01

2013-07-23, 16:16
Mam nadzieję, że motocyklista zginął.


LUKUNKU

2013-07-23, 16:18
@JądroChaosu - zastanów się troche co mówisz...

Szoqn

2013-07-23, 16:19
@jajochaosu ty k***a debilu, trzeba się rozglądać? Pojebie zasrany gość na podwójnej na pasach wyprzedza, pod prąd, 200km/h i zabija dwie osoby, a ty pie**olisz o pieszych? ch*ju jeden. Adrenalinę to byś poczuł jakbym ci wsadził ten twój motorek w dupę, choć pewnie by ci się spodobało.

człowiek_zły

2013-07-23, 16:27
@ Ojciec_Stiffmeistera To co proponujesz to zwykły socjalizm. Wystarczy okrutne i bezwzględne prawo. Wystarczy 5 lat za zranienie i 10 lat za zabicie samochodem a ilość wypadków spadnie bo ludzie będą uważać, żeby nie siedzieć pół życia za stłuczkę.

Cebe

2013-07-23, 16:38
Sam jeżdżę, ale bronił motocyklisty to tu nie będę bo to głupota. Ale filmik pokazuje rzecz którą bynajmniej ja praktykuje od zawsze, czyli jak jedno auto na pasach stanie i mnie puści, to zanim polezę dalej staje na krańcu samochodu i patrzę czy ktoś własnie nie zapie**ala jak bohater filmu u góry, chyba że sytuacja tego nie wymaga. Tak samo podczas jazdy, mam zielone to zanim przejadę skrzyżowanie szybki rzut okiem na prawo i lewo czy jakiś pojeb na czerwonym nie chce przelecieć. Przechodząc przez jednokierunkową też patrze w obie strony, teoretycznie powinienem tylko w jedną. Na drogach porusza się nie jeden poj***niec i nigdy nie wiadomo co komu strzeli do łba.

andrewerty

2013-07-23, 16:50
słyszeli i widzieli motocyklistę



a jednak szli dalej...

IwanMT

2013-07-23, 16:58
djoshin napisał/a:

mam nadzieję że motocyklista przeżył i jest warzywkiem oddycha za niego pompa i może tylko mrugać i jest świadomy swojego stanu



Skoro już pisałeś 'na poważnie' to ja Ci powiem też poważnie. Gdybyś gnoju wiedział o czym mówisz to byś tego nigdy nikomu nie życzył. Jednak przecież to ten straszny sadistic, gdzie są same potwoooory, a prawda taka, że 99% to j***ne gnoje, które w życiu poważnego wypadku nie widziały, a na pewno nie miały z takowym nic wspólnego.
I pie**ole, że to jest sadistic. Chętnie bym temu typowi z filmiku wj***ł ( tak tak zesrałbym się ), ale jak widzę takie komentarze to mi ręce opadają.

megamasa

2013-07-23, 16:59
Odczepcie się od motocyklistów przecież "robiom to co kochajom"...

af...........en

2013-07-23, 17:02
@Najkus-Rob Costlow

Mantuanuliupu

2013-07-23, 17:07
IwanMT napisał/a:



Skoro już pisałeś 'na poważnie' to ja Ci powiem też poważnie. Gdybyś gnoju wiedział o czym mówisz to byś tego nigdy nikomu nie życzył. Jednak przecież to ten straszny sadistic, gdzie są same potwoooory, a prawda taka, że 99% to j***ne gnoje, które w życiu poważnego wypadku nie widziały, a na pewno nie miały z takowym nic wspólnego.
I pie**ole, że to jest sadistic. Chętnie bym temu typowi z filmiku wj***ł ( tak tak zesrałbym się ), ale jak widzę takie komentarze to mi ręce opadają.


Pisałbyś to samo, gdyby na tym przejściu byli Twoi rodzice?